Ürün Kodu: 68663
Ürün Barkodu: 8699290967708

Marka : Saga

Product State: A0

Saga 55X İnce Uçlu Tekli Kılçık Tabancası

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Metal iğneli tabanca
  • Sağlam plastik malzeme
  • Uygun fiyat avantajı

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir? 

Saga 55x Kılçık Tabancası Özellikleri
İnce
MalzemeSağlam Plastik
AdetTekli

Birçok iş alanında ürünlerin renk, kumaş ya da modeline göre ayrılmasında kılçık kullanılmaktadır. Kılçıkların ürünlere etiketlenmesinde yardımcı olan ürün de kılçık tabancasıdır. .Ürün tekli şekilde satılır. Ürünün sahip olduğu ince uç ile 6 mm kalınlığında bulunan ürünleri rahatlıkla etiketleyebilirsiniz. İnce uçlu bu kılçık tabancasını yalnızca ince kılçıklar ya da ince iğneler ile kullanabilirsiniz. Kılçık tabancası diğer tabancalar ile aynı mekanizmaya sahiptir. Bu tabanca, ürünleri oldukça hızlı bir şekilde etiketlemesiyle çalışanların işlerini de kolaylaştırmaktadır. Bu tabanca ile delik açmak istediğiniz ürünün delik ayarını da ayarlayabilirsiniz. Bu sayede kılçık ile gerçekleştirmiş olduğunuz etiketleme işlemini sorun yaşamadan halledebilirsiniz.

 Saga 55X Kılçık Tabancası İşe Yarıyor mu? 

Saga 55x kılçık tabancası plastik kılçıklar sayesinde kıyafetlerin ya da başka ürünlerin etiketlenmesine yardımcı olan bir üründür. Kolay bir şekilde kullanılması ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ürünlerin bazı yönleri ile birbirine benzemesi birtakım karışıklıklara yol açabilir. Ayırt edici özelliklerine göre ürünleri kategorize eden kılçıkların pratik şekilde uygulanmasını sağlayan kılçık tabancası, ucunda bulunan iğne ile kolayca etiketleme işlemini yapabilmenizi sağlamaktadır. Mağazalarda ürünlerin kategorilere ayrılmasında yardımcı olan bu ürün kuru temizlemelerde ise ürünlerin birbirine karışmasını engellemektedir. Özellikle ince bir kumaşa sahip olan ürünlerin aşınmasına ya da deforme olmasına neden olmadan pratik ve güvenilir şekilde kullanılır. Kılçık tabancaları yalnızca kıyafetler üzerinde kullanılmamaktadır. İğnenin geçebildiği malzemeye sahip olan her türlü ürünü etiketlemek için kullanabilirsiniz. Oldukça işlevsel olan bu alet, iş sırasında yaşanılacak karmaşıklığa engel olmaktadır.

  Saga 55X Kılçık Tabancası Dayanıklı mıdır? 

Kılçıklar neredeyse her sektörde kullanılmaktadır. Kılçıklar ile yapılan etiketleme işleminin pratik ve kolay şekilde olması için iyi bir kılçık tabancasına ihtiyaç duyulmaktadır. Saga 55x kılçık tabancası yorumları okunduğunda görüleceği üzere, kullanıcının bu ihtiyacını fazlası ile karşılamaktadır. Kullanıcıların bir ürün satın alırken dikkat ettikleri en önemli faktör kaliteli olmasıdır. Saga 55x kılçık tabancası ürününün üretiminde kullanılan sağlam plastikler sayesinde ürünlerinizi oldukça güzel bir şekilde etiketleyebilirsiniz. Ürün, herhangi bir sert darbe alma gibi durumlara maruz kalmadığı takdirde sahip olduğu kalite sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

 Saga 55X Kılçık Tabancası Nasıl Kullanılır? 

İlk baktığınız zaman karmaşık görünen bu ürünün kullanımı oldukça basittir. Öncelikli plastik kılçığı elinize alın ve tabancanın üst kısmında bulunan açık tarafa kaydırın. Kılçığın doğru bir şekilde yerleşmesi için ses duyana kadar kılçığı aşağı doğru bastırın. Daha sonra tabancanın uç kısmında bulunan iğneyi hem etiketten hem de etiketlemek istediğiniz üründen geçirin. Son olarak da tabancada bulunan tetiği çekin. Ürünün sebep olabileceği herhangi bir yaralanma durumunun önüne geçmek için tabancayı kullanmadığın zamanlarda kapağı kapalı şekilde bulundurunuz. Kılçık tabancasının ucunda bulunan iğne oldukça keskin olduğu için oluşabilecek ciddi yaralanmalara karşı etiketleme sırasında oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir.

 Saga 55X Kılçık Tabancası Uygun Fiyatlı mıdır? 

Saga 55x kılçık tabancası fiyatı, ürünün üretiminde kullanılmış olan plastiğin kaliteli olması ve kullanıcının ihtiyacı olan her türlü etiketleme işini pratik şekilde halletmesi göz önüne alındığında dahi oldukça uygundur. Kaliteli olması ile uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilen kılçık tabancası, kullanıcının ilerleyen süreçte aynı ürün için masraf etmesini engeller. Ayrıca iş yerlerinde kullanılmasının yanında evlerde de iş gören bu ürün, ergonomik yapıdadır. Siz de uygun fiyata kolay ve kaliteli bir şekilde etiketleme yapmak istiyorsanız bu ürüne istediğiniz zaman sahip olabilirsiniz. Ayrıca teslimat bölgesinde bulunuyorsanız 1 iş günü içerisinde teslim alabilirsiniz.

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Saga 55X İnce Uçlu Tekli Kılçık Tabancası
245,14 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.