Oda Kokuları

Toplam 97 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Aradığınız Ürünü Bulamadınız mı?

Bulunduğumuz ortamın ferah ve temiz kokması oldukça önemlidir. Gün içerisinde çeşitli ortamlarda bulunuruz. Vakit geçirdiğimiz bu ortamların güzel kokan bir havaya sahip olmasını sağlamak, çoğu zaman çözmesi zor bir sorundur. Fakat oda kokusu sayesinde bu durum bir sorun olmaktan çıkar. Bulunduğunuz ortamların temiz bir havaya sahip olmasını sağlamak artık zor değil, eşsiz ferahlık veren oda kokusu çeşitleri bunun için tasarlandı. Oda kokusu ürünleri, ev ya da ofisinizde ortamın havasını değiştirir ve ferahlık sağlar. Ortamdaki kötü kokuları bastıran oda kokusu ürünleri, oldukça tercih edilen temizlik malzemeleri arasında yer alır.

Oda kokusu ürünlerinin kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Yüksek fonksiyonelliğe sahip kokular, her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle kalabalık ortamlar için çokça tercih edilen oda kokuları, ortamın atmosferini değiştiren ve en sevdiğiniz kokuları sizlere sunan ürünlerdir. Birçok farklı çeşidi bulunan kokular, kullanılacağı alana ve ortama göre farklı çeşitlerde üretilir. Oda kokusu sayesinde, bulunduğunuz ortamın daima ferah olmasını sağlayabilirsiniz. Ev ve iş ortamlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz kokuların, arabalar içinde kullanılması uygundur. Temiz ve ferah havaya sahip ortamlar yaratmak için en önemli yardımcınız olacak oda kokuları, uygun fiyatlarla Avansas’ta yer alır. Şimdi satın alın, benzersiz oda kokularına uygun fiyatlarla sahip olun.

Oda Kokusu Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Birbirinden farklı aromalara sahip birçok çeşit oda kokusu türü bulunur. Oda kokusu alırken ilk olarak dikkat edilmesi gereken nokta, alacağınız oda kokusunun kullanacağınız mekâna uygun olup olmadığıdır. Üründen en yüksek verimi alabilmek için kullanacağınız mekâna en uygun olan oda kokusunu tercih etmelisiniz.

Ev için genel olarak sprey oda kokusu ürünleri daha uygunken, ofis ve iş ortamları için otomatik koku yayma özelliğine sahip oda kokusu makineleri tercih edilebilir. Bulunduğunuz ortamın düzenli ve kalıcı olarak ferah kalmasını istiyorsanız, çubuklu oda kokusu ve otomatik oda kokusu makineleri ile kalıcı bir koku sağlayabilirsiniz. Ortamın ferah ve temiz bir havaya sahip olması evde geçirdiğiniz dakikaları güzelleştirirken, iş ortamında da çalışma verimini artırır. Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise tercih edilecek kokunun aromasıdır. Ağır aromaya sahip kokular için baharatlı tonlarda ürünleri, daha hafif aroma içeren kokular için ise çiçeksi kokulara sahip ürünleri tercih edebilirsiniz.

Oda Kokusu Çeşitleri Nelerdir?

Oda kokusu, kullanıldığı ortamın havasını değiştiren ve kötü kokuları gideren niteliklere sahiptir. Kokular, kullanım hedefi ve kullanılan mekâna uygun olarak farklı çeşitlerde üretilir. En çok bilinen oda kokuları arasında ilk sırada sprey kokular gelir. Sprey oda kokuları manuel ve otomatik özelliklerde üretilirler. Manuel spreyler ile istediğiniz zaman kötü kokuları giderebilir ve ortamın havasını temizleyebilirsiniz. Otomatik spreyler ise sizi kötü hava derdinden kurtarır. Bu sprey türü, düzenli olarak ortamın havasını temizler.

Bunun yanında kokular, duvara asılabilen ya da odanın içinde herhangi bir yere yerleştirmeye uygun dekoratif formlarda da üretilir. Koku kartlarıyla beraber sunulan ve oldukça estetik olan damlama sistemi formatına sahip ürünler de bulunur. Çubuklu oda kokusu çeşitleri de yine oldukça tercih edilen oda kokuları arasında yer alır. Şekilleri ve kullanım alanları değişen bu koku çeşitlerinin aromaları da değişkenlik gösterir. Okyanus esintisi, lavanta ve onlarca bahar çiçeği aromasını içeren oda kokuları bulunur. Misk, amber, çilek, elma ve kavun aromaları içeren kokularda oldukça tercih edilen kokulardandır.

En İyi Oda Kokusu Markaları Hangileridir?

Oda kokusu, verimli bir çalışma ortamı sağlamak ve gün içerisinde bulunduğunuz ortamda temiz bir havaya sahip olmak için kullanılması gereken en önemli ofis temizlik malzemeleri arasında yer alır. Oda kokusu ihtiyacınızı verimli bir şekilde karşılamak için en iyi oda kokusu ürünlerini tercih etmelisiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlara sahip oda kokuları Avansas’ta yer alır. En iyi oda kokusu ürünlerini üreten markalardan bazıları şunlardır: Avansas, Febreze, Green World, Yumoş, Discover, Air Wick, Jest Bambu, Galde.

Avansas

Avansas oda kokusu ürünleri, istediğiniz her ortamın kokusunu değiştirmeniz için en iyi yardımcılarınız arasında yer alır. Eşsiz aromalara sahip oda kokuları ile Avansas, kalıcı ve hoş kokulara sahip ürünleri sizlerle buluşturur. Rahatsız edici kokular artık sizi rahatsız etmez. Yüksek kalıcılığa sahip ürünler ile kokusunu beğenmediğiniz her ortamın kokusunu değiştirebilirsiniz.

Febreze

Febreze markası, oda kokusu ürünleri arasında yer alan en iyi markalardandır. Yılların verdiği tecrübe ile yüksek kullanım verimi sunan kokular üreten marka, ürettiği oda kokularının sahip olduğu eşsiz aroma ile fark yaratır. Koku giderme teknolojisine sahip Febreze ürünleri ile inatçı ve kötü kokularla baş etmek artık zor değil. Febreze en inatçı kötü kokuları bile yok eder ve eşsiz bir ferahlık sağlar.

Green World

Green World oda kokuları, kötü kokuları sadece bastırmakla kalmayıp onları yok eder. Evinizde ve işyerinizde, sizi rahatsız eden kokuları yok etmek için gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz Green World oda kokuları, sigara kokularına karşı da oldukça etkilidir. Marka, bambu oda kokusu çeşidi ile dikkat çeker.

Yumoş

Gün içerisinde ortamınızın ferahlamasını sağlamak için Yumoş oda kokuları yanınızda. Benzersiz aromalara sahip kokuları ile Yumoş ürünleri, ferah ve taze hava solumak isteyenler için en doğru oda kokusu tercihleri arasında yer alır.

Discover

Discover oda kokuları, kullanıldığı ortamın kokusunu değiştirir, hoş ve etkileyici bir koku sağlar. Kalıcı parfüm özelliği ile dikkat çeken kokular, ferah bir ortama kavuşmak için tercih edebileceğiniz en iyi oda parfümü markaları arasında yer alır.

Air Wick

Air Wick oda kokusu istediğiniz ortamın havasına canlılık katmak için size yardımcı olur. Birbirinden farklı kokuları ile dikkat çeken Air Wick, en iyi oda kokusu markaları arasında yer alır. Air Wick freshmatik koku çeşidi ile ön plana çıkar.

Jest Bambu

Jest Bambu doğanın eşsiz kokularını bulunduğunuz ortama taşır. Benzersiz kokuları ile fark yaratan Jest Bambu; ev, ofis, tuvalet ve banyolarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Marka çubuklu oda kokusu çeşidi ile ön plana çıkar ve fark yaratır.

Glade

Glade kötü kokuları yok etmek istediğiniz her ortamda kullanıma uygundur. Yüksek memnuniyet sunan ve benzersiz aromalara sahip Glade oda kokuları, farklı kullanım alanları için farklı çeşitlerde üretilir.

Avansas’ta Hangi Çeşit ve Marka Oda Kokusu Satılmaktadır?

Avansas, kaliteli temizlik malzemelerini sizlere uygun fiyatlarla sunar. Bu malzemeler arasında oda kokuları da yer alır. Avansas’ta birçok markaya ait farklı oda kokusu çeşitleri bulunur. Bu markalar arasında birçok ünlü marka göze çarpar. Bu markalar şunlardır:

  • Avansas,
  • Febreze,
  • Green World,
  • Yumoş,
  • Discover,
  • Air Wick,
  • Jest Bambu,
  • Galde.

Bu markalara ait farklı çeşitlerde üretilen oda kokuları, Avansas bünyesinde satılır. Satılan çeşitlerin birçok aroması bulunur. Avansas’ta yer alan koku çeşitleri şunlardır: Sprey, bambu, freshmatik, jel koku, çubuk oda kokusu, kapı arkası koku, otomatik koku makinesi. Tüm çeşitler sayfamızda uygun fiyatlarla satışa sunulur. Satın aldığınız ürünler, kapınıza kadar herhangi bir zarar görmeden getirilir.