Ofis Temizlik Ürünleri

Toplam 381 sonuç
Çok İyi Fiyat
%15 İndirimli
Çevre Dostu
Çevre Dostu
Kampanya Ürünü
%10 İndirimli
Çevre Dostu
BunlarıBiliyor muydunuz?

Tonerlerin, mürekkebi toz halinde püskürttüğünü ve modeline göre 6000 sayfaya kadar çıktı verebildiğini biliyor muydunuz?

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Aradığınız Ürünü Bulamadınız mı?

Ofis Temizliği Yaparken Kullanılan Malzemeler Ne Kadar Önemlidir?


Ofis temizlik malzemeleri günümüzde zamanının büyük çoğunluğunu ofislerinde veya işyerlerinde geçiren insanlar için oldukça önemlidir. Özellikle mutfak temizlik malzemeleri ve banyo temizlik malzemeleri, hijyenik bir ortamda çalışmak isteyen kişiler için vazgeçilmez ürünlerdir. Bu gibi ortak kullanım alanları sık sık temizlenmeli ve temizleme işlemi asla aksatılmamalıdır. Ofis temizliği işleminin düzenli olarak yapılması sağlıklı bir çalışma ortamının tesis edilebilmesini sağlamaktadır. Tam da bu noktada, kullanılan ofis temizlik malzemeleri;

 • İnsan sağlığını tehlikeye atmayacak niteliklere sahip olmalı,
 • Kullanıldığı bölgeyi etkili bir şekilde temizlemeli,
 • Pratik bir şekilde kullanılabilmeli,
 • Kullanılacak bölgeye zarar vermeyecek elementleri içermelidir. (Örneğin; bazı ofis temizlik malzemeleri içeriğinde bulunan maddelerden dolayı ahşap yüzeylere zarar verebilmektedir.)

Ofis temizliği denince akla ilk gelen yerler; masaların, sandalyelerin, yüzeylerin veya mutfağın temizliği olsa da farklı sektörlerde bulunan kurumlar çok daha detaylı temizliğe ihtiyaç duyabilmektedir. Bu yüzden doğru ofis temizlik malzemeleri seçimi yapmak kritik bir öneme sahiptir. Yanlış oluşturulmuş bir ofis temizlik malzemeleri listesi hem şirketinizin bütçesine zarar verecek hem de çalışanlarınızın sağlığını olumsuz etkileyecektir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına Avansas tarafından sizlere sunulan ofis temizlik malzemelerini tercih edebilir, en uygun fiyatlarla kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Düzenli olarak yapılan ofis temizliği, çalışanların hastalanmalarına sebep olabilecek bakteri ve mikropların ortadan kalkmasını sağlayacak ve böylece işleriniz aksamadan devam edecektir. Özellikle çalışanların ortak kullanım alanları olan mutfak ve banyonun temizliğinin büyük bir titizlikle yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde çalışanlarınızın birinin rahatsızlanması ekip arkadaşlarını da etkileyecek ve olumsuz bir durumla karşı karşıya kalma tehlikesi yaşayacaksınızdır. Tam da bu noktada Avansas üzerinden kolayca ulaşabileceğiniz ofis temizlik malzemeleri hem çalışanlarınızın sağlıklı bir şekilde işlerine devam edebilmelerine sağlamakta hem de işleriniz herhangi bir sekteye uğrama tehlikesi yaşamamaktadır.

Ofis Temizlik Malzemeleri Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?


Ofis temizlik malzemeleri alacak olan kişiler genellikle önce ürünün fiyatına bakmakta ve en uygun gördüğü malzemeyi tercih ederek karlı bir iş yaptığını düşünmektedir. Ancak fiyattan kısılması çoğu zaman kaliteden de ödün verildiği anlamına gelmekte ve ucuz ofis temizlik malzemeleri tam anlamıyla hijyen sağlamamaktadır. Çalışan sayısının yüksek olduğu kurumlarda ofis temizliği ayrı bir önem arz etmekte ve bu gibi durumlarda günlük temizlik yapılması gerekebilmektedir. Bu sebeple, tercih edilecek olan ofis temizlik malzemelerinin kullanımı kolay olmalı ve temizlik yapacak kişiye zorluk çıkarmayacak özellikleri bünyesinde barındırmalıdır.

Ofis temizlik malzemelerinde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise ürünlerin pH değeridir. Bu noktada yediye yakın olan değerlere sahip malzemelerin tercih edilmesi doğru karar olacaktır. Böylece hem ofis temizliği esnasında parkelere veya diğer yüzeylere zarar vermeyecek hem de insan sağlığını olumsuz etkilemeyeceksiniz. Ayrıca tercih edeceğiniz ofis temizlik malzemelerinin raf ömrünün ne kadar olduğuna da bakmalısınız. Temizleme özelliğini uzun süreler kaybetmeden kullanabileceğiniz ürünleri seçmeniz doğru bir seçim olacaktır. Hemen Avansas'ın ofis temizliği için sunduğu yüzlerce ürünü tek bir sayfada inceleyebilir, ihtiyacınız olan ofis temizlik malzemeleri çeşitlerine kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Ofis temizlik malzemeleri seçerken kaliteli ve güvenilir markaları tercih etmeye özen göstermelisiniz. Satın almayı düşündüğünüz ürünlerin ambalajında; seri no, kullanım alanları, nasıl kullanılacağı ve malzemenin kullanılacağı esnada alınabilecek koruyucu önlemlerle ilgili bilgiler yer almalıdır. Bu bilgilerin yer almadığı ofis temizlik malzemeleri insan sağlığını tehlikeye atabilecek sonuçlar doğurabilmekte ve geri dönüşü olmayacak hasarlara yol açabilmektedir. Avansas üzerinden sipariş edeceğiniz ofis temizlik malzemeleri hem güvenilir markaların en son çıkardıkları ürünlerden oluşmakta hem de kaliteleri sayesinde kapsamlı bir hijyen sağlamaktadır.

Ofis Temizlik Malzemeleri Nelerdir?


Ofis temizlik malzemeleri çeşitlerine bakıldığında her bölge için farklı özelliklere sahip ürünlerin üretildiği görülmektedir. Temizlenecek bölgeye uygun malzemenin seçilmesi ise hijyenik bir çalışma ortamı oluşturabilmenin temel şartlarındandır. Yanlış ofis temizlik malzemeleri kullanımı, o bölgenin tam anlamıyla temizlenmemesine sebep olacağı gibi, alanda çeşitli hasarlara ve deformasyonlara da sebebiyet verebilmektedir. Bu nokta da ofiz temizliği için kullanılabilecek malzemelerden bazıları;

 • Çamaşır suyu,
 • Sıvı sabun,
 • Bulaşık deterjanı,
 • Bulaşık süngeri,
 • Yüzey temizleyici,
 • Temizlik kovası,
 • Temizlik bezi,
 • Çöp torbası,
 • Çöp kovası,
 • Temizlik mopu,
 • Kağıt havlu,
 • Islak mendil,
 • Eldiven şeklindedir.

Günümüzde ofis temizliği için kullanılacak malzemelerin birden çok çeşidi bulunmakta ve markalar her geçen gün ürün gamını genişletmektedir. Ofis temizlik malzemeleri alanında en çok tercih edilen markalardan bazıları; Cif, Pril, Fairy, Domestos, Ace, Mr. Muscle, Activex, Dove, Duru, Selpak, Papia ve Parex şeklindedir. Yıllardır ofis temizlik malzemeleri üreten bu firmalar, bütüncül bir bakış açısıyla müşterilerinin her türlü hijyen ihtiyacını karşılayacak niteliklere sahip malzemeler ortaya çıkarmaktadır. Banyo ve mutfak temizliği için onlarca ürün üreten firmalar, bu nokta da ürünlerinin içinde insan sağlığına zararlı maddeler kullanmamaya özen göstermektedirler.

Ofis temizliği bazen tahmin edilenden uzun vakitler alabilmekte ve yorucu olabilmektedir. Ofis temizlik malzemeleri alan kişiler bu ürünlerle tüm ihtiyaçlarını giderebileceklerini düşünseler de farklı malzemelere de gerek duyulmaktadır. İşinizi kolaylaştıracak ve daha az yorulmanızı sağlayacak bu malzemeler ofis temizliği işleminin olmazsa olmazlarıdır. Özellikle moplar yüzey temizliklerinde hem detaylı temizlik imkanı sağlayarak tüm lekelerin ve tozların ortadan kaybolmasını sağlamakta hem de kısa sürede bu işlemi gerçekleştirmenize olanak vermektedir. Bunun yanında bulaşık süngerleri de yenilen yemeklerden arta kalan tabak, bardak ve çatallarınızı kolayca temizleyebilmenize imkan sağlamaktadır.

Avansas üzerinden ofis temizlik malzemeleri karşılaştırması yapabilir, ihtiyacınız olan bütün ürünlere hemen sahip olabilirsiniz. Temizlik sektöründe uzun yıllardır kaliteli ve güvenilir bir şekilde ürünler üreten bir çok markanın bulunduğu listeler üzerinden aradığınız kriterleri karşılayan malzemeleri kolayca bulabilirsiniz. Ofis temizlik malzemeleri alacaksanız yapmanız gereken tek şey filtreleme seçeneklerini kullanarak size en uygun ürünleri keşfetmek olacaktır.

Ofis Temizlik Malzemeleri Listesi


Ofis temizlik malzemeleri satın almadan önce ürünleri kategorilere ayırmanız ardından da her kategori için ayrı bir liste oluşturmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Ofis temizlik malzemeleri listesinden önce oluşturulacak kategoriler;

 • Mutfak malzemeleri
 • Banyo malzemeleri
 • Kişisel malzemeler şeklinde olabilir.

Ofisinizin temizliği için ihtiyaç duyduğunuz malzemeleri bu şekilde kategorize ettikten sonra satın almanız eksiksiz bir alışveriş yapmanızı sağlayacaktır. Ofis temizlik malzemeleri listesi oluşturulmadan yapılan alışverişlerde önemli bazı ürünler unutulabilmekte ve bu durum hijyenik bir çalışma ortamı oluşturulmasını geciktirmektedir. Avansas üzerinden vereceğiniz siparişler ise birçok bölgeye 1 iş gününde teslim edilmekte ve ofis temizliği için ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeler kapınıza kadar getirilmektedir. Çok kullanılan ofis temizlik malzemelerini toplu bir şekilde alarak sık sık sipariş verme derdinden kurtulabilir aynı zamanda toplu alımlarda çeşitli fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ofis temizlik malzemeleri listesi oluşturup bütün markaların ürünlerini tek tek incelemek ve sizin için en ideal ürünleri keşfederek hemen satın almak adına Avansas.com'u tercih edebilirsiniz. Daima uygun fiyatlar ve kaliteli ürünlerle ofis temizliği alanında bugüne kadar büyük birçok firmaya hizmet vermiş olan Avansas, müşteri memnuniyetinde yakaladığı başarılarla da adından sıkça söz ettirmektedir.