Ofis Temizlik Ürünleri

Ofis Temizliği

Büro, plaza, fabrika gibi iş yerlerinde hijyenik ve düzenli bir ofis ortamı sağlamak, çalışan performansı ve sağlığı açısından oldukça önemlidir. Hastane, okul, restoran, otel ve mağaza gibi alanların temiz tutulması ise sağlığın yanı sıra itibar sağlayan unsurların başında gelir.

Ortak alanların temizliğinden mutfak ve tuvalet temizliğine, hijyenin sağlanabilmesi için gerekli olan tüm ekipmanlara kadar her alana ve ihtiyaca yönelik çözümler sunan temizlik ve hijyen ürünlerini ofis temizliği kategorisi altında bulabilirsiniz.

Temizliğin ilk adımı gerekli malzeme ve ekipmanların eksiksiz şekilde sağlanmasıdır. Ofis temizliği kategorisi altında tüm iş yerlerine uygun, farklı yüzey ve kullanım alanlarına göre deterjanlar, çamaşır suları, leke sökücüler, yüzey temizlik ürünleri çamaşır detarjanları bulunmaktadır.

Avansas.com’da, profesyonel ve ev tipi çamaşır makinelerinde kullanılmak üzere üretilmiş olan çamaşır deterjanları, farklı çeşit ve ebatlarda satışa sunulmuştur. Muayenehane, imalathane, restoran, okul, otel gibi yerlerde kullanılan tekstil ürünlerinde çoğunlukla zorlu kirler oluşur. Ağartıcı özellikli beyaz çamaşır deterjanları ve renk kaybını önleyen renkliler için çamaşır deterjanı kullanarak çamaşırlarda etkili temizlik sağlayabilirsiniz. İş yerinizde kullandığınız renkli ve beyaz çamaşırlarınız için sıvı ve toz çamaşır deterjanları ve çamaşır yumuşatıcısı seçenekleri içinden ihtiyacınıza uygun olan ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Ofis, plaza, restoran, okul, hastane gibi iş yerlerinde güvenli temizliği sağlamanın en etkili yolu çamaşır suyu kullanmaktır. Tuvalet, fayans, cam gibi sert yüzeylerin strelize edilmesi için mutlaka çamaşır suyu kullanılması gerekmektedir. Özellikle çok sayıda kişinin kullanımına açık olan iş yerlerinde mikropların yok edilmesi için normal yüzey temizleyiciler yetersiz kalmaktadır. Mutfak, tuvalet ve ortak kullanım alanlarının dezenfekte edilmesi için Avansas, Domestos ve Ace gibi çamaşır suları markalarından ihtiyacınıza ve bütçenize göre seçim yapabilirsiniz.

Ofis temizliğinde etkili ve pratik çözümler sunan, temizliğin daha kolay ve hızlı şekilde yapılmasını sağlayan temizlik setleri, moplar, fırçalar ve temizlik bezleri gibi ekipmanlara bu kategori altından ulaşabilirsiniz. Cam, ahşap, seramik gibi yüzeylerin etkili temizliği için ihtiyacınız olan mikrofiber temizlik bezlerini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Ofis, mağaza ya da restoranınızın temizliği kadar hoş kokması da gerekir. Ferah ve temiz bir hava sağlayan oda kokuları seçenekleri arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Sprey şeklindeki oda kokuları ve kumaş kokularını dilediğiniz an manuel şekilde kullanabileceğiniz gibi daha pratik olan otomatik püskürtmeli dispanserler sayesinde ofis havasının sürekli güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Ofis içinde daha şık bir görünüm içinse, farklı parfüm seçenekleriyle satışa sunulmuş olan dekoratif kokulu çubukları tercih edebilirsiniz.

Hastane, muayenehane gibi sağlık kuruluşları; restoran, cafe, imalathane gibi gıda üretim alanlarında ihtiyaç duyacağınız galoş, önlük, maske, bone gibi sarf malzemeleri hijyenik ürünler kategorisi altında bulabilirsiniz.

Ofis temizliği kategorisi altında bulabileceğiniz diğer ürünler ise iş yerlerinde hijyenin ve düzenin sağlanması için her ihtiyaca uygun şekilde tasarlanmış çöp ve tıbbi atık kovaları, sarf malzemeleri, böcek ilaçlarıdır.

Tüm ofis temizliği alışverişinizi Omo, Ace, Persil, Ariel, Bingo, Domestos, Parex, 3M, Selpak, Air Wick, Glade gibi kaliteli ve güvenilir markaların yer aldığı Avansas.com’dan uygun fiyat avantajıyla kolaylıkla yapabilirsiniz.