Toplam 4 sonuç

Diplomat ve Para Zarfları

Ofis hayatını düzenlerken sizlere yardımcı olan araçlardan bir tanesi de diplomat zarflar ve para zarflarıdır. Özellikle resmi yazışmalarda kullanılmasıyla işletmenizin kurumsallığını pekiştirecek olan diplomat zarflar ve para zarfları için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Antetli kağıtlarda olduğu gibi üzerine işletmenizin logo ve bilgilerini basmanıza müsaade eden diplomat ve para zarfları pencereli ve penceresiz modelleri ile tercih edilebilir. Pencereli diplomat zarflar, gönderilerinizde, işletmenize ilişkin bilgileri kolayca paylaşmanıza olanak verirken, mahremiyetine özen göstermek gerektiğini düşündüğünüz evraklar için penceresiz, kapalı diplomat zarf kullanabilirsiniz. Adres ve şirket bilgilerinizi diplomat ve para zarfları üzerine baskı yaptırabilir, dilerseniz bu bilgileri kalemle de yazabilirsiniz. Kolay kapanır özellikleriyle de dikkat çeken ürünler, diğer zarfların aksine silikon yapıştırma özellikleri ile kolayca ve sağlam bir şekilde kapatılır ve ıslatılmasına gerek kalmaz.

Diplomat zarf ölçüleri farklılık gösterirken, malzemeleri genellikle aynıdır. Ürünler, kendilerine beyaz renklerini veren 1. hamur ya da kraft kağıtlardan üretilir. Diplomat ve para zarfları Avansas kalitesi ve güvencesiyle 10,5x24 cm ve 11x22 cm boyutlarında tasarlanır. Fatura boyutları düşünüldüğünde gönderim için ideal bir tercih seçeneği sunar. Gönderinizin niteliği, hacmi gözetilerek farklı gramajlarda kağıtlardan üretilen diplomat ve para zarflarından ihtiyacınıza uygun olanları seçebilirsiniz. Kategorimizde diplomat ve para zarfı fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kazandıran ofis marketiniz Avansas, ofisinizde sizlere gerekli olan tüm ofis malzemelerini uygun maliyetler, online ve hızlı alışveriş ayrıcalığı ile kolayca sipariş etmenizi sağlar. Ayrıca fiyat ve ödeme avantajları, kolay iade, ücretsiz kargo ve sadece 1 iş günü içerisinde teslimat olanaklarından faydalanabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz diplomat ve para zarfları seçeneklerinden dilediklerinizi hemen sepetinize ekleyebilir ve ürününüze en kısa sürede sahip olabilirsiniz.