Toplam 17 sonuç

Maskeleme Bandı ve Çift Taraflı Bant

Her iş yerinin en temel kırtasiye malzemelerinden olan bant çeşitleri, maskeleme bandı ve çift taraflı bantlar kategorisinde yer alır. Farklı sektörlerde, iş yerlerinde ve ofislerde çeşitli malzemeleri yapıştırmak için kullanılan çift taraflı bant, maskeleme bandı, montaj bandı gibi ürünler kategoride bulunur.

Maskeleme bantları ve çift taraflı bantlar arasında yer alan çok amaçlı bant çeşitleri, özellikle iş yerlerinde oluşan çeşitli hasarların tamiratlarında, izolasyonda ve çeşitli dekor amaçlı uygulamalarda kullanılır. Kırılan ya da çatlayan elektrik süpürgesi gibi elektronik aletlerin tamirinde kullanılan çok amaçlı bantlar, yüksek yapıştırma gücüne sahiptir. Yapıştırma işlemini bant gözükmeden yapmanıza imkan veren çift taraflı bant çeşitleri iş yerlerinde önemli duyuruları, not kağıtlarını, poster benzeri tanıtım afişlerini asmada büyük kolaylık sağlar. Ofis duvarına ayna, saat ve tablo gibi ağır nesneleri asmak için kuvvetli çift taraflı bant tavsiye edilir. Çift taraflı bant ebatları hakkında bilgi edineceğiniz kategoride ekstra güçlü tutuş sağlayan ve fayans, alçı, tahta gibi cisimleri tutan montaj bantları da mevcuttur.

Cam ve kauçuk yüzeylerde kullanılan ısıya ve suya dayanıklı maskeleme bandı çeşitleri de kategoride bulunuyor. 25 mm x 35 m, 35 mm x 35 m, 50 mm x 35 m gibi farklı ölçülere sahip maskeleme bandı çeşitlerinden uygun olanı seçebilir, özellikle boya yaparken lekelenmesini istemediğiniz alanları kapatmak için kullanabilirsiniz. Hafif malzemeleri duvara asmak için kullanılan çift taraflı çıkabilen köpük çeşitleri de maskeleme bantları ve çift taraflı bantlar arasında bulunur.

Ebatları birbirinden farklı bantlara ürünlerin yer aldığı kategorisinde 3M Scotch, Ve-Ge, Tesa, Centrum, Metylan, Elegance gibi markaların bant çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Her türlü ofis malzemesini ayağınıza getiren Avansas.com’dan kolayca sipariş edebileceğiniz bantları kolay ödeme seçenekleri, ücretsiz kargo, bir iş günü içinde teslimat gibi fırsatlarla satın alabilirsiniz.