Toplam 2 sonuç
Stokta Yok

Karbon Kağıdı

Ofis hayatının en önemli ihtiyaçlarından biri hızlı ve temiz bir şekilde kopyalama yapmaktır. Dijital kopyalama teknolojisindeki hızlı gelişmeye karşın karbon kağıdı kullanımı ile kopyalama yaygın yöntemlerinden biri olmaya devam etmektedir. Kategorimizde kaliteli karbon kağıdı markaları arasından seçim yapabilirsiniz.

Tek seferde ve temiz bir kopyalama, karbonun boyasının kopyalanan kağıda leke bırakmadan geçmesi oldukça önemlidir. Düşük kaliteli karbon kağıtlarıyla yaptığınız kopyalamanın en büyük problemi hem temiz bir kopyalama çıkmaması hem de kıyafetlerinizde çıkması oldukça zor lekeler bırakmasıdır. Kategorimizde bulunan karbon kağıtları ile tek seferde ve temiz kopyalama yapmanız mümkün olacaktır.

En bilinen karbon kağıdı renkleri lacivert ve siyah renklerdir. Yaptığınız kopyalamanın rengi kullandığınız kağıdın renginde olacaktır. İki kağıt arasına yerleştirdiğiniz kopya kağıdı sayesinde üstteki kağıda yazdığınız ya da çizdiğiniz her şeyi alttaki kağıda kopyalayabilir, kesin bir sonuç alabilirsiniz.

Farklı karbon kağıdı boyutları arasında en yaygın şekilde kullanılanı A4 boyutudur. Pek çok kez kopyalama yapma özelliği olan karbon kağıtlarının kopyalama ömrünün uzaması ve daha çok kopyalama yapılabilmesi için kullanım dışında plastik zarf içinde muhafaza edilmesi oldukça önemlidir.

Kategorimizde yer alan ürünün fiyatları ve modelleri içinden hem bütçenize hem de işinize uygun ürünlere göz atabilir, kendi sayfalarında inceleyerek satın almak istediğiniz ürün hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Kaliteli ürünleri uygun fiyata almanıza olanak sağlayan ofis marketiniz Avansas, tüm ofis ihtiyaçlarınıza online alışverişle ulaşma ve sipariş verme olanağı sağlamaktadır. Avansas.com kırtasiye ürünlerindeki kalitesiyle tanınan, ünlü markaların karbon kağıtlarını uygun fiyat ve ödeme koşulları, kolay iade, ücretsiz kargo ve sadece 1 iş günü içerisinde teslimat avantajlarıyla sepetinize ekleyerek istediğiniz miktarda ürüne hemen sahip olabilirsiniz.