Tuvalet - Banyo Temizliği

Tuvalet ve Banyo Temizliği

Tuvalet ve banyolar gibi daha az hava alan mekanlarda havadaki bakteri miktarını azaltmak için çöplerin sıkça değişmesi ve kötü kokuların uzaklaştırılması hijyen sağlamak için yapılacakların başında gelir. ‌Koroplast ve ‌Parex gibi markaların konteyner tipi, ‌micron, doğada çözünen ve farklı boy seçenekleri ile sunulan poşet çeşitleri ‌AVM, ‌cafe ve restoran gibi sürekli çöp toplanması gereken tuvalet ve banyo temizliği alanları için idealdir.

Kalabalık alanlarda sıkça kullanılan kağıt havlu ve tuvalet kağıtlarının da sürekli yenilenmesine özen gösterilmektedir. Süper emici çift katlı kağıt havlular, dispanserler ile birlikte kullanılarak ortamın temiz kalmasını sağlamaktadır. ‌Selpak, Solo, ‌Marathon marka kağıt havlularda tüm kalınlık ve rulo seçenekleri bulunmakla birlikte bu markaların 3 katlı, 2 katlı, ‌laminasyonlu ve parfümlü tuvalet kağıdı seçenekleri temizliğin sağlanmasında aktif rol oynamaktadır.

‌Pronto, Ant Z, ‌Cif ve ‌Dove gibi yüzey temizleyicilerle de kullanılabilen bu kağıt havlu seçenekleri hem kişisel temizlik için hem de yüzey temizliği için en pratik çözümleri sunar. Ahşap zeminler, mermer ve cam yüzeyler için özel içeriklere ve doğanın ferah kokularına sahip olan yüzey temizleyiciler, mikrop ve lekeleri kalabalık ortamlardan, şık ofislerden uzak tutarken havasızlıktan oluşan kötü kokuları bastırmaktadır.

Tüm bu ürünlerin yanında ‌Avansas ’ta bulabileceğiniz ‌Rulopak, ‌Dispo, ‌Only gibi birçok dispanser çeşidi ile kağıt havlu ve tuvalet kağıtlarınızı ofisinizin tüm ihtiyacını karşılayacak şekilde her an hazır bulundurabilir, ‌‌Dove, ‌Fax, Duru ve Hacı Şakir gibi en kaliteli sabun seçenekleri sayesinde maksimum temizlikle hoş kokuları bir araya getirebilirsiniz.