Toplam 14 sonuç

Yaka Kartı

Yaka kartı ve aksesuarları kategorisi, kart poşetleri, askı ipleri, metal klipsler, klipsli askılar, muhafaza kapları olmak üzere ofisinizin ihtiyacı olan yaka kartı ve aksesuar ürünlerini beğeninize sunuyor.

Ofislerde güvenlik ve kimlik tespiti amacıyla tercih edilen yaka kartları, çalışanların kimliğini göstermeleri açısından önemli aksesuarlardır. Yaka kartı ölçüleri genellikle standart olarak düşünülerek belirlenir. Farklı boyutlarda tercih etmeniz durumunda özel sipariş olarak hazırlatmanız gerekir. Çalışanlar, yaka kartlarını klipsleri ve askı ipleri sayesinde kolaylıkla taşıyabilirler ve yakalarına görünür bir şekilde asabilirler. Şeffaf olmaları sayesinde üzerine yazılan isim ve unvan rahat görünür. Yaka kartları, kartların kaybolmasını engeller ve teknolojik özellikleri olan kimlik kartlarını korur. Plastik yaka kartları dayanıklılıkları sayesinde uzun süreli kullanım imkanı sunar.

Kategorimizde yer alan kart muhafaza poşetleri, kimlik ve kartvizitleri muhafaza etmek için kullanılabilir. Özellikle kongre, seminer ve toplantı gibi organizasyonlarda tercih edilen yaka kartı poşetleri, katılımcıların kartlarını koymalarını sağlar ve kalabalık toplantı ortamlarında kişilerin birbirini tanımalarını kolaylaştırır. Plastik, PVC gibi farklı malzemelerden üretilmiş olan poşetler, kaliteli ve dayanıklı olmaları dolayısıyla uzun ömürlüdür.

Askı ipi ve maşalı klipsler gibi yaka kartı aksesuarları, çalışanların kimliklerini kolayca üzerinde taşımasına yardımcı olur ve kartların kaybolmasını engeller. Metal, plastik gibi kaliteli malzemelerden üretilmiş olan klipsler, yaka kartlarına kolayca iliştirilir. Polyester dokuma olan askı ipleri ise lacivert, kırmızı, beyaz gibi renkleriyle farklı beğenilere hitap eder.

Ofislerde kimlik tespiti yapmayı kolaylaştıran yaka kartı ve aksesuarları, kazandıran ofis marketiniz Avansas.com ayrıcalığıyla sizlerle buluşuyor. Sarff, Mapi ve Centrum markalı ürünlere ulaşabileceğiniz kategoride, yaka kartı çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun ürünleri seçebilirsiniz. Ürünleri; uygun fiyatları, 1 iş günü içinde teslimat, iade fırsatı ve ücretsiz kargo avantajlarıyla kolayca ve hızla satın alabilirsiniz. Yaka kartı, askı ipi, muhafaza poşeti gibi birden fazla ürünü sepetinize ekleyerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.