Masaüstü Bilgisayar

Toplam 6 sonuç
Stokta Yok

Masaüstü Bilgisayar

Özellikle masa başı işlerde çalışanların öncelikli ekipmanı olan masaüstü bilgisayarlar, işlerin hızlı ve sağlıklı ilerlemesi için yaşamsal önemdedir. Masaüstü bilgisayar, günümüzde iş yapısının büyük ölçüde bilişim uygulamaları ve ağları üzerinden yürümesi, ofis içi ve dışı iletişimin aynı ağlar üzerinden yapılabilmesi açısından önemli bir görev üstlenir. Dizüstü bilgisayarların daha çok kişisel kullanım özelliğine sahip olması, masaüstü bilgisayarların ise iş yeri demirbaşı kapsamında değerlendirilmesi ve kolay denetlenebilmesi, bu tip bilgisayarların ofis çalışmalarında daha çok tercih edilmesini sağlar.

Masaüstü bilgisayar kapsamına kasa, monitör, mouse, multimedya kitleri ve klavye gibi farklı donanım öğeleri girmektedir. Bilgisayar kasası ise işlemciler, anakart, ekran kartları, hard diskler, optik sürücüler, fan, bellek ve diğer bileşenlerden oluşur. Bu bileşenler bilgisayarın hızlı işlem yapabilmesini, yapılan işlemlerin kaydedilip saklanmasını sağlar. Ofislerin iş düzeni veya yapılan işin karakterine göre farklı özelliklere sahip bilgisayarların seçilmesinde fayda vardır. Örneğin mühendislik faaliyetlerinin üstlenildiği bir ofiste yüksek işlem kapasitesine sahip, detaylı çizim ve hesaplama yapabilen bilgisayarların tercih edilmesi gerekir. Reklam, tanıtım, halkla ilişkiler ve benzeri sektörlerde hizmet veren ofislerde ise görsel sunumları hazırlamada kullanıcıya avantajlar sunan bilgisayarlar tercih edilmelidir.

Kategorimizde yer alan masaüstü bilgisayar modelleri arasında ofisiniz için ideal seçenekler yer almaktadır. Farklı işlemci türü, bellek kapasitesi, anakart ve ekran kartı gibi özellikleri ile her ihtiyaca seslenen bu seçenekler; HP ve Exper gibi ünlü bilgisayar markalarının masaüstü modellerinden oluşmaktadır. Siz de ofis bünyesinde yaptığınız çalışmaların karakteri, iş akışınız ve benzeri etkenleri göz önüne alarak, uygun masaüstü bilgisayar modellerine kolayca sahip olabilir, iş hacminizi daha rahat yönetebilir, işlerinizi daha verimli bir platforma taşıyabilirsiniz.

Masaüstü bilgisayar fiyatları konusunda bütçenize uygun ödeme koşulları sunan Avansas.com, kazandıran ofis marketiniz olarak tüm bilgisayar ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Tercih ettiğiniz masaüstü bilgisayar modelleri için kolay iade, ücretsiz kargo ve 1 iş günü içerisinde teslim gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz. Seçtiğiniz bilgisayar modelini hemen ürün sepetinize ekleyip kolaylıkla satın alabilirsiniz.