Toplam 29 sonuç

Yüzey Temizlik Ürünleri

Ev ya da ofis temizliğinde kullanılan ürünler teknolojinin gelişmesi ile birlikte çok daha etkili ve kullanışlı hale gelmiştir. Özellikle yüzeylerde biriken kirler hem görüntü bakımından bizi rahatsız ederken hem de mikropların çoğalması için uygun bir yer olmasından dolayı sağlığımızı da olumsuz yönde etkiler. Ayrıca iş yerinize gelen misafirlerin ya da müşterilerin firmanız hakkındaki görüşleri de ofisinizin temizliğini baz alıcı özelliklere sahip olabilir. Bu nedenle ofis temizliğinin son derece önemli bir konu olduğunu unutmamak gerekiyor. Gene de yüzey temizlik ürünleri ile hijyenik ortamlar sağlamanın oldukça basit ve kullanışlı bir yöntem olduğunu söyleyebiliriz.

Yer temizliğinde amaçlanan hijyen, birey ve toplumlarda sağlığın korunması, devam ettirilmesi ve yükseltilmesi için gerekli bilgi ve uygulamaları içerir. Dolayısıyla, görünen temizlik yanında görünmeyen mikroorganizma ya da sağlığı tehdit eden tüm unsurlardan arındırılmış temizlik bu kapsamda yer alır. Yani bakım gerektiren zeminlerin düzenli olarak silinmesi ve temizlenmesi gerekir. Özellikle de ev ve iş yerlerinin düzenli biçimde silinerek temizlenmesi, yaşam kalitesi bakımından hayati önem taşımaktadır. Bu yüzden iş yerlerinizi düzenli periyotlarla temizletmeyi bir alışkanlık haline getirmenizi öneriyoruz. Çünkü bu sayede sadece görünürde değil, gerçek manada da geçek bir temizlik yaparak çalışanlarınızın yüzünü güldürebilirsiniz.

Zemin temizliği hijyenik amaçlar ile yapılmasının yanı sıra evinizin ve işletmenizin kurumsal görüntüsü için de çok önemlidir. İhtiyaçlarınız kadar sağlığınızı da önemseyen Avansas.com, çeşitli yer temizlik ürünleri ile gerçek temizliği sizlerin hizmetine sunuyor. Lavanta, turunçgil, leylak, limon ve daha pek çok kokuya sahip yüzey temizleyiciler ile ferah kokulara sahip ortamlar oluşturmak Avansas.com sayesinde oldukça kolay bir hale geliyor. Halı, fayans, parke, mermer, mozaik, beton, ahşap ve seramik dahil olmak üzere tüm yüzeylere uygun temizlik ürünleri Avansas.com avantajları ile sizlere sunulmakta. Evinizin ya da ofisinizin yüzeyi ile ilk buluştuğu anda yoğun etkisi ile temizliği dert olmaktan çıkaran yüzey temizleyiciler Avansas.com ayrıcalığı ile hem sağlığınıza hem de bütçenize olumlu katkılar sağlıyor.