Dekoratif Masaüstü Ürünler

Toplam 17 sonuç

Dekoratif Ürünler

Çalışırken size lazım olacak araç ve gereçleri organize etmenize yardımcı olan dekoratif masaüstü ürünler, ofis dekorunun şık tamamlayıcıları arasında yer alıyor. Kompakt, sade ve modern çizgileriyle dikkati çeken ürünler; işyerleri, ofis ve home ofislerin vazgeçilmez aksesuarları arasında başı çekiyor. Dekoratif saatler, denge topları işyerleri için çok şık dekoratif ürünler arasındadır. Ofis dekorasyonunuz ve kendi zevkleriniz doğrultusunda bir model tercih ederken, çalışırken elinizin altında bulundurmanız gereken materyalleri toparlayacak bir model seçerek işlevselliklerini de sonuna kadar kullanabilirsiniz.

İşyeri Dekorasyon ÜrünleriOfislerdeki ağır havaya uyum sağlayabilmesi adına ağırlıklı olarak verniklenmiş kaliteli ahşap malzemeler kullanılarak üretilen aksesuar çeşitleri, parlatılmış metaller ile destekleniyor. Klasik çizgilerin hakim olduğu modelleri tercih ederek ofisinize çok daha ağır bir hava katabilirsiniz. Dilerseniz çalışma keyfinizi arttırması ve çalışma ortamınızı daha eğlenceli bir hale getirmesi adına daha sade ve renkli modellere yönelebilir, içerisinde esprili detaylar olan çeşitleri tercih edebilirsiniz. Üzerinde fotoğraf çerçevesi bulunan modellere yönelerek sevdiklerinizin fotoğraflarını gün boyu masanızda tutabilirsiniz. Adalet, bisiklet figürlü kitap destekleri ile kütüphanelerinizin de düzenli ve şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Yeni İş Hediyesiİşe yeni başlayan sevdikleriniz için hoş bir hediye de olan dekoratif masaüstü objeler, canlı renkleri ve kaliteli görünümleriyle bulundukları ortamları çok daha keyifli hale getiriyor. Rakam, Roma rakamları ya da çeltikleri kullanan şık saatleri de bünyelerinde barındıran aksesuarlar, dünya başta olmak üzere birçok şık figürü masa dekoru olarak kullanmaktan çekinmiyor. Opsiyonel olarak kalemlik, notluk ve masanızı organize etmenize yardımcı olan pek çok parça çalışma düzeninize yardımcı olabilir. Ataşlarınızı, zımbalarınızı ve hatta kahve fincanınızı bile yerleştirebileceğiniz modelleri seçerek aradığınız her şeyi anında bulmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Sevdiğiniz birinin yeni başladığı işini tebrik etmek için değerlendirebileceğiniz dekoratif objeleri bir iş arkadaşınızın özel bir günü için hediye olarak da düşünebilirsiniz. İşe yeni başlayan bir arkadaşınıza hediye olarak düşünüyorsanız, alacağınız kişinin iş ortamı ve zevklerini birlikte düşünerek masa dekor ürünleri arasından harika bir seçim yapabilirsiniz. İş ortamınızı daha güzel hale getirebilmek için seçebileceğiniz aksesuar çeşitlerini avansas.com üzerinden sipariş verebilir, günlerce kargo beklemeden ürünlerinize hızlıca sahip olabilirsiniz.