Spiraller ve Üçgen Profiller

Toplam 32 sonuç

Spiraller ve Üçgen Profiller

Gündelik iş hayatında ofislerin vazgeçilmez araçları kağıt dokümanlardır. A4 kağıtları birbirinden ayırmak, gruplandırmak ve dağılmadan bütün halinde tutmak gerekir. Bu amaçla spiraller ve üçgen profiller işinizi görecektir. Üçgen profiller, kağıtları bir arada tutmaya yarayan oldukça kullanışlı bir araçtır. Gruplandırılan kağıtları tek kenar kısmından sıkıştırarak sabitler. Böylece tüm kağıtlar bir arada, dağılmadan durur. Spiraller ise kağıt yığınını bir cilt haline getirerek kitapçık halinde kullanılmasını sağlar. Bu sayede sayfalar kolayca çevrilebilir.

Mapi, Mapiwire ve Sarff gibi markaların aracılığıyla sunulan spiraller ve üçgen profiller çeşitli renklerde ve ebatlarda bulunmaktadır. 6 mm’den 15 mm’e kadar ebatlara sahip sırtlıklara, 100 adetlik kutularda avantajlı paketlerde sahip olabilirsiniz. Yuvarlak ve üçgen seçeneklere sahip profiller; plastik yapıda, dayanıklı ve esnektir. Bu sayede uzun süreli kullanıma uygundur.

100-150 yaprağa kadar kağıt tutma kapasitesine sahip sırtlıklar, kağıtlar dağılmadan ve yıpranmadan bir arada tutulabilir. Tel ve plastik yapıda bulunabilen spiraller ise 8 mm’den 28 mm’ye kadar ince ve geniş seçenekleriyle kullanımınıza uyacak şekilde sunulur. Kalınlığına göre kağıt tutma kapasitesine sahip spiralleri, 50’lik ve 100’lük avantajlı paketler halinde satın alabilirsiniz. Çeşitli renklerde bulunabilen spiraller ciltlediğiniz kağıtlar ile beraber şık bir görünüm sağlayacaktır. Plastik spiraller aynı zamanda kablolarınızı toplamak için de kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı araçlardır. Spiraller ve üçgen profiller sayesinde belgelerinizi uzun vadede zarar görmeden saklayabileceğiniz gibi kaybolma ve etrafa dağılma durumundan da kurtulacaksınız.

Kazandıran ofis ve kırtasiye malzemeleri sitesi Avansas.com aracılığı ile istediğiniz çeşitte, ebatlarda ve miktarda spiral ve üçgen profillere avantajlı ödeme kolaylığı ve hızlı teslimat ile beraber sahip olabilirsiniz. Ücretsiz kargo ve kolay iade imkanları ile kaliteli, ekonomik ve güvenilir online alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.