Elektrikli Süpürge

Toplam 10 sonuç

Elektrikli Süpürge

Elektrikli süpürgeler, ofis ve evlerin en önemli yardımcılarıdır. Size evin temizlenmesi ve derlenip toplanması konusunda zaman kazandırıp normal süpürge ile süpüremeyeceğiniz yüzeyleri temizlemenizi sağlamakta ve gözle görülmeyecek kadar küçük toz ve kirleri çekerek daha temiz ve hijyenik bir ortamda oturmanızı sağlamaktadırlar.

Elektrikli süpürge seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Elektrikli süpürge emiş gücü bunlardan bir tanesidir. Elektrik tüketimi minimumda fakat emiş gücü yüksek süpürgeler tercih edilmelidir. Tasarruf her açıdan önemlidir. Temizliği kolay olan ürünler seçmek de bir diğer önemli noktadır. Mümkünse toz torbasız, pratik süpürgeler alınmalıdır. Süpürgenin kaç watt olduğuna dikkat etmek, daha pratik işlemleri hedef alıyorsanız alacağınız süpürgenin şarjlı olmasına özen göstermek bir süpürgeden en yüksek verimi almak için önemli detaylardır.

Ev daha rahat bir ortam olduğundan, dilediğiniz elektrikli süpürgenin kullanımına uygundur. Model, boyut ve tip sizin beğeninize kalmıştır fakat ofis için elektrikli süpürge seçerken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Ofis kullanımı için küçük ama kuvvetli süpürgeleri tercih etmekte her zaman fayda bulunmaktadır. Böylelikle dar ofislerde süpürgenizin hareket kabiliyeti artacak, temizlik deneyiminiz çok daha sorunsuz hale gelecektir. Ofislerde kolayca çalışmaya hazır olan, pratik süpürgelerin kullanılması daha doğrudur. Kablosu sarılabilen süpürgeleri tercih etmek sizi karmaşadan kurtaracaktır. Aynı zamanda çalışma saatlerini en verimli şekilde değerlendirmeye çalışan ofis çalışanlarının dikkatini dağıtmayacak, gürültüsüyle rahatsız etmeyecek süpürge seçimine de dikkat etmek gerekmektedir. Çok yer kaplamadan saklanabilen ve kolayca parçalarına ayrılabilen süpürgeler ofis ortamına daha elverişli olacaktır.

Avansas, kategorisinde birçok başarılı markanın el süpürgesi ve elektrikli süpürge seçeneklerini beğeninize sunmaktadır. Arçelik, Altus ve Sinbo gibi alanında uzman markaların imzasına sahip ıslak / kuru pratik modellerden, su filtreli model ve şarjlı süpürgelere kadar birçok farklı çeşitte süpürge ile sizleri buluşturmaktadır. Elektrikli süpürge fiyatlarını inceleyerek bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun olanı sipariş verebilirsiniz.

1800 Watt motor gücüne 220 Watt emiş gücü, 2200 Watt motor gücüne 280 Watt emiş gücü, 1900 Watt motor gücüne 260 emiş gücü gibi farklı performans gösteren elektrikli süpürge modelleri arasından ev ya da ofisinize en uygun olanı seçebilir, size en uygun model ile ev ve ofisinizi temizlikle ödüllendirebilirsiniz.

Kategorideki ürünleri Avansas'ın kolay iade, ücretsiz kargo, 1 iş günü içinde teslimat fırsatları ve uygun fiyat, ödeme avantajlarıyla hemen sepetinize ekleyebilir, bu ürünleri Avansas.com’un online alışveriş ayrıcalığıyla kolaylıkla satın alabilirsiniz.