Ürün Kodu: 71541

Marka : Fantom

Product State: A0

Fantom Proaks 50K Profesyonel Kağıt Toz Torbası 5’li Paket

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 10 litre kapasite
  • 5'li paket
  • Fantom Promini 50P modeli ile uyumlu

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Neler?

Fantom Proaks 50K Profesyonel Kağıt Toz Torbası Özellikleri
Kapasite10 litre
Paket5'li
Fantom Promini 50PUyumlu
DayanıklılıkÇok İyi

Toz torbalı elektrikli süpürgeler yaygınlığını korumaya devam ederken, makinenin uzun ömürlü kullanılabilmesini sağlayan en önemli faktörlerden birisi toz torbalarıdır. Fantom Proaks 50K profesyonel kağıt toz torbası elektrikli süpürgenizin çektiği tozları kusursuz bir şekilde toplayabilmenizi mümkün hale getiriyor. Yüksek kaliteli özelliklerle imal edilen Fantom Proaks 50K profesyonel kağıt toz torbası 5’li paket şeklinde kullanımınıza sunularak makinenizin en iyi şekilde performans göstermesine imkan tanıyor. Elektrikli süpürgenin emiş gücü hava basıncındaki farklılıklardan kaynaklanıyor. Bu süreçte atmosferik basınç ile havayı halıdan çekerek hortumdan geçirir ve toz torbasının içerisine çeker. Fantom Proaks kağıt toz torbası 10 litre hacmiyle sıradan kağıt torbalara göre çok daha geniş ve kaliteli iç hacmiyle kusursuz temizlik anlayışına hizmet ediyor. Üstelik hızlı teslimat bölgesindeyseniz yalnızca 1 iş günü içerisinde Fantom Proaks 50K Profesyonel kağıt toz torbasına sahip olabilirsiniz.

Fantom Proaks 50K Profesyonel Kağıt Toz Torbası 5’li Paket Çekim Emiş Gücünü Etkiler mi?

Kullandığınız kağıt toz torbasının kalitesi elektrikli süpürgenizin performansını doğrudan etkileyecektir. Toz torbasının yeteri kadar büyüklükte olması süpürme işleminizin yarıda kalmasını önler. Toz torbanızın dolması halinde elektrikli süpürgeniz toz ve kırıntıları çekmemeye başlayacaktır. Fantom Proaks toz torbası ise 10 litrelik hacmiyle birçok defa torba değiştirmeden süpürme işlemini gönül rahatlığıyla yapabilmenizi sağlayacaktır.

Fantom Proaks 50K Profesyonel Kağıt Toz Torbası 5’li Paket Dayanıklı mıdır?

Toz torbalarında bulunması gereken en önemli faktör şüphesiz dayanıklılıktır. Çektiğiniz tozların ve özellikle de kırıntıların toz torbasını yırtmaması gerekmektedir. Yüksek miktarda toz çektiğinizde torbanızın patlaması süpürme sırasında başınıza gelecek en olumsuz şeylerden bir tanesidir. Ancak Fantom Proaks profesyonel kağıt toz torbası kaliteli malzeme yapısıyla son derece dayanıklıdır ve süpürge sürecinde başınıza gelebilecek aksaklıkların yaşanmasını önler.

Fantom Proaks 50K Profesyonel Kağıt Toz Torbası 5’li Paket Hortum Arızasını Önler mi?

Elektrikli süpürgelerde en sık karşılaşılan bir diğer problem hortum arızaları olmaktadır. Toz torbanızın kalitesiz veya uyumsuz olması nedeniyle elektrikli süpürgenizin hortumu çektiğiniz tozları toz torbasına aktaramayabilir. Bu süreçte Fantom Proaks 50K Fantom Proaks 50K profesyonel kağıt toz torbası çalıştığı elektrikli süpürgelerde hortumda toz veya kırıntı birikmesi gibi sorunların yaşanmasını önler.

Fantom Proaks 50K Profesyonel Kağıt Toz Torbası 5’li Paket Kolay Yıpranır mı?

Kağıt toz torbaları üretildiği malzeme kalitesine bağlı olarak kolaylıkla yıpranarak süpürme işlemlerinizin yarıda kalmasına neden olabilir. Ancak Fantom Proaks kağıt toz torbası kaliteli yapısı sayesinde uzun süreli kullanımlara dahi son derece dayanıklıdır.

Fantom Proaks 50K Profesyonel Kağıt Toz Torbası 5’li Paket Sağlığa Zararlı mı?

Kağıt toz torbası sahip olduğu yapısıyla bakteri bulundurmaz. Hijyenik ve antialerjenik yapıdaki bu ürün kendisine has kaliteli yapısıyla atıkları bünyesinde tutuyor. Yüzde 98’e kadar toz tutma özelliğine sahip kağıt toz torbaları, tozun salınımını önleyerek yaşam alanınızın kirlenmesini engelliyor. Dokusu Patlamaz ve kolay yırtılmaz olan bu üründe boşaltma sırasında gözeneklerin kapanmaması için boşaltım dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Kullanım sırasında da sağlığa zararlı herhangi bir zararı bulunmayan bu ürünü özellikle de bebeklerin, astım hastalarının ve yaşlıların olduğu noktalarda dikkatli bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Makinenizle uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz kağıt toz torbası süpürgenizin rahat çalışmasını sağlarken aynı zamanda yaşam alanınızın hava akışını yükseltir. Üstün temizlik anlayışına hizmet eden Fantom Proaks 50K profesyonel kağıt toz torbası fiyat ve performans olarak beklentilerinizi karşılamayı başarıyor!

Teslimat


400 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Taksitli alışveriş için önemli notlar

  • Taksit seçeneği Mobilya ve Dekorasyon, Dizüstü Bilgisayar ve Tablet PC kategorilerinden yapacağınız KDV dahil 250,00 TL ve üzeri (kargo ücreti hariç) siparişleriniz için geçerlidir.
Fantom Proaks 50K Profesyonel Kağıt Toz Torbası 5’li Paket
79,63 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


880.000’den fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

7500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.