Sürekli Form Kağıtları

Toplam 15 sonuç

Sürekli Form Kağıtları

Sürekli form kağıtları, muhasebesel işlemlerin ve/veya lojistik firmalarının çalışmalarının kayıt altına alınması amacıyla kullanılır. Tahsilat makbuzu, irsaliye, fatura gibi sıklıkla kullanılan belgeler için en uygun baskı formudur.

Sürekli form kağıtları, bilgisayardan alınan sonuçları yazdırmak için nokta vuruşlu yazıcılarda kullanılmaktadır. Fatura ve benzeri belgelerde olduğu gibi zikzaklı yapıyla birbirine bağlanan ve katlanan sayfalar baskı sonrasında orijinal ve kopyası olmak üzere kolaylıkla birbirinden ayrılacaktır. Bu sayede çalışmalarınızı hem kayıt altına alabilir hem de müşterilerinize orijinal bir belge sunabilirsiniz.

11 inç x 24 cm ve 11 inç x 38 cm ebatlarında ve ihtiyacınıza göre çeşitli nüshalarda 500’lü, 1000’li ve 2000’li alternatifleri ürün kategorimizde bulabilirsiniz. 6 inç x 17 cm ebatındaki kantar fişlerini 4 nüsha 2000’li, 3 nüsha 3000’li ve 2 nüsha 4000’li seçenekleriyle kategorimizden temin edebilir ve bu ürünlere anında sahip olabilirsiniz.

Farklı nüsha, ebat ve gramaj çeşidine göre bu formları logo baskılı veya logo baskısız olarak tedarik edebilirsiniz. Ancak logo baskılı ürünler özel bir üretim gerektirdiğinden sipariş miktarı, logo/şablon tasarımı ve renk detaylarının taraflarca belirlenmesi gerekmektedir.

Sürekli form kağıtları kategorimizde bulunan ve genellikle yük ve eşya taşıyan lojistik firmaları için üretilen kantar fişlerini de farklı ebat, nüshada ve gramajda temin edebilirsiniz. Kantar fişi ile düzenli ve sistematik olarak tüm çalışmalarınızı kayıt edebilirsiniz. Yürüttüğünüz ve takip ettiğiniz işlerinizde gerekli gördüğünüz bilgileri yazabileceğiniz başlıklar ve açıklamalar için not edebileceğiniz bölümleri de içermesi sizler için kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca yazıcılar için üretilmesine rağmen evrak ve dokümanlarınızı arzu ettiğiniz ölçüde çoğaltıp arşivleyebilmeniz amacıyla kantar fişlerinin her nüshası fotokopi çekimine de uygundur.

Avansas ürün kategorisinde farklı nüsha ve gramajlarda sürekli form kağıt çeşitleri bulabilirsiniz. Kategorimizde ihtiyacınıza özel çeşitli sürekli form kağıt ölçüleri de mevcut olduğundan, ürün sayfasını detaylı olarak inceleyerek kağıt ebatları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Avansas ofis ve kırtasiye malzemeleri, sürekli form kağıtları kategorisinde bulunan ürünleri kusursuz fiyat/performans dengesi ve yüksek kalite kağıt özelliği garantisi ile online olarak hızlı ve güvenilir bir şekilde kolayca sipariş etmenizi sağlar. Uygun fiyat ve ödeme koşulları, hızlı teslimat ve kolay iade seçenekleriyle sürekli form kağıt çeşitlerine hemen ulaşabilir, dilediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.