Ürün Kodu: 64010
Ürün Barkodu: 8690345305698

Marka : Avansas

Product State: A0

Avansas 6 inç x 17 cm Kantar Fişi 3 Nüsha 3000'li

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 1. Nüsha 56gr - 2. Nüsha 53gr - 3. Nüsha 57gr
  • Koli içi yerleşimi 2 sıra yan yana
  • Baskısız
  • Yüksek kalite kağıt
  • Nokta vuruşlu yazıcılar için

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Avansas 6 inç x 17 cm Kantar Fişi Özellikleri
1.Nüsha Ağırlığı56 gr
2.Nüsha Ağırlığı53 gr
3.Nüsha Ağırlığı57 gr
Adet3000
Baskı DurumuBaskısız

Sürekli form kâğıtları olarak da bilinen kantar fişleri, herhangi bir ödeme noktasında fatura ödenirken veya bankalarda işlem yapılırken kesilen ve kullanılan form kâğıtlarıdır. Muhasebe işlemleri ya da firmaların çalışmalarını kayıt altına tutabilmek için kullanılan ürünlerin başını çeken ise Avansas 6 inç x 17 cm kantar fişidir. Fatura, tahsilat makbuzu veya irsaliye gibi sık kullanıla belgelere uygun bir baskı formu olmaları ile ilgili alanlarda sıkça kullanılır.

Avansas Kantar Fişi Kayıt Tutmak İçin Yeterli midir?

Bilgisayar çıkışlı sonuç almak için nokta vuruşlu yazıcılarda kullanılan kantar fişi, fatura ve belgelerdeki zikzaklı yapıyı bağlayan ve katlayan sayfaları, orijinal ve kopya olarak ikiye ayırma konusunda kolaylık sunar. Böylece yapılan her işlem kayıt altında tutulur ve müşterilere de orijinal belgeler sunulur. Ağırlıklı olarak eşya ve yük taşıyan lojistik firmaları tarafından kullanılan Avansas kantar fişi, çalışmaları her zaman sistemli ve düzenli bir şekilde kayıtta tutma olanağı sağlar. Acil durumlarda bitme durumuna çözüm getirmek üzere 3 nüsha, 6 inç x 17 cm boyutlarında üretilen fişler, ihtiyaç duyulan tüm bilgilerin yazılabileceği başlık ve açıklama alanlarını sunar. Boyutları ve nüsha sayısı sayesinde de yeterli bir ürün olma özelliği taşır.

Avansas Kantar Fişi Fotokopi Çekimine Uygun mudur?

Sürekli form kağıdı kategorisinde yer alan ve hem yük hem de eşya taşıyıcılığı yapan firmalar tarafından kullanılan Avansas kantar fişi ebat, nüsha ve gramaj olarak son derece yeterli bir ürün olarak bilinir. Düzen ve sistem açısından kontrol sağlamak açısından kullanıldığı için çalışmalar her zaman kayıt edilir. Takip edilme ihtiyacı duyulan işlerde bilgilerin yazdırılabileceği başlık ve açıklama kısımlarının mevcut olarak ürün üzerinde yer alması da kolaylık sağlar. Yazıcılara uygun olarak üretilmiş olmasına karşın, doküman ve evraklar istenen ölçüde arşivlenebilsin diye her nüsha fotokopi çekime uygun olarak kullanılabilir.

Avansas Kantar Fişi Özellikleri Kullanım Alanlarında Etkili midir?

Avansas sürekli form (otokopili) kağıtlar, baz kağıt üzerine kimyasal sürülmesi sonucu elde edilir. Bu kâğıtların temel özellikleri, üzerine basınç uygulandığı zaman ilgili noktalarda kimyasal kapsüllerin patlaması sonucu yazılar oluşmasıdır. Koli içerisine iki sıra halinde yan yana dizilmiş olan ve Avansas ürün kategorisinde 3 nüsha olarak belirtilen kantar fişi, yeterli olan sayısı ve ölçüleri sayesinde etkili bir kullanım sunar. 3 nüshanın da farklı gramajlarda olmasıyla ihtiyaca göre kullanım sağlanması da mümkündür. Fotokopi çekmeye de uygun olan fiş, belgelerin arzu edilen zamanda çoğaltılmasını ve arşivlemesini kolaylaştırır. 3000’li olmasıyla da uzun süreli bir kullanım da sağlanır.

Avansas Kantar Fişi Fiyatları Ekonomik Aralıklarda mıdır?

İş yerlerinde, ilgili alanlarda kullanılmak üzere gereksinim duyulan ofis ve kırtasiye malzemeleri arasında bulunan Avansas sürekli form kâğıdı, fiyat ve performans dengesi başta olmak üzere yüksek kalitedeki kâğıt özelliği ile son derece ideal bir üründür. İşleri düzenli, sistemli ve sorun olmayacak şekilde kontrol altında tutmak ve yürütmek için gerekli olan Avansas 6 inç x 17 cm kantar fişi, uygun fiyat aralıklarıyla kullanıcı karşısına çıkar. Kutu içerisindeki sayısıyla da uzun süre gidecek şekilde sunulan fiş, fiyat uygunluğu ve ödeme koşullarıyla da avantajlıdır. Üstelik hızlı teslimat bölgesindeyseniz 1 iş günü içerisinde ürünü teslim alma imkânınız da bulunur.

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Avansas 6 inç x 17 cm Kantar Fişi 3 Nüsha 3000'li
3.086,92 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.