Toplam 12 sonuç

İlk Yardım Malzemeleri

Gerek ofisinizde gerek aracınızda bulunması zorunlu olan malzemelerden biri olan ilk yardım çantası, ISO 9001 kalite yönetimine uygun olmasının yanı sıra geniş ürün çeşitliliği ile yaralanmalara karşı belli başlı ögelerden biridir. İlk yardım malzemeleri kategorisinde, hem gerekli yasal yükümlülüğü yerine getirmenizi sağlayan hem de gerekli kazalara karşı önlem sağlayan ilk yardım çantalarının yanı sıra ihtiyacınıza yönelik farklı paket içerikleri, ilk yardım dolabı, pansuman seti ve bilek tipi dijital tansiyon aleti gibi ürünler de yer alır. İlk yardım çantası modelleri arasından seçim yaparken ofis ve iş yeri araçlarınızın yasal yükümlülük zorunluluklarını ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurabilirsiniz.

Herhangi bir kazanın, yaralanmanın sonucunda paket içeriğindeki ürünler, ciddi sonuçlar oluşmasını engelleyecektir. İş yerinin kaza riskine ve çalışan sayısına bağlı olarak ihtiyaç duyulan ilk yardım paketleri de değişiklik göstermektedir. İş güvenliğinin daha fazla olması gereken ve çalışan sayısının daha fazla olduğu yerlerde daha büyük çantalar uygun olurken, daha az olan çalışma alanlarında daha az içerikli çantalar uygun olacaktır. Kategorimizde bulunan Hızır, Autokit ve Sinbo gibi markaların hijyenik, kullanışlı ve kaliteli ilk yardım ürünleri arasından iş yerinizin ihtiyacına en uygun olana rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

İş yerinin temel gereklilikleri arasında yer alan ilk yardım çanta ve malzemeleri, gazlı bez, iğne, merhem ve benzeri gibi ürünlerin yanı sıra içeriğindeki el kitabı sayesinde acil durumlarda size yol gösterici olacaktır. Kategorimizde yer alan ilk yardım malzemeleri fiyatları ve modelleri içinden ihtiyacınıza ve bütçenize uygun ürünlere ulaşabilirsiniz. Ürün ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak içinse ürün sayfalarını inceleyebilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Kaliteli, hızlı ve güvenli ofis marketi Avansas.com ile hem maliyetlerinizi azaltabilir hem de aradığınız tüm malzeme, araç ve gereçlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda iade kolaylığı, ödeme seçenekleri, ücretsiz kargo, hızlı teslimat gibi avantajlardan yararlanarak, uygun fiyatlı ürünlerle ofisiniz için gerekli tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. İlk yardım malzeme seçenekleri arasından size en uygun olanı sepetinize ekleyerek hemen şimdi satın alabilirsiniz.