Trafik Malzemeleri

Toplam 5 sonuç

Trafik Malzemeleri

Trafik malzemeleri; her araçta bulunması gereken, hayati önem taşıyan malzemelerdir. Özellikle seyahatlerin bol olduğu, ulaşım ve taşımacılık sektörlerinde bu malzemelere büyük ihtiyaç duyulmaktadır.

Araç bakımı için gerekli pompa, tamir spreyi, akü takviye kablosu gibi çeşitli ürünler ve trafikte ihtiyaç duyulan reflektör türünde malzemeler, trafik malzemeleri kategorimizde beğeninize sunulmaktadır. Her araçta iki adet bulunması gereken üçgen reflektör çeşitleri, kaza anında ya da gece araçta oluşan herhangi bir sorunda hem kendinizi korumanızı sağlar hem de yoldan geçen diğer araçları uyararak kazaların önüne geçer. Trafik kontrollerinde bulundurulması zorunlu olan reflektörler arasında, kısa sürede kurulan, gövdesinde bulunan fosforlu bez ile güçlü reflektif etkiye sahip, aynı zamanda az yer kaplayan ürünler bulunur. Özel kutusunda kolayca taşınan bu ürünlerin yanında, set halinde satılan trafik malzemelerine de kategoriden ulaşabilirsiniz.

Yangın söndürücü, çeşitli parçalardan oluşan ilk yardım seti, boyunluk, çekme halatı, takoz, kendini şarj eden el feneri ve ikili reflektörden oluşan setler Karayolları Yönetmeliği’ne uygun hazırlandığı için güvenle kullanılabilir. Acil durumlarda gerekli olan her türlü malzemeyi içinde barındıran bu setler arasında, yanık örtüsü gibi ürünlere de sahip setleri bulabilirsiniz.

Lastik delinmesi gibi durumlarda kullanılan tamir spreyi türünde ürünler ile lastik değiştirmek zorunda kalmadan lastiğinizi kolayca onarabilirsiniz. Oldukça basit ve pratik bir şekilde kullanılan tamir spreyi dışında, havası inen lastikleri kolayca şişirebileceğiniz ayak pompası ve 18 bar hava basıncı veren saatli kompresör çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Farklı aparatları ile lastik top, deniz yatağı ya da motosiklet tekeri gibi her türlü havalı ürünü şişirmeye yarayan bu ürünleri farklı şekillerde de kullanabilirsiniz.

Autokit ve Super-x markalarının ürünlerinin bulunduğu kategorimizde trafik malzemeleri fiyatları hakkında bilgi edinebilir; dilediğiniz trafik malzemesi ürününe, kolay ödeme seçenekleri, ücretsiz kargo, bir iş günü içinde teslimat, kolay iade fırsatları sunan Avansas ayrıcalığıyla hemen sahip olabilirsiniz.