Kartuş Çeşitleri

Özellikle ofislerde ve iş yerlerinde sık sık kullandığınız yazıcılar iş hayatının olmazsa olmazıdır. Programları, planları, şemaları, raporları, veri analizlerini, sunumları hazırlar ve yazıcıları kullanarak renkli ya da siyah-beyaz baskılarını alabilirsiniz. Yazıcıları her çeşit çıktı almak için kullanabilirsiniz. Yazıcıdan aldığınız renkli ya da siyah-beyaz baskıları toplantılarınızın, iş görüşmelerinizin, ortak çalışmalarınızın kurtarıcılarıdır. Ancak yazıcılarınızın da belli ömürleri vardır ve bu durumun belirleyicilerinden biri de kullandığınız yazıcı kartuşudur. Yazıcılarınızda kullandığınız içi mürekkep dolu kaplara 'kartuş' denir. Kaliteli ve doğru mürekkep kartuşu seçimi, aldığınız baskıların da kalitesini arttıracaktır. Yazıcı olarak ister lazer yazıcı, ister mürekkep püskürtmeli yazıcı, ister nokta vuruşlu yazıcı kullanın, hepsi için kartuşa ihtiyacınız vardır. İhtiyacınız olan kartuş mürekkeplerini ve kartuşlarla ilgili her şeyi avansas.com üzerindeki kartuş kategorisinde uygun kartuş fiyatlarıyla bulabilirsiniz.

Mürekkep püskürtmeli yazıcı lar aynı zamanda 'inkjet' adıyla da anılırlar. Evlerde ve küçük ofislerde kullanılan yazıcı tipidir.

Brother kartuşlar, baskılarınıza kaliteli ve temiz bir görüntü verirler. Aynı marka yazıcı ile kullanacağınız Brother kartuşlar ile 300, 1200 ya da 2400 sayfaya kadar çıktı alabilirsiniz.

Renkli ve siyah-beyaz Canon kartuşları, Canon marka yazıcı ve fotokopi makinelerinizde sorunsuzca kullanabilirsiniz. Ortalama sayıda fotokopi kağıdına çıktı verebilen Canon kartuşlar, uzun ömürlüdür ve 24 ay garantilidir.

Epson kartuşlar, farklı yazıcılar ile uyum gösterirler, uzun ömürlüdürler, çeşitli renk seçenekleri mevcuttur. Epson kartuşlar ile kaliteli fotoğraf baskıları da alabilirsiniz.

HP marka kartuş, soluklaşmaya dayanıklı ve farklı yazıcılar ile uyumludurlar. Uzun ömürlü HP kartuşlar, zengin renk seçenekleri ile 200 - 1500 arası çıktı alabilirsiniz.

Lexmark kartuş ayrıca siyah, renkli, sarı, kırmızı ve mavi renklerde yüksek baskı kalitesi sunar ve uzun ömürlüdür. Lexmark kartuş modelleri, diğer yazıcılardan farklı olarak çevreyi korumaya önem verir.

Orijinal kartuşlar, orijinal yazıcı mürekkebi kullanır, yüksek kalitelidir, yazıcınızın dostudur. Orijinal kartuşlarınızı, kesinlikle güvenilir yerlerden satın almalısınız. Orijinal olmayan dolum kartuş kullanımı yazıcınızın daha hızlı şekilde bozulmasına neden olur. Çıktılarınızın kalitesini düşürür, renk tonlamalarında farklılık gösterebilir, titrek baskı yapabilir, yazıcınızın aksamlarının tıkanmasına sebep olabilir. Bu tarz problemler yaşamamak için her zaman orijinal kartuş seçmelisiniz.

İhtiyacınız olan tüm kartuş ürünlerine kolaylıkla erişebilmek için farklı fiyat aralıklarında yer alan çeşitli ürünlerden sizin için en uygunlarını seçerek ‌‌avansas.‌‌com üzerinden alışverişe başlayabilirsiniz.