Ofis Tipi Askılıklar

Toplam 9 sonuç
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Aradığınız Ürünü Bulamadınız mı?

Ofis Tipi Askılar

Düzenli bir çalışma ortamının en önemli eşyalarından birisi olan ofis tipi askılar, gerek dekorasyonunuzu gerekse çalışma ortamınızı tamamlayan belli başlı ögelerin başında gelir. Ceket, mont, hırka ya da çalıştığınız sektöre göre değişen iş kıyafetlerini düzenli ve pratik bir şekilde kullanmanızı sağlayan büro tipi elbise askısı modelleri, aynı zamanda ofis içerisindeki çalışma alanından tasarruf etmenizi sağlar.

Pratik kullanımlarının yanı sıra, kıyafetlerinizin ütüsünün bozulmamasına ya da kırışmamasına da yardımcı olan ofis tipi askılıkları tercih edebileceğiniz gibi dolap içi askıları da tercih edebilirsiniz. Şahsi dolabınızın içerisine yerleştireceğiniz askılar ile dilerseniz kıyafetlerinizi temiz bir şekilde muhafaza edebilir, dilerseniz ofisinizde her zaman yedek bir kıyafet bulundurabilirsiniz. Nostaljik bir kullanım sunan ayaklı askılar, ofisinizdeki dağınıklığın önüne geçerken, dekorasyonunuz ile de uyum içerisinde bir kullanım sunar. Kategori içerisinde mekanınız için en uygun askı modellerini bulabilir, ürünleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Tablolarınız, fotoğraflarınız ya da sergilemek istediğiniz başarılarınız için ideal olan ofis tipi çerçeve askısı modelleri duvara zarar vermeyen, kolay ve pratik bir kullanım sunar. Boyalı, ahşap, fayans gibi birçok farklı yüzeye kolaylıkla yapışabilen bu ürün, duvarlarda oluşan çivi deliklerinin de önüne geçer Her biri 2 kilograma kadar ağırlık taşıyabilen modeller, yedek bantları sayesinde yeniden kullanılabilir bir yapıya sahiptir.

Ütülenmiş elbiseleriniz için pratik ve hızlı bir çözüm sunan askılık modelleri, dekorasyonunuza renk katacak ofis tipi askılar, çerçeve ya da resim gibi eşyaları dilediğiniz yüzeye kolayca yapıştırmanızı sağlayan çerçeve askıları ve ihtiyaç duyacağınız diğer ofis malzemelerini online alışveriş ayrıcalığı ile sunan Avansas.com, ofisinizin tüm ihtiyaçlarını bir arada incelemenize olanak tanır. Kolay iade, ücretsiz kargo ve uygun fiyat avantajları ile kategorideki ürünleri satın almak için sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.