Torba Zarflar

Toplam 14 sonuç

Torba Zarflar

Firmalar, bilgi ve evrak saklama konusunda dijital teknolojiyi daha sık kullanıyor olsalar da bu konuda eskimeyen ve yaygın olarak kullanılan araçlardan biri de torba zarflardır. Her ofisin olmazsa olmaz ihtiyaçlarından bir tanesi olan bu ürün, boyutlarına, şekillerine ve hamur kalitelerine göre farklı seçeneklere sahiptir. Evrak saklama ve taşıma işlerinde sıkça kullanılan torba zarflar, aynı zamanda çalışanlara masa düzeni sağlamaları, evrak karmaşasını ortadan kaldırmaları, belgeleri türlerine göre sınıflandırmaları ve dosyalamaları konularında da yardımcı olur. Zarfların sıkça kullanılma sebeplerinden bir diğeri de firmalarda bazı işlemlerin dijital yollar ile değil resmi evrak yolu ile halledilmesidir. Bu işlemler uygulanırken dokümanların saklanması için zarflardan yararlanılmaktadır. Özellikle arşivlerde, personel dosyalarında, resmi yazışmalarda ve hukuki alanda sıkça kullanılır. Zarfların piyasada genel olarak plastik, baskılı ve renkli gibi seçenekleri de olmakla birlikte kategorimizde sadece beyaz ve sarı renklerde birinci kalitede kağıt torba zarflar yer almaktadır. Zarfların tümü penceresizdir.

Türkiye’nin önde gelen ofis malzemesi markası Avansas’ın torba zarfları her alanda her ihtiyaca uygun olarak kullanıcılara hizmet vermektedir. Kategori içerisinde bulabileceğiniz torba zarf çeşitleri; 1. hamur zarf, formula zarf ve kraft zarftır. Beyaz zarf olarak bilinen 1. hamur zarf, sarı zarf olarak bilinen formula zarf ve geri dönüşüm özelliği ile çevreci bir tutum sergileyen kraft zarflar farklı ebatlara ve fiyatlara sahiptirler. Ebatlara göre fiyatlar da değişmektedir. Tüm zarflar ağız kısmındaki pratik silikon yapıştırma tekniği sayesinde kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlar. Zarfların ölçüleri A3, A4, A5 gibi tüm kağıt türlerini içine sığdırabilecek kapasitededir. Başlıca torba zarf ebatları 30 x 40, 26 x 35, 24 x 32, 17 x 25, 13 x 17, 21 x 28 ve 32 x 42 cm'dir. Torba zarf fiyatları tane başına 5 kuruş ile 30 kuruş arasında değişmekte olup 50’li paketler halinde satılmaktadır. 50’li zarf paketinin fiyatı 1,99 TL ile 14,95 TL arasında değişmektedir.

Avansas, tüm zarf çeşitlerinde yüksek kaliteyi garanti eder ve fiyat açısından firmalara en avantajlı teklifi sunar. Ofisiniz için gerekeli olan diğer tüm malzemelere ofis malzemelerinin öncü markası Avansas.com üzerinden ulaşabilir, kolay iade koşullarından, uygun fiyat ve ödeme avantajlarından faydalanabilir, 1 iş günü içerisinde tüm siparişlerinize bulunduğunuz yerden ulaşabilirsiniz.