Pano, Not ve Teknik Kağıt

Ofis yaşantısında pek çok kırtasiye ürününe ihtiyaç duyulur. Çalışma esnasında ihtiyaç duyulan kırtasiye gereçlerinin stok kontrolü düzenli olarak yapılır ve eksilen malzemeler yenilenirse, malzemesiz kalma gibi bir problemle karşılaşılmadan rahat bir şekilde günlük işler ilerleyebilir.

Ofislerde önemli notların hızlıca yazılabilmesi, unutulmaması gereken bilgilerin göz önünde olarak dikkat çekmesi için kullanılan yapışkanlı not kâğıtları, ofis yaşantısının vazgeçilmez malzemelerinden biridir. Bunun yanı sıra müşteriler, iş arkadaşları gibi kişilere iletilmek istenen notlar veya verilecek kısa bilgiler için küp not kâğıtları oldukça pratik kullanım sağlayan, çalışma masalarında yer alması gereken bir üründür. Yapışkanlı ve küp not kâğıtları, ofis ortamına ek olarak okullarda ve öğrencilerin çalışma masalarında da yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

Şirketlerde özellikle toplantı ve eğitimlerde tercih edilen flipchart kâğıtları oldukça kullanışlı malzemelerdir. Bir toplantıda yapılacak olan sunumu çizimlerle desteklemeye veya üzerine yazılan notlarla çalışanlara verilen bir eğitimi daha öğretici hale getirme konusunda fayda sağlayan flipchart kâğıtları, fiyatları değişiklik gösteren çeşitli ölçülerde bulunur.

Pek çok şirkette kullanılan karbon kâğıtlar ile makbuz gibi belgelerin bir kopyası kolaylıkla alınabilir. Yapılan çizimlerin kopyasının çıkarılması için ihtiyaç duyulan aydınger kağıtları ise ofis ortamında kullanılan bir diğer kâğıt çeşididir.

Farklı fiyat aralıklarında yer alan pano, not ve teknik kâğıt ürünleri içerisinde, ofisiniz için ihtiyaç duyduğunuz en uygun ürünleri seçerek kolaylıkla alışverişe başlayabilirsiniz.