Ürün Kodu: 53088

Marka : 3M Post-it

Product State: A0

3M Post-it 2028NP Yapışkanlı Not Kağıdı 76 mm x 76 mm Gökkuşağı Pembe Renkler 450 Yaprak

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 450 yaprak
  • 76 mm x 76 mm ölçülerinde
  • Etkili yapışkanlık
  • Gökkuşağı pembe renkler

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Boyutlar76 mm x 76 mm
Yaprak450 Yaprak
RenkGökkuşağı Pembe
Ofis KullanımıUygun
YapışkanlıkEtkili

3M Nasıl Bir Markadır?

3M Post-itler 1980 yılında Dr. Spencer Siver tarafından bulundu. Silver yapışkanlar üzerine çalışıyordu ve etkili ve sağlam yapışkanlar üretiyordu. Arkadaşı Arthur Fry bu konunun ilerleyebileceğini tahmin ederek bu buluşu geliştirdi. Post-itler sıradan bir yer işaretleyicisi olmayacaktı ve büyük ses getirecekti. Kısa zamanda ses getiren post-itler günümüzde hala kullanılmakta ve sevilmektedir. 3M denmesinin sebebi ise zımpara şirketi olarak kurulan Minnesota Mining and Manufacturing’den gelmektedir. Şirket savunma sanayisinde de önemli atılımlar yaparak ses kayıt bantları, filament bantlar gibi üretimlerde bulunmuştur. Bu ürünlerin ilgi görmesiyle beraber 3M şirketi kırtasiye kategorisi de açmıştır.

3M Post-it 2028 NB Yapışkanlı Not Kağıdı Ölçüleri Nelerdir?

Ofislerde ve istediğiniz her alanda yardımcınız olmak için tasarlanan Post-it 2028 NP yapışkanlı not kağıdı ile aklınızdaki notları unutmayacaksınız. Masanızın en önemli ve gerekli görevini üstlenen ürün 76 mm x 76 mm ölçülerinde olup 450 adet yaprağa sahiptir. Etkili yapışkanlığa sahip not kağıdı neon gökkuşağı pembe rengi ile çalışma masanıza neşe getirecek! İstediğiniz notları kolayca tutacak ve hatırlayacaksınız. Elinizin altında bulunması gereken post-itlerinizi bilgisayar kenarına, cama, duvara, kapıya kısacası istediğiniz her yere yapıştırabilirsiniz. 3M post-itler alanlara kolayca yapışır ve uzun süre kalır.

Post-it Yapışkanı Kaliteli midir?

3M Post-it yapışkanlı not kağıdı yapıştırdığınız bölgelerde uzun süreler kalma özelliğine sahiptir. Arkasındaki dayanıklı yapışkanı sayesinde uzun süreler yapıştırdığınız yerlerde kalır ve düşmez. Not kağıdını çıkartmak istediğinizde kolayca çıkar ve farklı bölgelere yapışır. Kalitesiz post-it’lerdeki gibi yukarı çekilince kıvrılmaz ve duvara asınca düşmez. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Çıkarttığınızda aynı yapışkanlı kağıdı tekrar yapıştırarak kullanabilme olanağı da mevcuttur. Bu sayede süreklilik mümkün olur. Post-it yapışkanlı not kağıdını paketinden çıkardıktan sonra İstediğiniz yüzeye, önce yüzeyin tozunu alarak ardından yapıştırın. Yapıştırırken soldan tutup sağa çekin. Böylelikle post-it alt taraflarından kıvrılarak istenmeyen bir durum yaratmaz. Çıkartmak istediğinizde hafifçe çekerek çıkarmanız yeterlidir. Yapışkanlı not kağıdı yüzeyde yapışkan ve iz bırakmayacaktır. Böylelikle notlarınız her daim gözünüzün önünde olacak ve küçük notlarınızı alabileceksiniz.

Post-it Yapışkanlı Not Kağıdı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Post-it not kağıdınızı her alanda kullanabilirsiniz. Araştırma yaparken, ödev hazırlarken, alışveriş listesi yaparken veya yoğun iş temponuzda, toplantı ve sunum notları tutarken kullanabilirsiniz. Her yüzeye kolayca yapışması sayesinde post-itler buzdolabı gibi dikey yüzeylere dahi etkili bir şekilde yapışarak uzun süre yerinden çıkmadan kalabilmektedir. Post-it kağıtlar sağlık açısından zarar içermeyen materyallerden üretilmektedir. Ele yapışmaz, iz bırakmaz. h2> Post-it 2028 NP Yapışkanlı Not Kağıdı Her Çeşit Kalem ile Kullanılabilir mi? Post-it yapışkanlı not kağıdını her türlü kalem ile kullanabilirsiniz. Kaliteli kağıdı sayesinde post-it yapışkanlı not kağıdı kolayca delinmez, yırtılmaz ve eskimezdir. Okulların ve iş yerlerinin en etkili araçlarından bir tanesidir. Keçeli kalem, tükenmez kalem, kurşun kalem gibi tüm kalemler ile uyumlu olan yapışkanlı kağıtları kullanacağınız kalemler kağıt ile kontrast oluşturursa daha güzel ve etkili bir sonuç alırsınız. Post-it kağıtları istediğiniz renk seçeneği ile kullanabilirsiniz. Bazı kullanıcılar neon renk seçerken bazıları sadece sarı renk seçebilmektedir. Post-itlerin ebatları da kullanmak istediğiniz alana göre büyük önem taşımaktadır. Eğer sadece kitap ve defter aralarına yaptıracaksanız post-itlerin küçük ebatta olması yeterlidir. Büyük ebatlı post-itler ise daha büyük yüzeyler kullanım için tasarlanmıştır. Pano ve benzeri yerlerde kullanmak isterseniz daha farklı ebatlarda post-it seçmeniz gerekmektedir. avansas.com ile sipariş etmek istediğiniz post-itler bir tık kadar yakınınızda!

Teslimat


400 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

3M Post-it 2028NP Yapışkanlı Not Kağıdı 76 mm x 76 mm Gökkuşağı Pembe Renkler 450 Yaprak
234,31 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


880.000’den fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

7500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.