Toplam 1 sonuç

Su Sebili

Sağlık için her gün belirli miktarda su içmek gerekir. Bu oran yaşa ve kiloya göre değişebilir. Gün içinde içme suyu dışında, çay, kahve ve bitki çayları yapabilmek için de sıcak suya ihtiyaç vardır. İçecek olarak ilk akla gelen ve çoğu içeceğin hazırlanmasında gerekli olan suyu, her an yakınınızda bulundurmak için su sebili pratik çözümler sunar. İsterseniz ofis içinde odanıza, koridora ya da bina girişine su sebili koyabilirsiniz. Böylece günlük su ihtiyacınızı karşılarken iş yerinize gelen ziyaretçilerinize de içecek ikramlarınızı hızlı bir şekilde sunabilirsiniz.

Su sebilleri farklı teknik özellikleri haricinde dış görünümleri ile de farklılık gösterir. Kalan su miktarını açık şekilde gözlemlemek için tercih edeceğiniz farklı modellerdeki sebillerin yanında, damacanayı içine gizleyebileceğiniz estetik tasarımların da olduğu su sebili modellerini inceleyerek uygun fiyatları ile beğendiğinizi sipariş verebilirsiniz. İş yerinizin dizaynına göre renk ve model tercihinde bulunarak mekan yerleşiminde uyumu yakalayabilirsiniz.

Paslanmaz çelik ya da anti bakteriyel su tankları ile sağlıklı seçimler yapmanızı sağlayan sebiller, yaz ve kış aylarında istediğiniz sıcaklıkta suya erişebilmenizi sağlar. LED ekrana sahip olan modellerde suyun miktarını ve sıcaklığını gözlemleyebilirsiniz. Sıcak ve soğuk su sağlamada yüksek verim sunan sebil çeşitleri, rahatsızlık vermeyecek düzeyde ses çıkarabilir. Bu özelliği ile sessiz çalışma ortamlarında dahi rahatlıkla kullanılır. Şık tasarımları sayesinde dilediğiniz bir modeli eviniz için de tercih edebilirsiniz. Uzun süre kullanabilmek ve insan sağlığını korumak amacı ile bu ürünleri düzenli olarak temizlemeniz gerekir. Temizliği için bu işi yapan şirketlere başvurabilirsiniz ya da temizlik işlemini pratik bir şekilde kendiniz de yapabilirsiniz. İki litre kadar suyun içine bir miktar elma sirkesi koyarak boş sebilin içini bu karışım ile temizleyebilirsiniz.

Kaliteli ürünler sunan ofis marketiniz Avansas.com, ofisiniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri şirket maliyetlerinizi ön planda tutarak size ulaştırır. Online alışveriş ayrıcalığını uygun fiyat, kolay ödeme koşulları, ücretsiz kargo seçenekleri ile yaşamanızı sağlar. Sipariş ettiğiniz ürünü sadece bir iş günü içerisinde teslim ederek kolay iade avantajı sunar. Su sebili özellikleri için detaylı inceleme yaparak beğendiğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.