Su Sebilleri

Toplam 3 sonuç
3 Taksit

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Aradığınız Ürünü Bulamadınız mı?

Su Sebili Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Sıcak-soğuk su sebili, içme suyunu pratik bir şekilde sağlayan bir makinedir. Su soğutucu olarak da bilinen su sebili; suyu soğutan, ısıtan ve soğutma ünitesiyle su dağıtan fonksiyonel bir cihazdır. Geniş ürün yelpazesinde, farklı marka ve modellerde birçok sebil çeşidi vardır.

Kullanımı en yaygın olan tür, ofis tipi sebildir. Ofis tipi olarak adlandırılan tür, sıcak ve soğuk suyu aynı anda verebilmektedir. Damacananın tepeden takıldığı sebiller, standart tip sebil olarak isimlendirilmektedir. Damacanın alttan takıldığı ve gözükmediği tip sebile de gizli damacanalı sebil denmektedir.

Su sebili alırken göz önünde bulundurulması gereken birkaç husus vardır. En iyi su sebilini bulmak için aşağıdaki hususlar göz ardı edilmemelidir:

 • Dağıtıcının Kapasitesi: Dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri, su sebillerinin kapasitesidir. Öncelikle su sebilini kullanacak kişi sayısı belirlenmelidir. Bu sayı doğrultusunda sebilin kapasitesi seçilmelidir.
 • Su Sıcaklığı: Bir su sebilinin satın alınmasından önce, tercih edilen sıcaklık gereksinimlerine sahip olup olmadığı kontrol edilmelidir. Gün içindeki çay, kahve veya soğuk su gibi ihtiyaçlar doğrultusunda su sebili tercih edilmelidir. Suyu ısıtan, soğutan ve ılıklaştıran sebil türleri vardır. İhtiyaç sonucu bu ürün türleri ortaya çıkmıştır ve alıcı tarafından kullanılmaktadır.
 • Temizleme ve Drenaj Mekanizması: Drenaj mekanizmasını ve temizleme seçeneklerini kontrol etmek, sebil alırken dikkat edilmesi gereken faktörlerden biridir. Su sebili etrafındaki alanı kuru tutmak ve kazaları önlemek için uygun bir drenaj sistemi gereklidir.

  Su sebillerinin, sorunsuz çalışması için düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Ürüne iyi bakabilmek ve kullanım ömrünü uzatabilmek için temizliği kolay olan bir sebil seçilmelidir.

 • Sessiz Çalışma Fonksiyonu: Piyasada bulunan modern su sebillerinin çoğu sessiz çalışsa da çok fazla ses çıkaran bazı modeller vardır. Bir sebil ararken, sebilin çıkardığı ses miktarı kontrol edilmelidir. Gürültülü bir su sebili, çalışanların çalışmasını ve konsantre olmasını zorlaştırır.
 • Enerji Tasarrufu: Su sebili alırken minimum enerji kullanımı kriteri, hem kullanıcı için hem de doğal kaynaklarımız için çok önemlidir. Gereksiz enerji tüketiminden kaçınan ürün türleri, maliyet açısından kullanıcılar için daha uygun ve kullanışlıdır.

Avansas’ta Hangi Su Sebili Çeşitleri Bulunmaktadır?

Avansas, sahip olduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde müşteriler için sınırsız çeşitlilik sunmaktadır. Avansas; su sıcaklığı, dağıtıcı kapasitesi gibi faktörlerle kategorize edilmiş su sebillerini satışa koymaktadır. Bünyesinde; enerji kullanımı, suyu ısıtma derecesi ve su miktarı gibi fonksiyonlar doğrultusunda şekillenen su sebillerini barındırmaktadır.

Avansas’ta bulunan su sebilleri, ofis tipi olarak adlandırılan sebil türüdür. Bu tür üstten damacanalıdır ve kullanımı çok pratiktir. Ofis ve okul gibi, kalabalık ortamlar için ideal bir üründür. Su haznesi geniştir ve mekanizmanın altında küçük bir buzdolabı bulunmaktadır. İhtiyaç doğrultusunda su ısıtan ve ılıklaştıran türleri de vardır.

Avansas’ta Hangi Marka Su Sebili Satılmaktadır?

Avansas, her kitleye hitap eden kaliteli ürünlere sahiptir. Bu ürünlerin içinde, kalabalık çalışma ortamının olmazsa olmazı su sebilleri de bulunmaktadır.

Su sebili kategorisinde önde gelen ve en çok tercih edilen marka olan Goldmaster su sebili, Avansas’ta satılmaktadır. Uygun fiyatı ve kalitesiyle dikkat çeken Goldmaster su sebili, Avansas güvencesiyle alıcılara ulaşmaktadır.

Avansas’ta sunulan su sebili modelleri, sıcak, soğuk ve ılık su özelliklerine göre çeşitlilik göstermektedir. Kullanım alanına göre, en uygun su sebili modelini seçerek su tedarik edilebilmektedir. Soğutma ve ısıtma kapasitesine sahip olan su sebili çeşitleri, minimum enerji sarfiyatı sayesinde elektrik tüketiminde avantaj sağlar.

Goldmaster Su Sebili

Goldmaster su sebili, kısa sürede soğutma ve ısıtma işlemlerini yapabilmektedir. İşlem hızına rağmen harcadığı enerji minimum seviyededir. Barındırdığı elektronik paneller sayesinde hızlı çalışır ve az enerji harcar. Böylece, kullanıcı elektrikten tasarruf etmiş olur. Yüksek verimli kompresörüne rağmen çok sessiz çalışmaktadır. Ofis gibi çalışma ortamları için ideal bir üründür. Goldmaster su sebilinin özellikleri:

 • Çelik bir hazneye sahip olan Goldmaster su sebili, paslanma ve koku yapmamaktadır.
 • Yapısındaki dayanıklı malzemeler sayesinde musluklarda kırılma payı çok azdır.
 • Mekanizmada kullanılan materyaller, su sızdırma ve su akıtma gibi olumsuzlukları önlemektedir.
 • Gizli damacanaya sahip olan modellerinde çocuk kilidi bulunmaktadır. Bu sayede olası su kazalarının ve su israfının önüne geçilmektedir.

Goldmaster bünyesindeki su sebilleri kalite sertifikasına sahiptir. Üretilen ve tedarik edilen bütün ürünler Avrupa Birliği standartlarına göre yapılmıştır. Herkesçe tercih edilen su sebili modelleriyle Goldmaster, Avansas kalitesi sayesinde alıcılarla buluşmaktadır.

Su Sebili Temizliği Nasıl Yapılır?

Su sebili temizliği; su sebilinin modeline göre değişim gösterse de aslında hepsinin altında yatan temel prensip aynıdır. Temizlik işlemi 3 ayda bir yapılmalıdır. Hayatımızı kolaylaştıran sebiller temizlenmediğinde sağlığımızı tehlikeye atan faktörler ortaya çıkar. Bu risklerin hiç oluşmaması için temizlik ertelenmemelidir.

Su sebili temizliği yapmak için iki farklı yöntem vardır. Profesyonel temizlik dışında evdeki malzemelerle de temizlik işlemi yapılmaktadır. Çamaşır suyu, sirke ve su içeren bir karışım hazırlandıktan sonra, sünger yardımıyla sebilin içi ve çevresi silinebilmektedir.

Silme işleminden sonra yapılan durulama işlemi sebilin tamamen temizlenmesine yardımcı olacaktır. Profesyonel yöntemde ise, ilgili firmalardan işlem için randevu alınmalıdır. Temizlik için gelen ekip, çok kuvvetli bir dezenfektan olan ozon yardımıyla sebili 10 dakika boyunca yıkamaktadır. Bu temizlik yöntemi tamamen kişisel bir tercihtir.

Avansas’ta Satılan Su Sebili Çeşitleri Kaliteli ve Hijyenik midir?

Su sebilinin kalitesi, mekanizmasında kullanılan malzemelerin sunduğu kullanışlılığa göre şekillenmektedir. Enerji tasarrufu, gürültüsüz çalışma prensibi ve yıllar boyu kullanım garantisi, ürünün kalitesini belirlemektedir. Sebilden içilen suyun kalitesi, sebilin mekanizmasına bağlıdır. Her şeyden önce, kullanılan cihazın insan sağlığına zarar verecek materyaller içermemesi gerekmektedir.

Avansas’ta bulunan sebil modelleri, alıcı için yüksek performans sergilemektedir. Avansas güvencesiyle sunulan su sebilleri, paslanmaz çelik su tankları sayesinde uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanım sağlamaktadır. Dayanıklı malzeme seçimiyle kırılma endişesini rafa kaldıran sebiller, platformumuzda alıcıyla buluşmaktadır.

Geniş hacimli, sıcak ve soğuk su tankına sahip olan cihazlar, kalabalık ortam kullanımlarda mağduriyet yaşamanızı engellemektedir. Bu sayede kalabalık iş ortamlarında ya da okullarda bile her daim suyunuzu istediğiniz sıcaklıkta kullanabilirsiniz.

Avansas’ta Satılan Su Sebilleri Kolay Temizlenir mi ve Zamanla Suyun Tadını Bozar mı?

Su sebillerinin temizliği, sağlık açısından önemli bir faktördür. Sebilin içinde zamanla biriken bakteriler insan sağlığını kötü etkilemektedir. Bu sebeple ürün seçilirken temizliği kolay ve uğraştırmayan bir su sebili seçilmelidir.

Avansas’ta bulunan su sebilleri, mekanizmasında bulundurduğu paslanmaz çelik su tankları sayesinde suyun tadını bozmaz. Uzun bir süre boyunca bozulmama gibi yüksek bir performans sergiler. Avansas’ın çeşitli ürün içerikleri sayesinde, su sebili tercihinizde kaliteyi bulmuş olacaksınız.

Su Sebili Fiyatları Ne Kadardır?

Su sebili fiyatlarıı; sebil modeline, su haznesine ve su ısıtma işlevine göre değişmektedir. Gizli damacanalı su sebili gibi farklı türde su sebilleri ucuzdan pahalıya fiyat farklılıkları göstermektedir.

Avansas, en ucuz su sebili ürünlerini bünyesinde barındırmaktadır. Bütçenize göre en uygun fiyatlı ürünleri bulmanızı sağlayan Avansas, sebil kategorisinde de yanınızda oluyor.