Kılçık Tabancası ve Malzemeleri

Toplam 10 sonuç

Kılçık Tabancası

Ürünlerin fiyat, tür, tip veya ayırıcı özellikleri için etiketlendirilmesinde tercih edilen en pratik yol plastik kılçıklar kullanmaktır. Plastik kılçıklar ile etiketleme gerek konfeksiyon, kumaş mağazalarında, gerekse kuru temizleme işletmeleri gibi yerlerde sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Plastik kılçık malzemeleri gömlek, pantolon ve benzeri kumaş ile bazı plastik ürünlerin etiketlenmesi için vazgeçilmez yardımcı malzemelerdir. Plastik kılçıklar ile ürün etiketleme probleminize pratik çözümü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Her türlü plastik kılçıklı etiketleme uygulamanız için ince veya kalın uçlu kılçık iğnelerinden ve kılçık tabancalarının renk, ebat gibi çeşitliliğinden dilediğinizi kolaylıkla seçebilirsiniz. Kullanacağınız ürünün ince, kalın kumaş veya farklı bir doku olması durumuna göre kılçık tabancası iğnelerini ince veya kalın uçlu seçerek ürüne zarar vermeden uygulama yapabilirsiniz. İnce veya kilitli plastik kılçıklar ihtiyaç ve kullanım yerlerine uygun olarak tercih edilmelidir. Kilitli kılçıkları takım elbise, manşet etiketleri, gömlek ambalajlama veya gelinlik, perde gibi ürünlerde özellikle tercih edebilirsiniz. Plastik kılçıklar ile etiketleme yapabileceğiniz ürünleri bizzat değerlendirebilir ve uygun gördüğünüz yerlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tüm isteklerinize cevap verebilecek nitelikte hazırlanmış ürün gamı sayesinde plastik kılçıkla etiketleme işlemlerinizi sorunsuz gerçekleştirebilir olacaksınız.

Ürünlerin marka, renk, model ve benzeri özelliklerinin birbirlerinden ayrıştırılmasını ve tanıtılmasını gerektiren her türlü etiketleme ihtiyaçlarınızda plastik kılçık uygulamasını kullanmak yararlı olacaktır. Kolaylıkla kopmayan dayanıklı plastik kılçıklar ile etiket tutturduğunuz yerde kalır. Kılçık uygulaması, kılçık makinesi iğnesinin açacağı delik çapını da seçebiliyor olmanız nedeni ile ürüne veya parçaya zarar vermeden güvenilir ve kalıcı bir tanımlama için size olanak sağlar. Ürün gamında yer alan kılçık tabancaları, iğne uçları ve kılçık tiplerini ürünlerin kendi sayfalarında detaylı inceleyerek istediğiniz ürün hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

İş yerinin alışveriş yeri Avansas.com'da yer alan plastik kılçık tabancası ve malzemelerinin zengin seçeneklerinden dilediğiniz kadarını, uygun fiyat ve ödeme koşulları, kolay iade, ücretsiz kargo ve sadece 1 iş günü içerisinde teslimat avantajları ile hemen sipariş edebilirsiniz.