Kişisel Bakım Ürünleri

Toplam 99 sonuç
Çok İyi Fiyat
Avansas'a Özel
Çevre Dostu
Çok İyi Fiyat
%20 İndirimli
BunlarıBiliyor muydunuz?

Tonerlerin, mürekkebi toz halinde püskürttüğünü ve modeline göre 6000 sayfaya kadar çıktı verebildiğini biliyor muydunuz?

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Aradığınız Ürünü Bulamadınız mı?

Kişisel Hijyen Ürünleri Nelerdir?

Günlük hayatımızda kişisel hijyenimize dikkat etmek son derece önemlidir. Kişisel hijyen, hastalıklardan korunmamızda ve sağlıklı kalmamızda en büyük destekçimizdir. Hijyeni sağlamak için çok sayıda ürün kullanılması mümkündür. Özellikle tuvalete girdikten sonra ellerin çeşitli ürünlerle yıkanması gerekir. Tuvalet sonrası temizlik için en sağlıklı yöntem el yıkamak olsa da kalıcı hijyen için dezenfekte edici ürünler de kullanılabilir.

Yemek öncesi ellerin yıkanması da gıdalara kirli ellerle dokunmamızı engeller. Fakat elleri yıkama şansınız yoksa, dezenfektan ve ıslak mendil gibi ürünler kullanılmalıdır. Sayfamızda yer alan kişisel hijyen ürünleri ise her ihtiyaca yönelik çözümler sunar. 

Sabun, diş macunu gibi temel ürünlerin yanı sıra kişisel hijyen ürünlerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Islak mendil,
  • Pamuk,
  • Maske,
  • Galoş,
  • Deodorant, 
  • Bone, 
  • Dezenfektan.

Bu ürünler, günün her anında hem kendi vücudunuzun hem de bulunduğunuz ortamın hijyenik kalmasında etkilidir. 

En sık kullanılan kişisel hijyen ürünlerinin başında gelen ıslak mendil, ellerinizi yıkayamadığınız durumlarda hijyen sağlar. Ayrıca masa, sandalye gibi kullandığınız yüzeylerde toz alma amaçlı da kullanılabilir. Bu özelliğiyle ıslak mendil, çok fonksiyonlu bir hijyen ürünüdür.

Pamuk, çeşitli formlarda üretilen bir üründür. Makyaj temizleme pamuğu, kulak temizleme pamuğu gibi farklı ihtiyaçlara çözüm üreten türleri vardır. Her ev ve iş yerinde bulunması gereken bu ürünler, vücut temizliğinde kullanılır.

Maske, çoğunlukla bulaşıcı hastalıklardan korunmada kullanılır. Bunun yanı sıra toza, kimyasal kokulara maruz kalınan iş yerlerinde çalışanların akciğer hastalıklarından korunması için maske kullanımı şarttır.

Galoş, ayakkabıyla girilmemesi gereken ortamlarda, yüzeylerin temiz kalmasını ve dışarıdan mikrop veya bakterilerin girmesini önler. Bu sayede bulunulan ortamın havası daha temiz olur.

Kişisel hijyen ürünleri arasında ilk sıralarda yer alan deodorant, ter kokusunu önleyen bir üründür. Gün boyu daha ferah ve temiz hissetmek için deodorant kullanımı önerilir.

Bone kullanımı ise özellikle restoranlarda, gıda üretimi yapan iş yerlerinde ve sağlık sektöründe kullanılır. Boneler, saçın kapatılmasını sağlayarak hijyenik bir ortam oluşmasını sağlar. Gıdaların, içeceklerin hijyeninin korunmasını sağlamak için çalışanların saçlarını bone ile kapatması etkili bir yöntemdir.

Dezenfektanlar, el hijyeninin sağlanmasında son derece önemlidir. Elin sık sık yıkanmasının yanı sıra yüzeylerle temasın ardından dezenfekte edilmesi için dezenfektan kullanılır. Bu sayede, iki el yıkama arasında maksimum hijyen sağlanır. Küçük boylarda olan dezenfektanları yanınızda taşıyarak dışarıda olduğunuz anlarda da hijyen sağlamanız mümkündür.

Kullandığınız dezenfektanların içerisinde en az %60 oranında alkol olması gerekir. Alkol oranının yeterli olmadığı durumlarda, dezenfekte işlemi gerçekleşmez. 

Kişisel Hijyen Ürünleri Kullanmanın Avantajları Nedir?

Hijyen ürünleri kullanmak ve yanınızda bulundurmak, gün boyu gözle görülmeyen mikroplardan korunmanızı sağlar. Kalabalık iş yerlerinde ve ortak kullanım alanlarında ıslak mendil, dezenfektan, maske gibi ürünleri bulundurmak, daha hijyenik ve sağlıklı bir ortam yaratır. 

Ecza dolaplarında pamuk bulundurmak, yaralanma anında acil müdahaleyi kolaylaştırır. Deodorant kullanımı ise kalabalık ofis gibi birçok ortamda daha temiz ve hijyenik bir hava oluşmasında yardımcı olur. 

İş yerinde bulunan herkesin kişisel hijyenine dikkat etmesi, bulaşıcı hastalıkların önlenmesinde çok önemlidir. Örneğin; iş yerinde grip olan bir kişinin maske takması, diğer çalışanlara hastalık bulaşmasını önler. Kişilerin sağlığının korunmasının yanı sıra iş süreçlerinde aksama meydana gelmemesi için de bireysel hijyene dikkat edilmesi gerekir. 

Kişisel hijyen ürünleri arasında önemli bir yeri olan ağız bakım ürünleri ile ağız sağlığını korumak mümkündür. Dişlerinizin çürümemesi ve diş etlerinizin iltihaplanmaması için dişlerin düzenli fırçalanması gerekir. Daha etkin bir temizlik için ağız bakım suları ve diş ipi kullanılabilir. Diş ipi, diş fırçasının ulaşamadığı yerlere ulaşarak, çürüklerin önlenmesine yardımcı olur. 

Gün içerisinde yoğun bir şekilde toza, kire maruz kalan saçların temiz tutulması da kişisel hijyen açısından önemlidir. Kaliteli bir şampuan kullanarak, saçlarınızın temiz bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Banyo sonrası, kulak temizleme çubuğu ile kulaklarınızda biriken kiri temizleyebilirsiniz. Kulakların yeterince temizlenmemesi, kirlerin birikerek tıkanıklığa yol açmasına neden olur. Bu nedenle her banyodan sonra gerekli kişisel temizliğin yapılması gerekir.

Kişisel Hijyen Ürünleri Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bu tip ürünleri satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunların başında ise kalite gelir. Kalitesiz yapıda olan kişisel hijyen ürünleri, koruyucu etki göstermemenin yanı sıra sağlığa zarar bile verebilir. Bu nedenle, sayfamızda yer alan güvenilir markalara ait ürünleri gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Sayfamızdan alacağınız ürünlerin tamamı gerekli özellikleri taşıyan ve koruyuculuğu yüksek yapıda olan ürünlerdir. 

Satın aldığınız ürünlerin gerekli izinlere sahip ve gerekli testlerden geçirilmiş olmasına dikkat etmeniz gerekir. Dezenfektanın yanı sıra ıslak mendil, deodorant gibi ürünlerinde yasal izinlere sahip olması gerekir. 

Ofis ve İş Yerlerinde Bulunması Gereken Kişisel Hijyen Ürünleri Nelerdir?

Hijyen ürünlerinin tam anlamıyla etkili olması için ofis ve iş yeri temizliğinin de kusursuz olması gerekir. Tozlu, kirli olan çalışma ortamında bireyler, her ne kadar hijyen tedbirlerini alsa da yüzeylerin sürekli kirli olması nedeniyle etkin bir hijyen sağlanması mümkün değildir. Bu nedenle iş yerlerinde sürekli toz alınması, yerlerin silinmesi ve tuvaletlerin her gün çamaşır suyu vb. ürünlerle temizlenmesi gerekir. Kapı kolu, masa ve sandalyelerin temizliğinde de daha titiz davranılmalıdır.

Ofis ve iş yerlerinde birçok hijyen ürününün bulundurulması gerekir. Bu ürünlerin başında dezenfektanlar gelir. Kalabalık ortamlarda kapı kolu gibi yüzeylere çok sayıda kişinin eli değer. Bu nedenle, dezenfektan kullanımı ile yüzeylerin daha sağlıklı olması sağlanır.

Islak mendil ise yemekhane, mutfak ve dinlenme alanlarında bulundurulabilir. Bu sayede, el yıkanana kadar hijyen korunur.

İş yerinize gelirken yanınızda makyaj pamuğu taşımak, makyajınızı tazelemenizi kolaylaştırır. Ayrıca, gün içerisinde akan makyaj ürünlerini makyaj pamuğu kullanarak silebilirsiniz.

Günün koşuşturmacası içerisinde ve stresli görüşmelerden sonra, terleme oranınızda artış olabilir. Bu nedenle iş yerinde deodorant bulundurmanızda da fayda vardır. 

Güvenilir ve Sağlıklı Kişisel Hijyen Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Sayfamızda yer alan hijyen ürünleri, son derece sağlıklı bir yapıdadır ve sorunsuz bir kullanım olanağı sunar. Dezenfektanlar, gerekli standartlara uygun olarak üretilir. Ellerinizi tahriş etmeden mikropların ölmesini sağlar. En kaliteli markalara ait kişisel hijyen ürünleri, son kullanma tarihlerine kadar rahatlıkla kullanılır. 

Uygun olmayan üretim koşullarında üretilen hijyen ürünleri, bazı cilt hastalıklarının ortaya çıkmasına neden olur. Deodorantların kalitesiz yapıda olması vücudunuza zararlı kimyasalların girmesine neden olarak cilt kanseri gibi hastalıklara yol açabilir. Ambalajlanmadan satılan maskeler, gerekli standartlara sahip olarak üretilmediği ve doğru şekilde saklanmadığı için virüslerden yeterli düzeyde koruma sağlamaz.

Bu tip olumsuzluklarla karşılaşmamak için Avansas güvencesiyle sizlere sunulan kaliteli hijyen ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Kişisel Hijyen Ürünleri Fiyatları Ne Kadardır?

Kişisel hijyen ürünleri fiyatları, ürün çeşidine göre değişir. Uygun fiyatlı olan ürünler sayesinde toptan alışveriş yapılabilir. Bu sayede, aynı üründen çok sayıda alarak stok yapabilirsiniz. Stok yapmak istemezseniz,  hızlı teslimat avantajıyla ürünlere sahip olabilirsiniz. Sizin için stoktan hızlı bir şekilde gönderdiğimiz ürünler ile iş yerinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. 

Kişisel hijyen ürünlerinin tamamının uygun fiyata sahip olması, temizlik masraflarınızı azaltarak tasarruf etmenizi sağlar.