Lipton

Toplam 34 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Aradığınız Ürünü Bulamadınız mı?

Dünyanın önde gelen çay üreticilerinden biri olan Lipton, farklı damak zevklerine hitap eden geniş ürün çeşitliliği ile çok uzun yıllardan bu yana çay tiryakilerinin favori markası olmaya devam ediyor. Zengin aromalı ve leziz çay çeşitleri ile Lipton, kahvaltı sofralarına keyif; sohbetlere renk katıyor. Kurulduğu günden bu yana sürdürülebilir tarım anlayışını destekleyen Lipton markası, üretimlerini bu hedef doğrultusunda gerçekleştiriyor. Dünyanın dört bir yanından özenle topladığı lezzetleri çeşitli aromalar ile harmanlayan Lipton, demlik ve bardak poşet çaylarının yanı sıra bitki, dökme ve soğuk çayları ile farklı lezzetler denemekten hoşlanan çay severlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor.

Gerçek Çay Tiryakilerinin Tercihi: Lipton Dökme Çaylar

Gerçek çay tiryakilerinin favori markası Lipton, uzun yıllardan beri dökme çay çeşitleri ile hem ev hem de işyerlerinde en çok tercih edilen markalardan biri olarak öne çıkıyor. Çay tutkunlarına eşi benzeri olmayan bir çay keyfi vadeden Lipton dökme çay çeşitleri ile damaklarda unutulmaz bir iz bırakıyor. Lipton dökme çay seçenekleri, dünyanın en elverişli bölgelerinden toplanan taze çay yapraklarının beş farklı aşamadan geçmesi ile sofralarınıza ulaşıyor. Her yudumunuzda aromatik lezzetini koruduğunu fark edeceğiniz Lipton dökme çayların bu şahane lezzeti, mükemmel çay tadından vazgeçemeyen çay tutkunlarını cezbediyor. Dökme çay çeşitleri ile çay tutkunlarına demli, ekstra demli ve özel harman gibi seçenekler sunan Lipton, geniş ürün gamı ile farklı damak notalarına hitap ediyor. Eğer siz de kendinizi bir çay gurmesi olarak nitelendiriyorsanız ince belli bardakta içtiğiniz Lipton dökme çaylar ile arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde yaptığınız koyu sohbetlere keyif katabilir, yoğun geçen bir günün ardından kendinizle baş başa kaldığınız anları taçlandırabilirsiniz!

En Pratik Çay Deneyimi: Lipton Demlik Poşet Çaylar

Lipton, demlik poşet çayları ile hem evde hem de ofis ortamında çay severlerine oldukça pratik bir çay keyfi sunuyor. Son derece kolay ve sorunsuz bir şekilde demlenebilen Lipton demlik poşet çaylar, hem demi hem de lezzeti bol bir çay deneyimi yaşamanıza yardımcı oluyor. Demlenme süresine bağlı olarak az yoğun ya da daha yoğun bir aroma elde edebileceğiniz Lipton demlik poşet çayların harmanı, doğal liflerden elde edilen bir poşetin içerisinde yer aldığından sağlığa zararlı bir kullanıma neden olmaz. Oldukça pratik bir biçimde demlenebilen Lipton demlik poşet çaylar sayesinde çay keyfiniz bittikten sonra demliğin içini temizlemek zorunda kalmazsınız. Farklı ihtiyaçlar gözetilerek çeşitli 48’li, 100’lü, 250’li hatta 500’lü paketlerde ambalajlanan ve satışa sunulan Lipton demlik poşet çaylar arasından size en uygun olanı tercih ederek Avansas’tan tek tıkla satın alabilirsiniz!

Bir Bardak Keyif: Lipton Bardak Poşet Çaylar

Eğer sabah uyandığınızda ya da gün içerisinde kısa bir mola vermek istediğinizde çayınız beş dakika içerisinde hazır olsun istiyorsanız Lipton’un sizin için şahane bir çözüm önerisi var: bardak poşet çay. Canınız çay çektiğinde son derece kolay bir şekilde demleyebileceğiniz bardak poşet çaylar, kesintisiz bir çay keyfi yaşamanıza yardımcı olur. Özellikle de yalnız yaşayanlar tarafından tercih edilen Lipton bardak poşet çay çeşitleri, kusursuz bir çay keyfi vadeder. Tazeliğini koruyan paketini çantanızda taşıyabileceğiniz ve acil durumlarda çayınızı 3-4 dakika içerisinde hazırlayabileceğiniz, farklı aromalar ile zenginleştirilmiş bardak poşet çayları en uygun fiyat seçenekleri ile Avansas’ta bulabilirsiniz! 

Doğanın Mucizesi: Lipton Bitki Çayları

Geleneksel çay çeşitlerine ek olarak bitki çayları konusunda da uzman bir marka olan Lipton’da, damak zevkinize uygun pek çok farklı bitki çayı var! Kuşburnu, rezene, nane limon gibi bitki ve meyve yapraklarının vitamin özelliklerini kaybetmeden toz forma getirilmesi ve el değmeden ambalajlanması ile hazırlanan Lipton bitki çayları, sağlığa faydalı özellikleri ile de öne çıkıyor. Son derece pratik bir şekilde hazırlayabileceğiniz Lipton bitki çayları ile kendinizi hastalıklara karşı koruyabilir, stresten uzaklaşabilir ve keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Lipton bitki çayları ile hem keyfe hem de lezzete doymak için ise içerisine seçtiğiniz bir poşet bitki çayını attığınız fincanınızın içerisine sıcak su dökmeniz ve demlenmesi için yaklaşık 2 dakika beklemeniz yeterli olacaktır.

Farklılık Arayanlara: Lipton Soğuk Çaylar 

Deneyenleri benzersiz bir lezzet şölenine ortak eden Lipton markasının en yeni ürünlerinden biri olan soğuk çaylar, yaz kış fark etmeksizin ferahlamanıza yardımcı olur. Şeftali ve limon aroması ile zenginleşen Lipton soğuk çay çeşitleri, tüketime hazır halde satıldığı için demleme gerektirmeyen bir kullanıma sahiptir. Lipton kalitesi ile toplanan ve işlenen özel çay yapraklarından üretilen Lipton soğuk çaylar, herhangi bir koruyucu katkı maddesi içermediğinden sağlığa zararsızdır. Limon, şeftali ve karpuz gibi aromalar ile zenginleştirilen Lipton soğuk çaylar ile serinlemek istediğiniz anlarda keyfinizi yerine getirebilirsiniz.