Logitech

Toplam 40 sonuç

1981 yılında İsviçre’de kurulan Logitech, hızla büyüyerek Silikon Vadisi’nde kendine yer bulmuştur. Bilgisayarlar için çevresel aygıtlar üreterek kısa süre içinde adını duyurmayı başarmıştır. Video, müzik, oyun ve bilgi işlem gibi alanlarda kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak kaliteli ürünleri ile müşteri memnuniyeti kazanmıştır. Günümüzde de teknolojik aletler denince akla ilk gelen markalardan biridir.

Bilgisayarın Ana Ekipmanları Logitech Kalitesi ile Sizlerle

Bilgisayarlarınız için gerekli olan temel ürünleri Logitech kalitesi içinde bulabilirsiniz. Örneğin; Logitech Mouse, kullanıcıların en sık tercih ettiği ekipmanlardandır. Üstün teknoloji ile geliştirilen bu mouselar, gelişmiş özellikleri ile verimli bir kullanım olanağı sunmaktadır. Yüksek DPI değerleri ile hızlı bir şekilde çalışmayı sağlamaktadır. Özellikle farklı kullanıcıların ihtiyaçları için çeşitli özelliklere sahip mouseları Logitech’te bulmak mümkündür. Oyuncular için ışıklı, sessiz tıklama özellikli, dayanıklı Logitech mouselar vardır. Çalışanlar için de az ses çıkaran, ergonomik, çok tıklamaya uygun mouselar bulunur. Tabii ki kullanım alanınıza göre kablolu ya da kablosuz modeller arasından da seçim yapabilirsiniz.

Bilgisayarların olmazsa olmazı klavyeler de Logitech’te ileri teknolojiler ile sizlere sunulmaktadır. Tuş aralıkları fazla, ışıklı, yumuşak basma özellikli, ergonomik, dokunmatik yüzeye sahip pek çok klavye çeşidi vardır. Kablosuz kullanım özelliği bulunan modeller ile çalışma alanınızda maksimum konfor elde edebilirsiniz. Kullanım alanınıza ve ihtiyacınıza uygun olarak seçim yapabilirsiniz. Her biri oldukça kullanışlı olan Logitech klavyeler ile oyun ya da çalışma keyfiniz iki katına çıkar. Aynı zamanda dayanıklı yapıları ile uzun ömürlü kullanım olanağı verirler.

Görüşmeler ve Oyunlar için Logitech Kulaklık ve Hoparlörler

Eğer sık sık online görüşme yapıyorsanız, mutlaka kulaklığa ihtiyacınız vardır. Bu sayede karşı taraftan gelen sesleri daha net duyabilir ve daha rahat iletişim kurabilirsiniz. Aynı zamanda kulaklıklar, oyun esnasında da işinize yarar. Rakiplerinizin seslerini daha iyi ayırabilir ve daha iyi bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz. Logitech kulaklık modelleri, genellikle kulak üstü şekilde olduğundan konforlu kullanım olanağı verir. Yumuşak yastıkları sayesinde uzun süreli kullanımda kulaklarınızı ağrıtmaz. Ayarlanabilir başlıkları ile kafanız ve kulaklarınız için ideal seviyede ayarlayabilirsiniz. Stereo ses kalitesine sahip olduklarından karşı taraftan gelen sesleri size net bir şekilde sunar.

Kulaklıklarda bulunan mikrofonlar da kullanım açısından oldukça avantajlıdır. Karşı tarafa sesinizi ileterek canlı şekilde görüşme yapabilir veya oyun oynayabilirsiniz. Ses kaydı yapmak için de bu mikrofonlar işlevseldir. Gürültü önleme özelliğine sahip Logitech mikrofonları sayesinde arkadaki gürültülere aldırmadan karşınızdakiyle konuşabilirsiniz. Kulaklıktan ayrı olarak da tekli halde satılan mikrofonları, bilgisayarınız veya herhangi bir cihazınız ile eşleştirdikten sonra ses kayıtları yapabilirsiniz. Bu ileri teknolojiye sahip Logitech kulaklık ve mikrofonlar ile oyun, çalışma, müzik dinleme deneyiminiz daha keyifli hale gelir.

Full HD Görüntüler için Logitech Kameralar

Görüntülü görüşmeler, canlı yayınlar veya video çekimi için bir kameraya ihtiyacınız vardır. Bilgisayarınız için alacağınız küçük bir kamera yardımıyla görüntünüzün daha kaliteli olmasını sağlayabilirsiniz. Yüksek çözünürlüğe sahip Logitech kameralar, full HD ve parlak görüntüler üretir. Ergonomik tasarıma sahip bu kameralar oldukça az yer kaplar; ancak işlevi çok büyüktür. Kolayca bilgisayarınıza bağlayarak anında kullanım yapabilirsiniz. Dönebilir özellikleri sayesinde daha geniş açıda çekim yapma olanağı sunar.

Logitech tarafından üretilen bu bilgisayar çevresel aygıtlarını tercih ederek bilgisayarınızı daha donanımlı hale getirebilirsiniz. Tüm bu ürünleri ise Avansas’ta bulabilirsiniz. Farklı Logitech ürünlerini bir arada inceleyerek ihtiyacınıza hitap edeni tercih edebilirsiniz.