Sabunlar

Toplam 26 sonuç

Sabunlar

Moleküler yapısı su ve yağla birleşmeye müsait olan ve bu sebeple kirli, yağlı yüzeyleri temizlemekte kullanılan el sabunu ve sıvı el sabunu, hijyen ve sağlık bakım ürünlerinin başında gelir. İnsanların ilk kez M.Ö. 2800'lü yıllarda kullandığı bilinen sabun, yağ asitlerinde bulunan sodyum ya da potasyum tuzlarından meydana gelmektedir. Ofisinizde çalışırken hijyenik olmayan pek çok maddeyle ve yüzeyle temas edebilirsiniz. Kapı kolları, çalışma masanız, kaleminiz ve kullandığınız pek çok araç özellikle ellerinizin kirlenmesine ve sağlıksız koşulların oluşmasına neden olur. Ellerinizde ve tırnak aralarınızda biriken kiri ortadan kaldırmanın ve olası sağlık problemlerinin önüne geçmenin biricik yolu, ellerinizi bol köpüklü bir sabunla yıkamanızdan geçer. El ve vücut temizliğinde en çok tercih edilen temizleyici maddeler arasındadır sabunlar.

Sağladığı hijyenin yanı sıra iç ferahlatan kokusuyla da tercih edebileceğiniz el sabunu ve sıvı el sabunu çeşitleri pek çok markanın kaliteli üretimiyle kategorimizde sizlere sunulmaktadır. Duru, Dove, Dalan, Ava Clean, Soft Care, Fagor, Maratem, Rulopak, Enevex, Powermax markalarına ait sabun çeşitlerine, el ve cilt dezenfektanı kartuşlara, serum köpük kartuşu ve arap sabunlarına kategorimizden ulaşabilirsiniz. Sabunlar kategorimizde içeriğine bağlı olarak kokusu da değişen pek çok farklı sabun çeşidini inceleme olanağınız bulunmaktadır.

Tuvaletlerde kullanılan sıvı sabunluklar için üretilmiş olan sıvı el sabunları, 5 litrelik kutularında sizlere iletilirken lavanta kokulu, doğal zeytinyağlı ya da anti-bakteriyel seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır. İçerdikleri pH oranlarıyla cildinizi tahriş etmeden temizleyen, bunun yanında benzer özellikler barındıran kalıp sabunları da tercih edebilirsiniz. Kremsi dokusuyla, kişisel temizliğinizin yanı sıra çamaşırlarınızı yıkarken de temizleyici olarak bu sabunlardan faydalanabilirsiniz. Farklı çeşitleriyle temizlik ürünleri kategorimizde yer alan sabunların farklı fiyatlarını ve markalarını inceleyerek bütçenize uygun ürünlere göz atabilir, sabun çeşitleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Her koşulda kazandıran ofis marketiniz Avansas.com, ofisiniz için ihtiyaç duyduğunuz her türlü malzemeyi uygun fiyat ve ödeme koşulları, kolay iade, ücretsiz kargo ve sadece 1 iş günü içerisinde teslimat avantajları ile edinmenizi sağlar. Siz de bu avantajlı koşullardan faydalanarak ihtiyaç duyduğunuz sabunları hemen sepetinize ekleyebilir ve ürüne hızla sahip olabilirsiniz.