Plastik Klasörler

Toplam 96 sonuç
%5 İndirimli
% 7 İndirimli
%10 İndirimli
%5 İndirimli
% 5 İndirimli
%5 İndirimli
%5 İndirimli
%5 İndirimli
% 5 İndirimli
% 7 İndirimli

 

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Aradığınız Ürünü Bulamadınız mı?

Dosyalık, tüm önemli belgelerinizi depolayabileceğiniz ve koruyabileceğiniz son derece kullanışlı bir araçtır. Ofislerimizin ve hatta evlerimizin vazgeçilmezi olan klasör dosya, geçmişten bu yana evraklarımızın bir arada ve mükemmel durumda kalmasını sağlayan önemli yardımcılarımızdandır. Çeşitli renkleri ve boyutları sayesinde, her zevke ve amaca uygun olan bu pratik ürünler, kağıt depolamaya uygun mekanizması ve ergonomik kullanım yapısı sayesinde de hayatınızı son derece kolaylaştıracaktır.

Plastik klasör fiyatı ürünün boyutlarına, markasına ve üretildiği malzemeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Üretildiği malzemeye göre çeşitlendirilen karton klasör veya plastik klasör sayesinde her türlü proje, rapor, arşiv dosyası, fatura ve diğer evrakı sorunsuzca depolayabilirsiniz.

Plastik Klasör Dosya Ölçüleri Nelerdir?

Plastik klasör çeşitleri boyutlarına ve ölçülerine göre değişiklik gösterebilmektedir. En yaygın olarak kullanılan boyutlar A4 ve A5 boyutlarıdır. A4 boyutundaki klasör ise dar ve geniş olmak üzere ikiye ayrılmaktır. Dar dosyalık standart olarak 28.5 x 32 x 5 cm ölçülerine sahipken geniş dosyalık 28.5 x 32 x 7 cm ölçülerine sahiptir. A5 boyutundaki klasörler ise standart olarak 28 x 7 x 21 cm ölçülerindedir. Plastik klasör fiyatı, klasörün boyutuna ve ölçüsüne göre değişkenlik göstermektedir.

Plastik Klasörün Kullanım Alanları Nelerdir?

Plastik klasörler ofisler, resmi daireler, okullar gibi evrak hareketliliği olan yerlerin en önemli arşivleme malzemeleri arasındadır. Farklı boyutlardaki pek çok evrakı arşivleyebilme imkanı sunan plastik klasörler, ofis içerisinde düzenin sağlanmasına katkı sağlar. Ofis dışında ev kullanımı için de uygun olan plastik klasörler, faturaların ve önemli evrakların güvenle saklanmasında etkilidir.

Plastik Klasör Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

  • Sert kapağı sayesinde evraklarınızın zarar görmeden saklanmasını sağlar.
  • Silinebilir dış yüzeyi sayesinde istediğiniz zaman dosyalığınızı temizleyebilirsiniz.
  • Halkalı sistemi klasöre şeffaf dosya takma olanağı sağlar.
  • Sırt bölümünde yer alan delik işaret parmağı ile dosyaya erişmeye olanak sağlar, böylece arşivlerde kullanım kolaylığı sağlar.
  • Sırtında bulunan etiket sayesinde klasörlerinize istediğiniz açıklamayı yazarak istediğiniz zaman aradığınızı kolayca bulabilirsiniz.
  • Dar ve geniş plastik klasör çeşitleri her amaca ve raf genişliğine göre evraklarınızı temiz ve düzenli bir şekilde depolamanızı sağlar.
  • Her bütçeye uygun plastik klasör fiyatları, tekli ve çoklu satın alma seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Plastik Klasör Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Plastik klasör çeşitleri farklı kullanım amaçlarına uygun olacak şekilde çeşitli sırt genişliklerinde üretilir. Arşivlenecek evrakların boyutlarına uygun ve yeterli saklama kapasitesine sahip modeller tercih edilmelidir.
  • Birçok renk seçeneği ile üretilen klasörler, evrak gruplaması yapmak için farklı renklerde alınabilir.
  • Silinebilir dış yüzeylere sahip modeller, tozlu arşiv ortamlarında kolay temizleme imkanı sağlar.