HP Toner

Toplam 71 sonuç

HP Toner

Hewlett Packard ya da daha bilinen adıyla HP, merkezi Palo Alto Kaliforniya’da bulunan uluslararası, büyük bir şirkettir. % 70 oranında geri dönüştürülebilir ürünlerden üretilen HP toner modelleri yazılımsal uyumluluk gösterdiği HP marka yazıcılarda kullanılır. İçerisinde ayrıştırılmış sarı, mavi, kırmızı, siyah renk seçeneklerinin olduğu bu ürünleri teknik özellikleri bakımından inceleyebilir, ihtiyaç duyduklarınızı Avansas.com üzerinden hemen sipariş edebilirsiniz. Baskı kapasitesi ve kalitesi, düşük maliyet, yazıcı uyumluluğu, soluklaşmaya karşı dayanıklılık, garanti kapsamı gibi kriterleri göz önünde bulundurmanız seçim yapmanızda size kolaylık sağlayacaktır. Toner fiyatlarını değerlendirirken ürünün garanti süresini ve firmanın kullanıcılara ürünlerin malzeme ve işçilik hatası barındırmadığını taahhüt ettiğini unutmayınız.

1600-2200 sayfa arası baskı kapasitesine sahip HP tonerler 2 yıl garantiye sahip. Çalışma ısı aralığı 15-25 ˚C olan tonerlerin depolama ısısı ise -20 - 40˚C arası. En yüksek kalitede baskılara sahip olmak istiyorsanız HP lazer yazıcınızla uyumlu orijinal HP tonerleri kullanmalısınız.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kullanım şekilleri dikkate alındığında, sizlere ortalama baskı sayısı verebilen HP toner modellerini seçerken en çok dikkat etmeniz gerekenler ise şöyle sıralanabilir:

Kullandığınız yazıcı çeşidi ile HP toner çeşidi uyumlu olmalıdır ve yazıcınız lazer yazıcı olmalıdır.

Yazıcınız ile yapmayı planladığınız baskı çeşidi ve adedini düşünerek teknik özelliklere göre en uygun HP toner çeşidini seçmelisiniz.(Örneğin, fotoğraf kağıdına çözünürlüğü yüksek renkli baskı mı yoksa siyah beyaz belge veya doküman çıktısı mı olduğunu değerlendirmelisiniz.)

HP marka yazıcınız için en iyi tercih yine orijinal HP tonerler olacaktır.

Yüksek kapasiteli (XL), sık baskı alan profesyonel kalitede renkli veya siyah-beyaz belgeleri daha az maliyetle güvenli bir şekilde üretmek istiyorsanız, sayfa başına en uygun maliyetlerle karşımıza HP toner fiyatları çıkıyor. Tek yapmanız gereken yazılım uyumuna göre seçiminizi yapmanız.

HP toner fiyat ve modellerine Avansas.com aracılığıyla bu kategoriden ulaşabilirsiniz.