Toplam 17 sonuç

Sunum Dosyası

Sunumlar eğitim hayatınızın her seviyesinde ve profesyonel hayatta karşınıza çıkabilir. Eğer çalıştığınız işyerinde, müşteri sunumlarına sıklıkla gidilen pazarlama bölümündeyseniz sunumunuzu profesyonel bir şekilde yapmanız gerekmektedir.

Bir hizmet veya ürünün sunumu, bir pazarlamacı, müşteriyle karşılaşmadan çok önce başlar. Bir sunum, her zaman hazırlık gerektirir ve satış görevlisi ne kadar hazırlıklı ise, başarı şansı da o kadar yüksek olur. Bir başka deyişle sunumlar, satış görevlilerinin müşterilerle iletişim yolu. İnsanların sizin ürün veya hizmetlerinizden yararlanabilmesi için dikkatini çekmek zorundasınız. Sunumlar her ne kadar bazen toplantı odalarında yüksek teknoloji kullanılarak yapılsa da, söz uçar yazı kalır prensibinden hareketle, müşteriye veya yöneticinize yaptığınız sunumun bir örneğini dosya içinde bırakmanız da gerekir.

Müşteriye sunacağınız ürün veya hizmet çok kaliteli olabilir, müşterinizin işine çok yarayacak olabilir veya müşterinizin tam aradığı ürün olabilir ancak eğer sunum dosyanız iyi değilse bu bahsettiklerimiz siz kapıdan çıktığınızda unutulup gider.

Kullanım Alanları

Sunum dosyalarını okulda ve işyerlerinde sunum yaparken kullanabilirsiniz.

Sunum dosyaları genelde kalın plastikten, PP adı verilen malzeme kullanılarak yapılır ve içlerinde evraklarınızı delmeden ve zarar vermeden saklayabileceğiniz poşet dosyalar bulunur. En basiti 20 evrak saklayabileceğiniz, dışı etiketli dosyalardan oluşur. Proje sunumunuza göre 100 evrak koyabileceğiniz sunum dosyaları bulabileceğiniz gibi, eğer fotoğraflarla sunum yapmak isterseniz, masanın üstünde üçgen şekli alıp sabit durabilen, içinde 20 adet poşet dosya bulunan, sunumunuzu son derece şıklaştıracak örneklerini de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Umix, Esselte, Comix, Noki,Leitz ve Avant markalarının farklı çeşitlerdeki sunum dosyalarını Avansas.com’da bulabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bugün piyasada sunumunuzu basılı hale getirdiğinizde saklayabileceğiniz veya bir örneğini müşterinize bırakabileceğiniz çok çeşitli profesyonel sunum dosyası modelleri bulunuyor. Sunum dosyası fiyatları kalitelerine göre, boyutları ise kullanım amacınıza göre değişiyor. Bu yüzden sunum dosyasını alırken dikkat etmeniz gereken şey ihtiyacınızı karşılayacak bir boyutta ve yeterli sayfa sayısına sahip bir sunum dosyası modeli tercih etmek.

Sunum dosyası modellerine ve fiyatlarına Avansas.com aracılığıyla bu kategoriden ulaşabilirsiniz.Avansas.com üzerinden online ve kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. 1 iş gününde teslimat ve kargo bedava avantajıyla siparişiniz kapınızda. En popüler ürünleri uygun fiyatlarla satın alın!