Sekreterlikler

Toplam 7 sonuç

Sekreterlik

Sekreterler hala ofislerde yöneticilerin sağ kolu olarak çalışmaya devam ediyorlar. Her ne kadar gelişen teknolojik aletler ve çalışma koşulları, sekreterlerin üzerindeki yükü biraz olsun hafifletse de, günümüzde ofislerde neredeyse orta düzey yönetici gibi çalıştıkları da bir gerçek. Eskiden sadece daktilo yazmak, telefona bakmakla sınırlı olan bu meslekte artık patronla aynı adımlar atılıyor, birlikte raporlar hazırlanıyor, yeri geldiğinde patron üst düzey toplantılarda temsil ediliyor.

Bu durumda, sekreterlerin kullanacakları ofis malzemeleri de son derece önem kazanıyor. Her ne kadar çağımız teknoloji çağı olsa da, tabletler pek çok işlevi görse de, kalem ve kağıdın yerini hiç bir şey tutmuyor. Yöneticiniz size not yazdırırken veya uzun bir toplantı sırasında not almanız istendiğinde, klavye ile boğuşmak, harf aramak bazen çok zorlayıcı, dikkat dağıtıcı ve yavaşlatıcı olabiliyor. Bu durumda sekreterlikler imdadınıza koşuyor. Sekreterlikleri kolayca yanınızda taşıyarak daha kolay not alabiliyorsunuz.

Kullanım Alanları

İster üst düzey yönetici asistanı, ister departman sekreteri olsun, sekreterlik mesleğinin ayrılmaz bir parçası olan sekreter notluğu veya sekreter altlığı adıyla da bilinen sekreterlikler, bugün ergonomik yapıları, değişik renklerde ve kapaklı tasarımlarıyla, sekreterlerin ayakta da hızla not almalarını sağlıyor. Hatta üzerlerinde bulunan askı aparatları sayesinde, duvara da asılabiliyor ve üzerlerine evrak sıkıştırılabiliyor.

Çoğunlukla sekreterler tarafından kullanılmasından dolayı sekreter dosyası olarak da bilinen sekreterlikleri, ayakta veya oturarak not almanız gereken her durumda kullanabilirsiniz. Sekreterlikler genelde sert PP plastikten yapılıyorlar ve uzun süre kırılmadan dayanıyorlar. Üzerlerinde bulunan çelik klips sayesinde de birden fazla sayıda evrak sıkıştırılarak kullanılabiliyor. Dolayısıyla uzun not almanız gereken durumlarda zorluk çekmiyorsunuz. Sekreterlik fiyatları uygun olduğundan kaybolma ihtimaline karşı birden fazla alıp ofisinizde bulundurabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Satın alırken dikkat etmeniz gereken konu ise; klipsinin sağlamlığı ve sekreter altlığının yapıldığı malzemenin kalitesi olmalıdır.

Sekreterlik çeşitlerine ve fiyatlarına Avansas.com aracılığıyla bu kategoriden ulaşabilirsiniz.Avansas.com üzerinden online ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. 1 iş gününde teslimat ve kargo bedava avantajıyla siparişlerinizi verebilirsiniz. En popüler ürünleri uygun fiyatlarla satın alın!