Renkli Fotokopi Kağıtları

Toplam 10 sonuç

Renkli Fotokopi Kağıtları

fis hayatının en önemli ürünlerinden olan fotokopi kağıtları, her ofisin en önemli ihtiyacıdır. Sürekli olarak kullanılan bu fotokopi kağıtları her zaman tek tip ve tek boyut olarak kullanılmaz. Ofislerde kullanılan günlük fotokopi kağıtları genellikle A4 veya A3 boyutunda beyaz renkli kağıtlardır. Ancak bu kağıtlar her zaman her ihtiyacı karşılamaz. Ofis içerisinde yaratıcılığı ön plana çıkarmak ve daha dikkat çekici olması açısından renkli fotokopi kağıtları da kullanılır. Bu renkli fotokopi kağıtları çok daha dikkat çekici olduğu için özellikle tercih edilmektedir. Özellikle daha yaratıcı işler çıkarılabilmesini sağlaması açısından renkli fotokopi kağıtlarını tercih etmek çok doğru bir karardır. Renkli fotokopi kağıtları da, A4 renkli fotokopi kağıtları ve A3 renkli fotokopi kağıtları olarak boyutlarına göre ayrılır. Günlük fotokopi kağıtlarında olduğu gibi renkli fotokopi kağıtlarında da en çok A4 boyutlu kağıtlar kullanılır.

Bu renkli kağıtlar ofis içerisinde dikkat çekmek amaçlı sıklıkla kullanılır. Özellikle duyurular ve sunumlar için biçilmiş kaftan olan bu renkli fotokopi kağıtlarının Xerox Symphony serisi sayesinde hemen hemen her rengi kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu renkli fotokopi kağıtları rengarenk seçenekleri sayesinde her ofisin tercihi haline gelmiştir. İstediğiniz renkte fotokopi kağıdını kullanarak, renklerin anlamlarından ve gücünden de faydalanabilirsiniz. Renkli fotokopi kağıtları fiyatları, günlük fotokopi kağıtlarına göre biraz daha yüksek olsa da aradaki bu fark rahatsız etmeyecektir. Günlük fotokopi kağıtlarına göre renkli fotokopi kağıtlarının bıraktığı etki ve akılda kalıcılık oranı çok daha fazladır. Özellikle ilgi uyandırması istenilen metinlerin renkli kağıtlara basılması istenilen etkiyi alabilmek açısından önemlidir. Bu yüzden renkli fotokopi kağıtlarını tercih etmek çok daha avantajlı olacaktır.

Bu renkli fotokopi kağıtlarını üstün baskısı sayesinde istediğiniz yerde, istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Aradığınız tüm kırtasiye malzemelerinin yanında ofisinizde kullanacağınız renkli fotokopi kağıtlarını rekabetçi fiyatlarla Avansas.com’da bulabilirsiniz. En kaliteli renkli fotokopi kağıtlarına, hızlı teslimat sayesinde çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Siz sadece sarıdan kırmızıya, pembeden maviye istediğiniz renkteki fotokopi kağıdını seçin ve renkli kağıtlarınız ayağınıza gelsin.