Mutfak ve Tezgah Temizliği

Toplam 17 sonuç

Mutfak ve Tezgah Temizliği

Ofis ve evlerinizin vazgeçilmez ihtiyaçları arasında mutfak ve tezgah temizliği için yüzey temizlik ürünleri gelir. Çok sık kullanılan mutfaklarda sağlığımızı doğrudan ilgilendiren hijyenik koşulların sağlanması için farklı içerik ve işlevlerde pek çok temizlik maddesi üretilir. Temizlik maddesi ihtiyacınızı karşılarken hem kullanacağınız zeminin özelliklerini hem de temizlenmesi gereken alanın niteliğini göz önünde bulundurmanız gerekir.

Çelik, krom, nikel alaşımlı yüzeyleri çizmeden, parlaklığını bozmadan temizleme özelliği olan yüzey temizleyicileri, seramik yüzeyler için de kremsi dokusuyla kirleri kolayca söküp atan temizlik malzemelerini kategorimizde inceleyebilirsiniz. Kullanacağınız yüzey temizleyiciler, sadece kirli yüzeyi temizlemekle kalmaz, içerdikleri etkin koruma sayesinde uzun süreli hijyen de sağlar. Mutfak ve tezgah temizliği için kullanılan ürünler aynı zamanda güzel kokuları ve özel formülleri ile kötü kokuları yok eder, havaya ferahlık katar. Yağ, kireç gibi zorlu lekelere sahip yüzeyler, yağ çözücü özellikleri geliştirilmiş sprey temizleyici ürünlerle kolayca temizlenir.

Lavabo açıcılar da temel ihtiyaç maddelerinin başında gelen temizlik ürünleri arasında yer alır. Çay, yemek, bulaşık artıklarıyla kısa sürede tıkanarak hayatınızı zorlaştıran lavabolarınızı bu maddelerle kolayca açabilirsiniz. Toz ya da jel lavabo açıcı maddelerle tıkanmaya neden olan parçaları hızla ortadan kaldırarak lavabonuzu açabilir, oluşacak kötü kokuları da engelleyebilirsiniz. Kategorimizde Mrs. Muscel, Cif, Mark, Scocth Brite, Ernet gibi markaların ürettiği temizlik ürünlerini inceleyebilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri düşük maliyetlerle almanızı sağlayan ofis marketiniz Avansas.com, online alışveriş olanağı ile ürünlerinizi kolayca sipariş etmenizi sağlar. Siz de ihtiyacınız olan ürünleri uygun fiyat ve ödeme koşulları, kolay iade, ücretsiz kargo ve sadece 1 iş günü içerisinde teslimat avantajlarından faydalanarak hemen sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla sahip olabilirsiniz.