Toplam 37 sonuç

Canon Kartuş

Merkezi Tokyo/Japonya’da bulunan çokuluslu ve dünyanın ilk mürekkep püskürtme teknolojisini kullanan dünya devi firma Canon’un, yazılımsal uyumluluk gösterdiği tüm Canon kartuş modellerine ve renk çeşitlerine bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Performans, kalite ve orijinal parça erişim sistemleri, satış noktaları ile de dünya devi ünvanına sahip Canon kartuşlarını tek tek incelediğinizde uyumlu oldukları cihazlara ve teknik özelliklerine ulaşabilirsiniz.

Kullanım Alanları

Günümüzde yazıcının veya fotokopi makinesinin olmadığı işletme yok neredeyse. Özellikle bazı işyerlerinde günde binlerce sayfa çıktı ve fotokopi alınabiliyor. Dolayısıyla yazıcıların kartuşlarının kaliteli ve uzun süreli kullanıma dayanıklı olmasına ihtiyaç var. Canon kartuşlar bu konuda size oldukça yardımcı olacaktır. Canon kartuş modelleri başta Canon marka yazıcılarda ve fotokopi makinelerinde kullanılır.

Canon kartuşların fiyat yelpazesi oldukça geniş olduğundan bütçenize uygun bir kartuş seçebilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kullanım şekilleri dikkate alındığında sizlere ortalama baskı sayısı verebilen Canon kartuş modellerini seçerken en çok dikkat etmeniz gerekenler ise şöyle:

Kullandığınız yazıcı çeşidi ile Canon kartuş çeşidi uyumlu olmalıdır. Yazıcınız mürekkep püskürtmeli olmalı, lazer yazıcı olmamalıdır. Yazıcınız ile yapmayı planladığınız baskı çeşidi ve adedini düşünerek teknik özelliklere göre en uygun Canon kartuş çeşidini seçebilirsiniz. En iyi sonuç için yazıcı modelinize uygun orijinal Canon kartuş modeli kullanmanızı tavsiye ederiz. Örneğin, herhangi bir Canon Pixma yazıcıya sahipseniz mutlaka orijinal Canon kartuş kullanmalısınız.

Orijinal Canon kartuşlar arasında siyah ve renkli kartuşlar olduğu gibi farklı renkte kartuşlar da bulabilirsiniz. Kartuşların baskı kapasiteleri ise 220 ve 550 sayfa arasında değişmekte. 24 ay garantiye sahip Canon kartuşlar doğru kullanıldığında oldukça uzun ömürlüdür.

Üretiminde profesyonellik, kalite ve sürdürülebilirlik özelliklerinden ödün vermeyen Canon kartuşlar, etkin destek hizmetleri ile yazıcılarınızdan beklediğiniz çalışma performansına uygun model çeşit ve fiyatlarla Avansas.com’da!

Canon Kartuş kategorisinde ihtiyacınızı karşılayacak kartuşlara Türkiye’nin ilk ve en büyük alışveriş sitesi Avansas.com üzerinden online ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bedava kargo ve 1 iş gününde teslimat avantajıyla siparişlerinizi hemen verebilirsiniz. En popüler ürünleri uygun fiyatlarla satın alın!