Toplam 5 sonuç

Fotoğraf Kağıdı

"Çektiğim fotoğrafları ben basmalıyım" diyorsanız, öncelikli olarak fotoğraf kağıtlarına ihtiyacınız olacaktır. Stüdyo kalitesinde fotoğraf baskılarını, uygun fotoğraf kağıtları ile yapabilirsiniz. Bu kağıtları profesyonel çekimlerde kullanabileceğiniz gibi amatör çekimleriniz için de kullanabilirsiniz. Her iki durumda da en iyi sonucu elde etmek için makineye uygun kaliteli kağıdı seçmeye özen göstermelisiniz. Gördüğümüzle bastığımızın aynı olması ve uzun yıllar solmadan muhafaza edilmesi için doğru kartuş ve doğru kağıt seçimi önemlidir.

Türüne uygun ve kaliteli kağıt kullanımı, fotoğraflarınızın renk ve görüntü kalitesini de etkiler. Yazıcınıza uygun kağıtları seçmeli ve çıkışını kağıda göre ayarlamalısınız. Bu kağıtların suya dayanıklı olanlarından daha profesyonel sonuçlar alabilirsiniz. Profesyonel kağıtlar çıkışı yapıldıktan 30 saniye sonra kurur. Bu sayede uzun ömürlü, yeniliğini koruyan, renk tazeliği bozulmayan, solma yapmayan, yüksek çözünürlük ve kalitede fotoğraflar elde edebilirsiniz.

İstediğiniz anları ölümsüzleştirmeye yarayan fotoğraf kağıtlarını, fotoğraf çıkarma makinesinden ya da printer kullanarak çıkartabilirsiniz. Çekimlerinizi baskıya dönüştürmek ya da bilgisayarınızda bulunan fotoğraflarınızı fotoğraf basma özelliği bulunan yazıcıdan çıkartabilmek için ihtiyacınız olan, iyi kalitede makineye uygun kağıtlardır.

Avansas’ın yazıcı ve fotokopi kağıtları kategorisinde bulacağınız Tanex marka fotoğraf kağıtları, 210 x 270 mm boyutuna ek olarak sağladığı 25 ve 20 sayfalık seçenekleriyle ve 100, 200, 240 gram alternatifleriyle Tanex marka ürünler her ihtiyaca ve isteğe kolaylıkla karşılık vermektedir.

Ofis marketiniz Avansas ile dilediğiniz kağıt çeşitlerine ve ebatlarına kolaylıkla ulaşabilir, dilediğiniz ürünü Avansas.com ayrıcalıkları ile hemen sipariş edebilirsiniz. Uygun ödeme koşulları, ücretsiz kargo avantajı, 1 iş günü içinde teslim, kolay iade seçenekleriyle dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Avansas fırsat ve seçenekleriyle hemen alışverişe başlayıp ihtiyacınız olan kağıdı sepetinize ekleyebilir, basacağınız birbirinden güzel ve kaliteli fotoğrafların keyfini çıkartabilirsiniz.