Toplam 5 sonuç

Çekirdek Kahveler

Çekilmemiş, kavrulmamış ve dövülmemiş çekirdek kahve çeşitleri ofislerde sıklıkla tercih edilen kahve türleri arasında yer alır. Gün içerisinde işe konsantrasyonu arttıran ve dikkatin toplanmasına yardımcı olan çekirdek kahveler doğru şekilde saklandığında uzun süre tazeliğini korur. Aroması ve kokusu klasik kahve çeşitlerinden çok daha yoğundur. Bu yönü ile özellikle kahve tutkunlarının ofisteki favorisi çekirdek kahveler olmaktadır.

Çekirdek kahveler kategorimiz içerisinde en kaliteli ve en çok tercih edilen çekirdek kahve markaları özel ürünleri ile karşınıza çıkmaktadır. Kahve dünyası, Cafe Milano ve Mehmet Efendi markalarının özel çekirdek kahvelerine bayılacaksınız. Ayrıca tamamı taze ve doğru şekilde ambalajlanmış olan ürünler farklı gramajlarda kullanımınıza sunulmaktadır.

Avansas.com Kahve Keyfinizi İkiye Katlıyor

Çekirdek kahve fiyatları Avansas.com avantajlı fiyatları ile adresinize teslim edilmektedir. Tüm ziyaretçilerimize sunduğumuz rekabetçi fiyatlardan faydalanarak ofisinizin tüm kahve ihtiyacını tek bir alışveriş ile karşılayabilirsiniz.

Çekirdek Kahve Bozulur mu?


Kahve çekirdekleri fırınlandıktan sonra tüketiciye ulaşır. Fırınlanma işlemi esnasında uygulanan yüksek ısı nedeniyle kimyaları değişir. Zamanla karbon gazı yaymaya başladıkları için oksijen ile temas etmeleri kahvelerin bozulmalarına neden olur. Ancak bu bozulma çoğu zaman kahve ambalajından çıkarıldıktan sonra yaklaşık 1 aylık süreçte gerçekleşir. Kahvenizi kapalı bir kapta ya da ambalajında saklarsanız daha uzun süre bozulmadan saklayabilirsiniz.

Çekirdek Kahveler Nasıl Saklanmalı?


Çekirdek kahvelerin kapaklı bir kap içerisinde muhafaza edilmesi gerekir. Oksijen ile temasının kesilmesi, kahvenin daha uzun süre taze kamasını sağlar. Kap çeşidi olarak da cam kullanılması önerilir. Kapaklı bir cam kavanoz içerisinde, güneş ışığına doğrudan maruz kalmayacak şekilde saklanması, uzmanlar tarafından önerilmektedir.

Kahve Makineleri İle Çekirdek Kahveler Nasıl Hazırlanır?Birçok farklı markanın tasarladığı kahve makineleri işyerlerinde harika bir kahve keyfi sunuyor. Pratik kullanımı sayesinde kolayca kendi kahvenizi istediğiniz lezzette hazırlayabiliyorsunuz. Genel olarak kahve makinelerinin üst kısmında yer alan özel gizli bir kahve öğütme haznesi bulunmaktadır. Bu kısmı açarak içerisine elinizdeki kahve çekirdeklerini istediğiniz miktarda döküyorsunuz. Kişi sayısına göre kullanacağınız kahve çekirdeği miktarını Çekirdek kahve ambalajlarının dışında yer alan yönergelere uyarak belirleyebilirsiniz.

Çekirdek öğütme haznesine istediğiniz miktarda çekirdeği ekledikten sonra eklenmesi gereken miktarda suyu ilave ediyor ve sonrasında kahve programının tuşuna basıyorsunuz. Yapmanız gereken 3 temel adım bu şekilde. Sonrasında kahve makineleri size beklediğiniz ve özlediğiniz lezzeti sunuyor. Üstelik birçok kahve makinesi haznesi içerisinde hazırlanmış olan kahveyi birkaç saate kadar sıcak ve taze tutma özelliğine sahip.