Rotring

Toplam 20 sonuç

Tarihi oldukça eski bir zamana dayanan Rotring, teknik çizim ve resim materyalleri üreten bir Alman markasıdır. 1928 yılında dolma kalem üretimine başlamıştır ve minimalizm ile estetiği bir araya getirmiştir. Günümüzde kırtasiye alanında daha çok ürünü ile öne çıkmaktadır. Okul, ofis, atölye gibi farklı alanlarda kullanıma uygun pek çok malzeme sunar.

Detaylı ve İnce Çizimlerde Rotring Çizim Kalemleri Sizinle

Rotring, teknik çizim konusunda ürettiği materyaller ile tanınmaktadır. Bu nedenle oldukça çeşitli ve gelişmiş çizim kalemleri vardır. Bu kalemler ile çok detaylı çizim yapmak oldukça kolaydır. Rotring çizim kalemleri, yüksek kalitede işçilikle üretildiği için kusursuz ve konforlu yazım deneyimi sunar. Paslanmaz çelikten üretilen ince uca sahip bu kalemler, basınca ve darbelere karşı oldukça dirençlidir. Farklı uç kalınlıkları sayesinde mimarlar ve mühendisler için idealdir. Kullandığınız çizim aracında mükemmellik arıyorsanız, Rotring çizim kalemleri tam size göre.

Okullarda en sık tercih edilen kalemlerden biri olan Rotring uçlu kalem de ince ucu ile net bir şekilde yazı yazmanızı sağlar. Dayanıklı çelik ucu sayesinde uzun süreli kullanım olanağı sunar. Gövdesinde bulunan kauçuk kaplama tam tuttuğunuz bölgededir. Bu sayede saatlerce elleriniz ağrımadan yazı yazabilirsiniz. Farklı uç kalınlıklarına sahip olan Rotring versatil uçlu kalemler arasından kendinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. İncecik, kesintisiz ve yumuşak bir yazma deneyimi elde ederek okulda, işte, evde daha rahat çalışabilirsiniz.

Kaliteli Mürekkep Teknolojisi Rotring Kalemlerinde

Mürekkep konusunda oldukça gelişmiş olan Rotring, sahip olduğu mürekkepli kalemler ile geniş bir kitleye hitap etmeyi başarır. Rotring jel kalem içinde bulunan mürekkepler canlı renkleri ile öne çıkar. Ayrıca hızlı kuruma özelliğine sahip oldukları için yazıların dağılmasını engellet. Özellikle belgeler üzerinde leke yapmaz ve evrakların zarar görmesini önler. Paslanmaz çelikten üretilen ucu sayesinde bu mürekkep hiçbir zaman akmaz. Yumuşak ucu sayesinde daha konforlu yazma deneyimi sağlar. Çalışma ve eğitim hayatınızda kullanabileceğiniz kaliteli kalemlerdendir.

0.7 mm’lik uçları ile Rotring roller kalemler, dar alanlarda ince ve küçük yazılar yazmak için idealdir. Özellikle akışkan mürekkepleri sayesinde kesintisiz bir şekilde yazım ve çizim yapmanızı sağlar. Bu mürekkep hızlı kuruduğu için hızlı bir şekilde yazı yazarken de kullanıma uygundur. Çelik ucu ile basınca dayanıklı olan bu kalemler uzun ömürlüdür. Şık ve ikonik tasarıma sahip Rotring roller kalemler, ergonomik gövdeleri ile kolay tutuş imkanı da sunar. Ayrıca klipsi sayesinde kolay bir şekilde taşımanız da mümkündür.

Rotring ile Küçük İhtiyaçlarınız da Tamam

Bazen küçük malzemeler çok büyük kurtarıcı olabilir. Kalemin yanı sıra silgi ve uç gibi küçük materyaller de oldukça önemlidir. Örneğin; yazım ya da çizim esnasında bir hata yaptığınızda eğer silginiz yoksa o hatayı kurtaramazsınız. Bu nedenle Rotring, işinizi kolaylaştıracak küçük materyalleri de size sunar. Rotring silgi çeşitleri kaliteli yapıları ile kurşun kalem izlerini silme konusunda oldukça başarılıdır. Rotring silgi yüzeyin temiz kalmasını sağlar, lekelenme veya iz oluşumunu engeller. Ayrıca aşındırıcı madde içermez ve silinen yüzeydeki mürekkep çizgileri üzerinde etkili değildir.

Bir diğer küçük ama önemli ihtiyaç ise kalem ucudur. Rotring kalem ucu, versatil kalemlerde kullanım için uygundur. Ekstra güçlü yapıya sahip yüksek polimerli bu uçlar, yazım kolaylığı sağlar.

Avansas’ın geniş ürün yelpazesi içinde Rotring’in bu birbirinden kullanışlı ve kaliteli ürünleri de yer alır. Bu sayede ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Öğrencilerin, çalışanların, mimar ve mühendis gibi farklı meslek gruplarının ihtiyaçlarını karşılama konusunda profesyonel olan Rotring, Avansas güvencesi ile sizlerle!