Elektrikli Ev Aletleri

Toplam 24 sonuç

Elektrikli Mutfak Aletleri

Her evin temel ihtiyaçlarından biri olan elektrikli mutfak aletleri, ofis ortamında da ara öğünlerde çeşitli atıştırmalıklar hazırlamak için kullanılır. Özellikle mutfaklı ofislerde ve iş yerlerinde kullanılan tost makinesi, tekli ocak, mikrodalga fırın ve ofis tipi buzdolabı gibi ürünlere kategorimizden ulaşabilirsiniz. Küçük ebatları ile ofis için ideal bir kullanım sunan ürünleri; Arçelik, Sinbo, Kenwood, Altus ve Premier gibi ünlü markalar arasından temin edebilirsiniz.

Öğün aralarında ya da kahvaltı yapmadan işe geldiğinizde yapışmaz yüzeye sahip portatif üçgen tost makineleri ile kendinize lezzetli tostlar hazırlayabilirsiniz. Mini tost makineleri dışında kalabalık ofis ortamları için 4 tost ekmeği kapasitesi olan büyük ürünler de elektrikli mutfak aletleri kategorisinde mevcuttur.

Yiyecekleri bozulmadan saklamak için kullanılan ofis tipi mini buzdolabı, iç hacmi ve ebatları ile iş yerlerinde rahat bir kullanım sunar. A+ enerji sınıfı ile tasarruf etmenizi sağlayan ürün, özellikle yaz aylarında içeceklerinizi soğuk tutmanıza imkan verir. Pizza gibi hazır gıdaları ısıtmak için kullanılan mikrodalga fırın çeşitleri ise fonksiyonel özellikleri ile öne çıkar.

Kategoride yer alan ekmek kızartma makineleri ise özellikle iş yerinde kahvaltı yapanlar için ideal bir kullanım sunar. Ofiste kızarmış sıcak ekmek dilimleri hazırlayarak eksiksiz bir kahvaltı yapmanıza imkan veren kızartma makineleri güne enerjik bir şekilde başlamanızı sağlar.

Basit yemekler hazırlamak ve Türk kahvesi yapmak için kullanacağınız tek gözlü elektrikli ocaklar ise mini boyutları ile hem az yer kaplar hem de kaymaz ayakları ile güvenli bir kullanım sunar. İki gözlü ocak çeşitlerine de ulaşacağınız kategorimizde elektrikli mutfak aletleri ve fiyatları hakkında bilgi edinebilir, ofiste kullanılan mutfak cihazlarını online ofis marketi Avansas.com’dan sipariş edebilirsiniz.