Sunum ve Planlama

Sunum ve planlama ürünleri okul ve iş hayatında ihtiyaç duyabileceğiniz oldukça işlevsel ürünlerdir. Yapmış olduğunuz çalışmalarınızın düzenli bir şekilde ilgili kişiye sunulmasını sağlayan bu ürünler, görünüm itibari ile size prestij sağlarken emek harcadığınız projenizin muhafaza edilmesini de kolaylaştıracaktır.

‌Avansas.‌com’da cilt kapakları, ciltleme makineleri, giyotin makas, ‌laminasyon filmleri, ‌laminasyon makineleri, mantar panolar, ‌flipchart kağıdı, yazı tahtaları, spiraller ve üçgen profiller gibi sunumlarınız için gerekli her şeyi bulabilirsiniz.

Okul ve iş yerlerinin olmazsa olmaz yazı tahtaları farklı boyutlarıyla sizlere pratik çözümler sunuyor. Ayaklı ya da duvara monte edilen bu yazı tahtaları ile haftalık iş planlarınızı yazabilir, üzerinde çalıştığınız projenizi ilgili kişilere aktarabilirsiniz.

Okul, ev ya da ofislerde duyuru, sunum ya da hatırlatma amacıyla kullanılan mantar panolar, ahşap yapısı ile de bulunduğu ortama sıcak bir hava katar. Böylelikle işlerinizi düzen içinde hallederken, dekoratif şıklığınızdan da ödün vermemiş olursunuz.

 ‌A4 ya da farklı formlardaki kağıtların istenilen şekilde ciltlenmesini sağlayan ciltleme makinesi ile artık sunumlarınız daha düzenli.

İş yerinizin ihtiyacı olan hemen her şeyi bulabileceğiniz ‌Avansas.‌com ofis malzemeleri konusunda sizlere geniş ürün yelpazesiyle pek çok çeşit sunarken, bütçenizi sarsamayacak fiyat aralığıyla da hesaplı çözümler getiriyor.