Isıtma Soğutma

Isıtma Soğutma Ürünleri

Isıtma soğutma cihazları, gerek yazın bunaltıcı sıcaklarında gerekse de kışın soğuk havalarında ofis yaşamının konforunu artıran önemli ofis gereçleri arasında yer alıyor. Ofis ortam ısısının optimal seviyede olmasını sağlayan ısıtıcı, vantilatör ve klima ürünleri, çalışanların iş verimini artırmalarına yardımcı oluyor.

Isıtıcılar

Ofislerde kullanıma uygun 1200 ve 2000 watt gücündeki quartz tipi, fanlı ve elektrikli yağlı radyatör ısıtıcı modelleri, ayarlanabilir termostat kontrolü ve kademeli ısıtma özellikleri ile ön plana çıkıyor. Kategoride yer alan Awox ve Taflan marka radyatör ürünleri, tekerlekleri yardımı ile ofis içinde bir noktadan başka bir noktaya kolaylıkla taşınabiliyor. Özellikle ofis odalarında kullanıma uygun Skytech, Sinbo ve Premier marka ısıtıcılar ise personel odalarının her daim sıcak kalmasını sağlıyor.

Klimalar

Ücretsiz kurulum ile birlikte gelen Samsung ve Baymak marka inverter klima modelleri, enerjiyi verimli kullanarak firma bütçelerini yormuyor. Kategoride bulunan 9.000, 12.000 ve 24.000 btu/h değerine sahip olan klimalar, her ofisin ihtiyacı olan hem ısıtma hem de soğutma fonksiyonlarını yerine getiriyor. A++ enerji sınıfında yer alan klima modelleri, sahip oldukları yüksek ısıtma ve soğutma kapasiteleri ile açık ofis veya toplantı odaları gibi geniş ofis mekanlarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Ortam sıcaklıklarını çalışanlar için en uygun seviyeye çeken ürünler, ofis genelinde iş veriminin artmasına yardımcı oluyor. Uygun klima fiyatları ile dikkat çeken klima modelleri, ofis ortamlarının konforu için gerekli olan soğukluk-sıcaklık dengesini kesin olarak sağlıyor.

Vantilatörler

Ofis ortamlarının havasını serinleterek sıcak yaz günlerinin yorucu etkisini ortadan kaldıran vantilatör ürünleri arasında ayaklı, masaüstü ve sanayi tipi modeller yer alıyor. Kategoride yer alan uzaktan kumandalı vantilatör ürünleri ile çalışanlar, fan hızını yorulmadan kolaylıkla ayarlayabiliyor. Vestel, Raks, Inca ve Sinbo marka vantilatör modelleri, yüksek performanslarının yanı sıra uygun vantilatör fiyatları ile de tüketicilerden tam not alıyor. 

Ofisinizin ısı dengesini sağlamak ve çalışanların iş verimini artırmak için beğendiğiniz bir ısıtıcı-soğutucu modelini Avansas.com’un sizlere sunduğu avantajlı kampanyalar eşliğinde sipariş verebilirsiniz.