Toplam 24 sonuç

Kaşe ve Gereçleri

Kaşe, onay aşamasına gelmiş resmi belgelerde kullanılması hukuki olarak zorunlu olan bir çeşit resmi damgadır. Ayrıca çeşitli yazışmalarda dökümanın altına iş yeri kimliğinizi koymanızın da en kolay yoludur kaşeler.

Kaşelerin altında firma damganızı resmi belgeye vurmanızı sağlayan plastik bir plaka bulunur. Polimer malzemeden yapılan kaşe lastiğinin üzerine uygulanacak metin ya da işaret, özel cihazlar tarafından pozlanarak kaşe plakasına monte edilir. Ancak günümüz teknolojisinde bu işlem basamakları vakit kaybı olmaktan çıkarak son derece basit bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Neredeyse yazıcıdan çıktı alırcasına basit bir lazer sistemi ile kaşe plakaları basılmakta ve müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.

En eski kaşe çeşitleri ahşap ve saplı kaşelerdir. Ancak günümüzde otomatik kaşe kullanımının yangınlaştığı görülmektedir. Her ticari işletmenin vazgeçilmezi olan bir kırtasiye ürünü olan kaşelerin değişik tip, ebatlar ve renklerde üretilmesi ile çalışma hayatını kolaylaştırıcı bir özelliğe sahip olmaları amaçlanmaktadır.

Numaratörlü, tarih damgalı, renkli, cep tipi olarak üretilen kaşeler arasında en doğru tercihi yapmanız için sizi Avansas.com’a davet ediyoruz! Çünkü Avansas.com’da kırmızı, siyah ve mavi olmak üzere birçok farklı damga çeşidine kolayca sahip olabilirsiniz.

Online alışverişin güvenilir yüzü olan Avansas.com, uygun fiyatlı ürün seçenekleri ve kaliteli ofis malzemeleri ile tüm ofis ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz bir e-ticaret sitesidir. Elinizi boyamayan, kaşe basarken kağıdı kirletmeyen, mürekkebi akmayan ve uzun ömürlü olan tüm kaşelere Avansas.com aracılığı ile sahip olmak ise çok kolay! Yapmanız gereken tek şey, Avansas.com’un internetten online alışveriş sitesine girmek ve kategoriler arasında ofisinizde ya da iş yerinizde ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sipariş etmek!

Müşteri odaklı servis anlayışına sahip olan Avansas, kaşe fiyatları açısından da değerli müşterilerine son derece kaliteli seçenekler sunmaktan dolayı gurur ve onur duymaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alan duruşu ve tam zamanında kapıya teslim edilen ürün siparişleri ile online alışverişin gülen yüzü olan Avansas dünyasına sizleri de davet etmekten dolayı büyük bir sevinç duyuyoruz.