Vileda

Toplam 50 sonuç

70 yılı aşkın süredir temizlik sektöründe geniş kitlelere hitap eden Vileda, temizlik ihtiyaçlarını gidermek üzere ürettiği kaliteli ürünleri ile tüm dünyada milyonlarca evin ışıldamasına yardımcı oluyor. Temizlik sektörünün öncü markası Vileda’yı tercih ettiğinizde Vileda ürünleri ile evlerinizi ne kadar pratik bir şekilde pırıl pırıl hale getirdiğinize çok şaşıracaksınız!

Vileda Bulaşık Süngeri

Vileda bulaşık süngeri çeşitleri, genel temizlik ve bulaşık temizliği için üretilen profesyonel temizlik ürünleri arasında yer alıyor. Temel temizlik ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek şekilde kaliteli malzemeden üretilen bulaşık süngerleri, kaliteli yapısı gereği uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Eğer uzun süreli kullanımlar için bulaşık süngerine ihtiyacınız var ise çoklu ekonomik paketler sizin ideal olacaktır. Özel olarak şekillendirilmiş Vileda bulaşık süngerleri ile genel bulaşık temizliğinin yanı sıra mutfak yüzeylerinizi de temizleyebilirsiniz. Hassas yüzeyler için özel tasarlanan Vileda ultra çizilmez sünger, özellikle granit ya da döküm tencere ve tavalarınızı temizlerken kullanmanız için idealdir. Hem çelik hem sünger yapısıyla Vileda power pad ile ise hassas bulaşıklardan inatçı ve yapışmış artıklara kadar mutfak lavabosundaki her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Vileda çelik bulaşık teli ise size inatçı lekeleri söküp atacağınız bir hijyen gücü verir.

Vileda Temizlik Bezleri

Vileda temizlik bezleri, Vileda’nın en çok tercih edilen ürünleri arasında dikkat çekiyor.  Vileda mikrofiber bezler, yüzey temizliği ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir biçimde gidermenize yardımcı oluyor. Ultra yumuşak yapıya sahip Vileda mikrofiber bezler, kaplamaları veya diğer yüzeyleri çizmez ve aşınma sorunlarına neden olmaz. Vileda temizlik bezlerini ister yüzey temizleyici deterjanlar ile birlikte isterseniz de temizleyiciler olmadan kullanabilir, kirli yüzeyleri kolayca temizleyebilirsiniz. Vileda temizlik bezleri, temizlediğiniz yüzeyde asla tüy ya da iz bırakmaz. Farklı renk seçeneklerini bulabileceğiniz Vileda mikrofiber bezlerin çoklu paketler halinde satılan ekonomik seçenekleri de mevcuttur. Vileda tırtıklı temizlik bezi, özellikle mutfakta inatçı kirleri çıkarmada size yardımcı olur. İster mutfak tezgâhı isterseniz ocak yüzeyi, Vileda tırtıklı temizlik bezi sayesinde bir çırpıda istenmeyen kirlerden kurtulabilir ve mutfak temizliğinizi daha az efor sarfederek tamamlayabilirsiniz. Evde temizliği en zor olan yerlerden biri de cam yüzeyler fakat Vileda’nın cam temizliği için özel üretilmiş bezleri işinizi oldukça kolaylaştırır. 2’li ekonomik paketler halinde satılan Vileda cam bezleri, iz bırakmayan mükemmel temizliği sağlar. Ayrıca kullandığınız yüzeylere ekstra parlaklık kazandırır.

Vileda Eldivenler

Geniş ürün gamına sahip Vileda, temizliğin olmazsa olmazı eldivenler konusunda da oldukça kaliteli ve kullanışlı ürünlere sahiptir. Vileda eldivenler 3 boy olarak satılır, eldiven çeşitlerinden size uygun olanı kolayca seçebilirsiniz. Vileda eldivenlerin özel pamuk kaplı iç yüzeyi sayesinde uzun süren temizlik süreçlerinde bile elinizin sağlıklı kalmas

ını ve rahat hissetmenizi sağlar. Özel iç yüzeyi sayesinde elinizi asla terletmez. Vileda diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi eldivenlerinin de kullanışlı olmasına özen göstermiş, yüksek kalitesini eldiven çeşitlerine yansıtmıştır. Eldivenlerin avuç kısımlarında bulunan özel tutucu doku sayesinde en zorlu koşullarda bile yüksek kavrama hissi ile işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Vileda eldivenler ile ister bulaşık yıkayın ister banyo temizliği yapın, her koşulda temizlik yaparken en iyi yardımcınız olacaklar! Vileda markasına ait birbirinden kaliteli ve kullanışlı ürünlere, Avansas güvencesi ile tek tıkla sahip olabilirsiniz. Yıllardır temizlik sektörünün öncü markası olan Vileda’nın tecrübesiyle üretilen ürünler size temizlik konusunda yardımcı olurken, Avansas da size hızlı ve güvenli bir alışveriş imkânı sunacaktır.