Alet Takım Çantası

Toplam 4 sonuç

Takım Çantası

Ofis tamiratlarında olduğu kadar evinizde de ufak tadilatlar yapmak için bulundurmanız gereken takım çantası seti, tüm araç ve gereçlerinizi bir arada bulundurmanızı sağlar. Birbirinden farklı gözler ile alet ve edavatlarınızı muntazam bir şekilde düzenleyebileceğiniz takım çantası çeşitleri arasından seçiminizi yapabilir, ihtiyacınıza en uygun seti seçebilirsiniz.

Ofis içerisinde küçük tamiratlarda olduğu kadar, büyük çaplı montajlama işlemleri sırasında da kullanabileceğiniz takım çantası ve el aletleri, fonksiyonel ve çok amaçlı bir kullanım sunar. Çekiç, keski aleti, silikon tabancası gibi büyük boyutlu ürünleri dahi kolaylıkla içerisinde bulundurabileceğiniz çantalar, aynı zamanda çivi, vida, plastik aksam gibi küçük parçalar için korunaklı gözlere sahiptir. Darbelere karşı dayanıklı sert plastik malzemesi ile kolaylıkla taşınabilen takım çantaları, aynı zamanda ergonomik bir tasarıma sahiptir.

Kesici ve delici aletlerin göz önünde olduğu ya da dağınık bir görünüme sahip olan ofis ya da evlerde düzenli ve güvenli bir koruma sağlayacak alet çantası ekipmanları, ofisinizin ihtiyacı olan hırdavat ürünleri de dahil olmak üzere geniş yelpazedeki ürünleri bir arada tutar. 16 inç’lik, çok gözlü ve korumalı alet çantalarını bir arada inceleyebileceğiniz kategoride, aynı zamanda anahtar takımı setlerini de inceleyebilirsiniz. 45 parçalık set halinde satılan ve özel plastik koruma çantası ile birlikte gelen anahtar takımı modelleri, ofisinizin tüm tamirat ve onarım işlerini kolaylıkla yapmanızı sağlar.

Aynı gün kargo ve kolay iade avantajıyla sahip olabileceğiniz takım çantaları, fiyatları ile de uygun bir ödeme imkanı sunmaktadır. Ev elektroniği, su ve tesisat ya da inşaat sektörlerinde çalışanların ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeye hazırlanan çantalar, farklı meslek gruplarının ihtiyaçlarını bir arada karşılar. Çok yönlü olduğu kadar kullanışlı bir ofisin olmazsa olmazlarından olan ve farklı tamir, tadilat ve montaj malzemelerini bir arada bulundurmanızı sağlayan ürünler sayesinde, çok daha güvenli ve kullanışlı bir çalışma ortamı elde edebilirsiniz. Kategori içerisinde sunulan Asrın ve Troy gibi önemli markaların ürünlerini inceleyebilir, ürünleri sepetinize ekleyerek alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.