Bahçe ve Sulama Ürünleri

Toplam 25 sonuç
3 Taksit
3 Taksit
Çok İyi Fiyat
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
Çok İyi Fiyat

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Aradığınız Ürünü Bulamadınız mı?

Hortum - Makara - Sulama Sistemleri

Hortum, makaralar ve sulama sistemleri, bahçe işleriyle uğraşanların favori yardımcılarındandır. Uzun ömürlü, dayanıklı yapılarıyla, örgülü, örgüsüz stilleriyle, kaliteli plastik malzemeleriyle farklı boy ve çaplardaki hortumlar, sulama işlerini kolaylaştırıyor. Uzun hortumlarla, musluk ve sulanacak yer arası uzun olan mesafeler bile sorun olmadan sulanabiliyor.

Tazyik ayarlama özelliği taşıyan ürünler, suyu farklı tazyiklerde kullanmanıza izin veriyor. Tazyikli su ile taşları, duvarları, açık alanlarda kullanılan sandalye masaları, mermerleri, çamura bulanmış botları başarılı şekilde temizleyebilirsiniz. Bahçe sulamasında daha düşük tazyik tercih edebilir, araba yıkarken kirleri uzaklaştırmak için yüksek tazyik seçerek işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Dayanıklı malzemeleriyle dikkat çeken makaralı hortumlar, hortumun dolanmasını engelleyen aparatlarıyla sulama işlemini kolaylaştırıyor. Makara üzerindeki serbest dönme mekanizmalı kasnak kollar yardımıyla da hortumları aparata pratik şekilde sarabilirsiniz. Böylece hortumu yerde yığılı şekilde bırakarak göz zevkinizi bozmaz, bir yerden başka yere taşırken de zorlanmayabilirsiniz.

Kısa dayanıklı hortumlar ve makara sistemleri, küçük bahçeler için ideal bir kullanım sunuyor. Bu sayede hortumun sarılma, dolanma gibi sorunlar yaşatmasıyla ve sulamayı güçleştirmesiyle karşı karşıya kalmanız engelleniyor. Dönme aparatıyla toplanan ürünler; depoda, bodrumda, garajda az yer kaplamasıyla da hayatı kolaylaştırıyor. Makaralardaki hortumun bükülmesini ve zarar görmesini engelleyen aparatlar, sarma ve açma işlemleri sırasında hortumun dönmesini de engelliyor. Makaraların üçgen yapılı yan parçaları ürünlerin dengeli olmasını sağlıyor ve sulama işlemi yapılırken devrilmelerin önüne geçiyor.

Bahçe bakımı ve temizlik işlerinizde zaman kazanmak ve işinizi kolaylaştırmak için hortum, makara ve sulama sistemi ürünlerine göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü hemen sepetinize atabilir, 1 iş günü içerisinde teslimat, ücretsiz kargo avantajları ile kolayca satın alabilirsiniz.