Kişisel Hijyen Ürünleri

Toplam 19 sonuç

Kişisel Hijyen Ürünleri

Ofis ya da çalışma alanınız her ne olursa olsun, ihtiyaç duyabileceğiniz belirli temizlik malzemeleri vardır. Gerek çalışma alanının hijyeni gerekse çalışanların kişisel hijyeni kişisel hijyen ürünleri ile daha sağlıklı bir ofis ortamı yaratmanızı sağlar. Hijyenik ürünler sayesinde daha ferah ve yaşanabilir çalışma ortamları elde edebilir, mekanınızı daha sağlıklı bir hale getirebilirsiniz. Hijyen kaynaklı rahatsızlıkların önüne geçerek iş gücü kaybını önleyebilirsiniz.

Hijyenik ürünler kategorimiz; Avansas, Dolphin, Enevex, Uni Wipes, Only Duster Wipes ve Şelale markalarının ıslak havlu, anti bakteriyel hijyenik ıslak bez, bez maske, kağıt maske, bone, el ve cilt dezenfektanı kartuş, naftalin ve galoş çeşitlerini beğeninize sunmaktadır.

Kategorimizde bulunan, kokusu ve dokusu ile ön plana çıkan ıslak havlu modelleri, uzun süreli kalıcı kokusu ile ferahlık hissini uzun süre korumanızı sağlar. Gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabileceğiniz ambalajları ile pratik bir kullanım sunarken yumuşak dokuları ile de etkin bir temizlik sağlarlar.

Antibakteriyel hijyenik ıslak bez, zararlı bakterilerle ve onların neden olduğu hastalıklarla etkin bir şekilde mücadele etmenizi sağlar. %99.9 oranında mikroplar ve diğer virüslere karşı koruma sağlayan antibakteriyel ıslak bezi hastane, laboratuvar, besicilik, kafe ya da restoran gibi insan sağlığı için kritik alanları temizlemede kullanabilirsiniz.

Hijyenik ürünler kategorimiz içinde bulunan diğer ürünlerden olan galoş, bez maske, kağıt maske, bone gibi ürünler özellikle kalabalık çalışma ortamlarında virüslerle ve mikroplarla etkin bir şekilde savaşmanızı sağlar. Naftalin güvelerden korunmanıza, el ve cilt dezenfaktanı kartuş ise sağlığınıza zararlı mikroorganizmalardan korunmanıza yardımcı olur.

Özellikle ofis ya da ev gibi, virüslerin yayılmasına elverişli kapalı ortamlarda hijyen ürünlerini kullanarak daha sağlıklı çalışma ve yaşam alanları elde edebilirsiniz.

Kazandıran ofis marketiniz Avansas.com kalitesi ve güvencesi ile ihtiyacınıza en uygun hijyen ürünleri arasında seçiminizi yaparak, online alışveriş ayrıcalığının tadını çıkarabilirsiniz. Uygun fiyat ve ödeme koşullarının yanı sıra, ücretsiz kargo ve sadece 1 iş günü içerisinde teslimat avantajlarından faydalanabilirsiniz.