Toplam 45 sonuç

Bisküviler-Kekler

Çalışırken verilen ufak bir mola sırasında sımsıcak bir çayın yanında yenilen bisküvi gibisi var mı? Üstelik yoğun ve yorucu iş stresinden biraz da olsa uzaklaşmak için yaptığımız ufak kaçamakların yegane sırdaşı olan kek çeşitleri de cabası... Üstelik sadece sizin için değil iş yerinize gelen misafirler için de son derece güzel bir ikram çeşidi olan bisküvi çeşitleri sıcak ya da birlikte tüketildiğinde insana apayrı bir neşe ve mutluluk verir.

İş toplantılarınızda ya da öğle yemeğine vakit bulamadığınız yoğun günlerde sizi uzun süre tok tutacak kek ve bisküviler sayesinde çalışmayı eğlenceli bir aktivite haline getirebilirsiniz çünkü içeriğinde şeker bulunan atıştırmalıklar mutluluk hormonunun salgılanmasına yol açarak hem neşenizi hem de motivasyonunuzu yerine getirerek daha verimli çalışmanızı sağlayacaktır.

Özellikle bayanların pek bir severek tükettiği Eti Tutku, Ülker Biskrem ve dilimli meyveli kekler sayesinde başınızın en sıkışık olduğu anlarda birer demli çay ile beraber yenilenmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Peki iş yeri mutfağınızı bu özel atıştırmalıklar ile doldurarak çalışanlarınızı sevindirmeye ne dersiniz? Eğer cevabınız evet ise, size güzel bir haberimiz var! Çünkü ofis hayatının vazgeçilmezi olan bisküvilerin en tazesi, en kalitelisi ve en lezzetlisine Avansas.com farkı ile sahip olabilirsiniz. Ağzının tadını bilen herkesin zevkine uygun olan Eti ve Ülker bisküvi çeşitleri uygun fiyatlarla ile ofislerinize konuk olacak! Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile online alışverişte güvenin adresi olan Avansas.com'da birbirinden lezzetli atıştırmalıklar sizi bekliyor! Bunun için yapmanız gereken tek şey, Avansas.com'un internet sitesine girmek ve damak tadınıza uygun bisküvi, kek ve kraker çeşitleri arasından seçiminizi yaparak siparişinizi oluşturmaktır. Siz siparişinizi oluşturun ve biz de ürünlerinizi 1 iş günü sonrasında vereceğiniz adrese güven içerisinde teslim edelim.