Monitörler

Toplam 27 sonuç

Monitör Modelleri

Ofis ve iş yerlerinde en çok kullanılan araçlardan biri de şüphesiz ki monitörlerdir. Monitörde CRT, LCD, Plazma, LED, IPS-LCD gibi seçimler yapılabilir. Monitör tercihinizi kalitesi en yüksek ürünler arasından gerçekleştirmeniz performans açısından önemlidir. Yüksek performans ve tasarım özelliklerinin yanı sıra monitör kullanıcıya konforlu kullanım özelliği de sunmalıdır. Bu noktada monitör çözünürlüğü, boyutu, ayaklığı, kablosu ve kullanıcı denetimleri gibi detayları önem kazanmaktadır.

Kategorimizde HP, Philips, Samsung, Greentech, Exper markalarına ait ürünler beğeninize sunulmakta ve bu ürünler LED monitör olmalarıyla öne çıkmaktadır. LED monitörler standart monitörlere kıyasla çok düşük güç tüketimine sahip ürünlerdir. Bunun yanı sıra özel bakım gerektirmemeleri ve uzun ömürlü olmaları onları tercih edilir kılmaktadır. Yüksek kontrast oranları parlama ve gölgeyi engeller, renk doygunluğunu artırarak her rengin gerçeğe en yakın ve en parlak biçimde görünmesini sağlar. Monitör titreşimini engelleyen yüksek yenileme hızı kullanıcının yüksek performansla uzun süre kullanımını sağlar. Hızlı görüntü değişimi gereken film, oyun gibi görüntülerde daha gerçekçi ve canlı görünüm sağlar.

18,5 inç, 21,5 inç ya da 23 inç boyutlarındaki diyagonal ekranlardan size uygun olanı tercih edebilir, her açıdan net görüş elde edebilirsiniz. Ekran çözünürlüğü 1920x1080 veya 1366x768 değişen modeller, düşük güç tüketimleri ve civa içermeyen yapılarıyla çevreye ve kullanıcıya dost özellikler sergilemektedirler. Bilgisayara bağlanmaları için 1 adet VGA, 1 adet HDMI kablo bulunduran modeller kategorimizde satışa sunulmaktadır. Göz alıcı Full HD çözünürlüğü ile görüş teknolojisini bir adım öteye taşıyan bu modellerde, monitör ayağı kama veya daire biçiminde olup, yüzeyden yükseltilmiş yapısıyla kablo kullanımında problem yaratmamaktadır.

Avansas.com güvencesiyle dilediğiniz ürünleri detaylı olarak inceleyebilir, arzu ettiğiniz özelliklere sahip monitör çeşitlerini uygun fiyat ve ödeme koşulları, kolay iade, ücretsiz kargo ve 1 iş günü içerisinde teslimat avantajlarından faydalanarak hemen satın alabilirsiniz.