Evrak Rafları

Toplam 6 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Evrak Rafı Ne İşe Yarar?

Evrak rafı; masaüstünü ve dolapları düzenlemek, arşivlemek için kullanılan bir malzeme türüdür. Ofislerde önemli belge ve evrakların sistematik bir şekilde düzenlenmesine yardımcı olur. Birçok ofiste kullanımı ve gerekliliği söz konusudur. Genel olarak iş yerlerinde masaların üzerinde kullanılır. Belgelerin ve evrakların düzenlenmesini sağlaması amacı ile kullanılan ürün, popüler iş yeri malzemeleri arasında yerini alır. Tertipli çalışma alanları oluşturmak için tasarlanmış evrak rafı, dağınıklığı önler. Eşyaların kolayca bulunmasını sağlayan raf çeşitleri açık raflı ve çekmeceli modeller olarak ayrılır.

Evrak rafı pratik masaüstü düzenleyici olarak bilinse de evde çocuklarınızın çalışma masaları için de kullanılır. Ofis ortamında çalışma masanızı düzenleyen, son derece pratik olan ürün kullanan kişilere büyük kolaylıklar kazandırır. Belgelerin daha düzenli bir hal almasını sağlayan ürünler arasında yer alan evrak mandalı dosyalarınızı bir arada tutmaya yarayan kıskaçtır.

Evrak Rafı Kullanmak Neden Önemlidir?

Evrak rafı sayesinde hem masaüstü dağınıklığını engellemiş olursunuz hem de dosyalarınızı bir arada tutabilirsiniz. Masaüstünde kullanabileceğiniz ürün sayesinde o hafta içerisinde sıkça kullanacağınız belgelerinizi düzenli bir şekilde muhafaza edebilir ve belgerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Masaüstü evrak rafı, çeşitli ofis gereçlerinizi ve belgelerinizi muhafaza eder. Ofislerin olmazsa olmazları arasında olan evrak rafı, düzenli bir masaya sahip olmak isteyenler için birebir çözüm üreten bir üründür. Ofiste, evrak ve belgelerin olduğu kamu kurum ve kuruluşlarında, okullarda oldukça geniş kullanım alanlarına sahiptir.

Evrak Rafı Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evrak rafı kullanırken dikkat edilmesi gerekenler arasında ihtiyaca en uygun ürünü belirlemek, ilk sırada yer alır. Çok fazla belge ve evrak işleriyle uğraşan kişilerin masalarının üstü, çok fazla karışık olabilir. Ofis evrak rafları bu konuda hemen yardıma yetişir. Çok fazla ofis evrak rafı modeli bulunan ürünün çok bölmeli, çekmeceli ve kapaklı çeşitleri de vardır. İhtiyaç dahilinde dolaplara ya da raflara da koyabileceğiniz ürün, az yer kaplar.

Düzenli görüntüsü ile dağınıklığı ortadan kaldırarak sizi yormaz. Evraklarınızı düzenlerken, daha önemli olan belgelerinizi saklamak ve korumak için arşivleme kutusu kullanabilirsiniz. Bu kutular; okullarda sınav kağıtlarının arşivlenmesi, hastanede hasta kayıtlarının tutulması, iş yerlerinde sözleşme gibi önemli evrakların arşivlemesinde kullanılır. A4 boyutundaki evraklarınızı gönül rahatlığı ile korumanızı sağlar.

Evrak Rafı Modelleri Nelerdir?

Evrak rafı model bakımından değişkenlik gösterdiği için her modeli de farklı kuruluma sahiptir. Metal file evrak rafı, kurulum gerektirmediği için öne çıkan modeller arasındadır. Plastik çekmeceli evrak rafları sadece iskelet ve çekmeceden oluşur. Rafları takıldığı andan itibaren kullanıma hazır olan ürünler, model ve markasına göre değişkenlik göstererek, kurulum gerektirmeden müşterilere ulaştırılır. Genellikle hazneleri A4 boyutundaki dosyalar için uygun olan evrak rafları, 3’lü evrak rafı olarak da bilinir.

Metal Evrak Rafı

Metal evrak rafı, kırtasiye ve ofis ürünleri arasında en çok aranan ve kullanılan modeller arasındadır. Dayanıklı yapısı ve uzun süreli kullanımlar için ideal olan ürünü fonksiyonel bir şekilde kullanabilirsiniz. Evraklarınızı ve notlarınızı kategorize ederek düzenlemenizi sağlayan bu ürün, çalışma masanıza da şık bir hava katar. Oldukça sağlam bir yapıya sahip olan metal evrak rafları, modern bir forma da hakimdir. Masaüstü evrak düzenleyici raf olarak da kullanabileceğiniz ürün, A4 boyutundaki dosya ve kağıtlar için uygun kullanıma sahiptir. Dayanıklı çelik tel kullanılarak üretilen masa rafı, ofis ortamı için kullanışlı bir tasarım sunar. Kurulumu oldukça kolay bir üründür.

Ahşap Evrak Rafı

Okulda, ofiste ya da evde masaüstü evraklarınızı, belgelerinizi düzenlemek için kullanılan ahşap evrak rafı çalışma alanlarınızı daha ferah bir hale getirir. Kullanım kolaylığı sağlayan evrak rafı genellikle ahşap MDF’den üretilir. Şık bir görünüm sunan evrak rafı modeli geniş haznesi sayesinde, A4 evraklarınızı gruplandırma ve muhafaza etme imkânı sağlar. Ahşap olarak üretilip sunulan evrak rafı, hem işlevsellik olarak hem de tasarım olarak oldukça rahat kullanım sağlayan bir üründür. Çeşitli model ve seçenekleri ile masaüstünüze şıklık katar.

Plastik Evrak Rafı

Plastik evrak rafı, 3 tane geniş haznesi bulunan çok sayıdaki evrak ve belgelerinizi düzenlemek için kullanabileceğiniz bir üründür. Modern ve şık yapısı sayesinde kullanım alanlarınıza hava katan bu ürün, ergonomik tasarımı ile size pratiklik katar. Hareketli ve sürgülü rafları sayesinde tüm alanlarda rahatlıkla kullanım sağlanabilir. 3 adet rafı sayesinde farklı tür belgelerinizi gruplayabilme imkânı da sunar. Dayanıklı, sağlam ve kaliteli plastik materyalden üretildiği için uzun bir süre güvenle kullanım olanağı sağlar.

Çekmeceli Evrak Rafı

A4 evraklarınızı ve belgelerinizi düzenli bir şekilde saklayabilmenizi ve arşivleyebilmenizi sağlayan çekmeceli evrak rafı, diğer raflardan farklı bir model olarak bilinir. Çekmeceleri sayesinde gizli bir hazne oluşturan evrak rafına, görünmesini istemediğiniz özel eşyalarınızı da koyabilirsiniz. Kullanılmadığı zamanlarda demonte edilerek kaldırabilen evrak rafı, fazla alan kaplamaz. Ergonomik ve şık bir tasarıma sahip olan ürün, kaliteli plastik malzemeden üretilir. Çekmecelerinin kolayca açılması ve her çekmeceye ait parmak bölümlerinin bulunması da açıp, kapatmanızı kolaylaştırır. Evinizde, iş yerinizde düzen sağlamak amacı ile kullanacağınız bu ürün oldukça dikkat çekicidir. Tek çekmecesi büyük diğer çekmeceleri küçük modelleri vardır..

Çoklu Evrak Rafı

Çoklu evrak rafı, genel olarak 3 hazneli evrak raflarından daha fazla bölmeye sahip olan ürünlerdir. 5 çekmeceli, 6 çekmeceli, 10 çekmeceli modelleri bulunan evrak rafının hazneleri şeffaf yapıda olanları da vardır. Dayanıklı ve sağlam yapısı ile masalarınıza şıklık katar. Çok raflı olan ürünün haznesinde A4 ve daha küçük boyutlu evraklarınızı saklayabilirsiniz. Yoğun çalışma alanlarının en doğru seçimi olarak sunulan 10’lu raflar, verimli bir şekilde kullanım sağlar.

En Kaliteli Evrak Rafı Markaları Hangileridir?

Evrak rafı alırken özellikle malzeme kalitesine ve ürünün boyutuna dikkat etmek gerekmektedir. Düzenli bir çalışma masasına sahip olmanızı sağlayan en kaliteli evrak rafı markaları için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Ark Evrak Rafı

Ark evrak rafı, plastik malzemeden üretilmiş hareketli bir yapıya sahiptir. Kaliteli malzemesi sayesinde, darbelere ve düşmeye karşı oldukça dayanıklıdır. Masaüstünde kullanıma uygun olan ürün, A4 evraklarınız için ideal bir raf görevi görür. Ark markasının evrak raflarının çeşitli model ve renklerini, sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Avansas Evrak Rafı

Avansas evrak rafı; çeşitli modelleri, tek ve 3 hazneli bölmesi ile masalarınıza düzen katar. Avansas güvencesi ile dayanıklı malzemeden üretilen evrak rafları, çalışma alanlarınızın havasını değiştirir. Yüksek kaliteli metal malzemesi ile A4 boyutundaki ve daha küçük evraklarınızı tertipli bir şekilde koyabilirsiniz.

Evrak Rafı Fiyatları Ne Kadardır?

Evrak rafı fiyatları ürünlerin marka ve modellerine göre değişkenlik gösterir. Deriden üretilen ve çekmeceli olan evrak rafları, fiyat açısından üst bütçelere hitap eder. Yapıldığı malzeme türü, çekmece tipi, ham maddesi, çekmece sayısı gibi etmenler fiyatları etkileyen unsurlar arasında yer alır. Genellikle, şeffaf ve siyah renkte olan ürünleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Renkli evrak rafı modellerinin de bulunduğu sitemiz, en uygun fiyatlı ürünlerini sizlere online olarak sunar.