Toplam 23 sonuç

Evrak Rafları

Evrakları arşivlemenizi, depolamanızı ve düzenlemenizi sağlayan evrak rafları, ofis ortamına fonksiyonellik getirmeleri açısından önemli ürünlerdir.

Kategoride hareketli, sabit, çekmeceli, dokunmatik olmak üzere farklı fonksiyonları bulunan, tekli ve çoklu bölmeleri olan raf çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Masaüstünüz için tekli ya da 3’lü bölmeleri olan rafları tercih edebilirsiniz. Masaüstü evrak rafları masanızdaki evrak düzenini sağlamanıza yardımcı olur.

Doküman hareketliliği ve çeşitliliği fazla olan ofisler için ise birden fazla çekmecesi olan çoklu raflar ihtiyacı karşılar. Çekmeceli evrak rafları, farklı türlerdeki evrakları ayrıştırmanıza ve düzenlemenize olanak sağlar. Rahat çekilen çekmeceleri sayesinde kullanımı kolaydır ve evrakları saklayarak daha iyi bir görünüm sunar. Tekli raflar ise tekli kullanıma uygun olduğu gibi üst üste konularak çoklu evrak rafları olarak da kullanılabilir.

Kategorimizde metalden şeffaf plastiğe, perforeden suni deriye farklı malzemelerden üretilmiş raflar yer alır. Ergonomik tasarımları kolay kullanım sağlarken, dayanıklı ve kaliteli olmaları dolayısıyla uzun ömürlüdür. Ayakları, rafın zemine tam olarak oturmasını ve kaymamasını sağlar.

Evrak rafları ofis dekorasyonu için de önemli bir unsurdur. Modern tasarımları ile dekorasyonu tamamlayıcı özelliğe sahip raflar; yazıcı, bilgisayar gibi ofis ürünleriyle uyum sağlar ve masaların üzerinde şık durur. Maviden kırmızıya, siyahtan gümüşe çok çeşitli renkleri olan raflar, stil sahibi ofislere hitap eder. Büronuza hareketlilik getirmek için renkli rafları, klasik bir dekorasyon için suni deriye sahip ürünleri tercih edebilirsiniz.

Kazandıran ofis marketiniz Avansas’ta; Mas, Ark, Avant, Avansas, Kraf ve Leizt evrak rafları uygun fiyatları ile listelenmektedir.İş yerindeki kağıt dağınıklığını ortadan kaldıran ve iş yaşamını kolaylaştıran evrak rafları arasından ihtiyacınıza uygun ürünleri seçebilirsiniz. Kolay iade, uygun ödeme koşulları, 1 iş günü içinde teslimat ve ücretsiz kargo avantajlarıyla alışveriş yapabilir, istediğiniz ürünü hemen sepete ekleyebilirsiniz.